Slovenija
135978 ogledov

Urška Klakočar Zupančič na proslavi zapela, ljudje se držijo za glavo

Komentarjev 90
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 12:39 14.maj 2023.

    Mahnič pač ne more dalje od kombinata svoje destinacije saj je rojen v znamenju odojka ...

    • Naklonsky 15:44 14.maj 2023.

      Ne hodi pa po takšnih maškaradah. Za takšne maškarade je takšno rjovenje čisto primerno.

    • Avatar Leon
      Leon 17:16 14.maj 2023.

      ....kmetijski kombinat je njegova destinacija .

  • Avatar Jurič Zvonko
    juric 18:25 14.maj 2023.

    Žanek a si bil na proslavi? Si jo v živo slišal?Ne nabijajte nekaj kar ni res. Na proslavi se nihče ni držal za glavo...Tudi tebe pisunček tam ni bilo...

  • Friderik1950 06:51 14.maj 2023.

    Moja ocena. Glede na to, da sem dobitnik treh Gallusovih priznanj, lahko objektivno ocenim, da ni ravno tako zelo slabo. Gre za priložnostni govor in tudi priložnostno zapeto pesem, ki pa se jo lahko tudi delno poje, delno pa recitira. ...prikaži več. Tako, da čestitke za pogum.

    • bendover 09:20 14.maj 2023.

      tvoje nagrade so za gluhe in naglušne?

    • munja 13:41 14.maj 2023.

      Me zanima, kdo ti je dal ta Gallusova priznanja - ali se je zmotil, ali pa je gluh, glede na tvoj komentar.

    • Naklonsky 15:46 14.maj 2023.

      Tudi takšno rjovenje na maškaradi je primerno za kakšno nagrado…

  • ilija 09:27 14.maj 2023.

    Fuš gor fuš dol važno da se poje janšisti se bodo kmalu razpadli kot butnskalo.

  • Avatar Jurič Zvonko
    juric 21:35 13.maj 2023.

    Samo SDS golazen se lahko drži ža glavo in pokvarjeni pisuni, podkupljeni s strani DESNICE...

    • ucnaura 10:12 14.maj 2023.

      Juric, za začetek preveri svoj stil pisanja. Dokler sam zmerjaš in žališ, pač nimaš mandata druge ocenjevati, kako da pišejo in zakaj. Drugače pa, ja, vsak, ki ima vsaj malo posluha, ve, da je bilo to petje na nivoju otroškega ...prikaži veča vrtca, in ja, zaenkrat še lahko pišemo VSI, ki smo si pridobili nekaj znanja in imamo možgane zato, da mislimo s svojo glavo in nam manipulacija medijev in laži ne krojijo mišljenja. Da pa se prav dotična poslužuje člena 133., ki smo ga nekoč črtali, pa vzbuja skrb.

    • ginko 11:48 14.maj 2023.

      Si predstavnik udbo-komunajzarske golazni na podnu države. Tudi tako golazen mora Slovenska zemlja prenašati.

    • Avatar Leon
      Leon 12:43 14.maj 2023.

      UČNA URA pozdravi Mahniča in trole ; Dokler sam zmerjaš in žališ, pač nimaš mandata druge ocenjevati, kako da pišejo in zakaj.

    • ucnaura 13:24 14.maj 2023.

      LeOn, kot dežurnemu hujskaču v levo ti predlagam, da kakšno temo tudi preskočiš. Vesoljna Slovenija se reži omenjeni gospe, ti pa bi nabijal levo-desno zgodbo. Daj no, je še kaj drugega na tem svetu.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.