Slovenija
87 ogledov

Ustavno sodišče s preglasovanje dovolilo referendum

Komentarjev 58
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mph 12:33 22.oktober 2015.

    Absolutno se strinjam, da bi morala že ustava preprečiti politično nastavljene ustavne sodnike, ne glede na usmeritev. Da pa imamo 5 katolibanov in janšistov podtaknjenih med njimi pa je res mednarodna sramota. Tako sodišče bi moralo past po kratkem postopku.

  • popokatopetl 13:12 22.oktober 2015.

    Ko se že tako zavzema za pravice otrok do očeta in mame, naj se zavzame še za pravice otrok župnikov. Njim namreč pravico do očetovstva odreka delodajalec, če izve sledi ali prekomanda ali pristane na cesti, slabo zaposljiv. Po nekih ...prikaži več ocenah je število teh otrok večje od števila otrok ki zdaj pri nas živijo v istospolnih zvezah. Primc, borec za otroke, k sreči nima moči, da bi jih ugrabil iz tega "škodljivega okolja" - ne pozabit da je včasih cerkev dejansko imela moč da je "pankrtom" ki so se rodili izven požegnane zveze zelo grdo zagrenila življenje. Ampak vseeno je še vedno problem ravno to, da so ravno ti otroci močno stigmatizirani zaradi ozkih pogledov ljudi Primčevega kova, pa da so čisto praktične ovire glede dedovanja, bolniške itd.

  • tralala 13:38 22.oktober 2015.

    Neustavno je odločati o pravici manjšin. Kdo smo mi, da bomo krojili zakonske zveze? To lahko pade na pamet samo nazadnjaškim desno usmerjenim, neizobraženim homofobom. In ustavno sodišče je predstavnik teh. Žal.

  • jakec1575 17:52 22.oktober 2015.

    naci drhal je tudi manjsina, dajmo imeti referendum o njej. Aja točno prepovedana je zardi širjenja nestrpnosti. Pa je v Sloveniji vseeno nepreganjana. Celo del podmladka ene stranke je. Res pa ne razumem kaj moti nekoda tuja zasebnost. ne vpiva ...prikaži več na tvoje otroke, ne na tvojo familijo. če se že kdo poljubi v javnosti, vedno lahko pogledas stran, če se ti že gabi. Ej, ta portal je poln prestrašenih, zarunakih redneckov. kaj portal. Slovenija.

  • jakec1575 23:00 22.oktober 2015.

    A to je vse kar si bil sposoben sproducirat na moj post. Zalostno. Sem cakal tehtne argumente in dozivel zgolj rdeco barvo. priporocam branje veliko knjig. baje odpirajo obzorja. Pa kontempalcijo priporocam. baje odpira duso in obzorja. grem stavit, da ...prikaži več nekje v delu tvojega sveta zivi druzina, ki ni "normalna2 pa sploh ne ves, ker se mora zaradi tebe skrivati. da ne govorim, da morajo svojemu otroku govoriti, da se ne izpostavlja, da ne bo tepen. je kriv ta otrok ali si ti, bizgec?

  • popokatopetl 12:26 22.oktober 2015.

    US spet blati samo sebe s političnimi odločitvami 5:4

  • KOJAK 12:38 22.oktober 2015.

    ZA OTROKE GRE... a je Primc kje na meji, pomaga otrokom?

  • Ana Poličnik 12:42 22.oktober 2015.

    Ob takih odločitvah me je strah. Saj smo hujši kot najhujši talibani.

  • jezero 12:47 22.oktober 2015.

    Ti ustavni sodniki so absolutno človeško moralno dno! Smrdijo do neba in nam uničujejo domovino! Do kdaj, Slovenci! Nujen je malo drugačen referendum!

  • mph 12:56 22.oktober 2015.

    Absolutno podprem reverendum, da se te škodljive bednike odstrani iz te funkcije in da se nekako naredi mehanizem, da ne bo možno politično nastavljat nikogar na to funkcijo. JJ je uspel veliki med za časa njegove vladavine.

  • dimnikar 13:19 22.oktober 2015.

    Res nas je lahko sram, da v tem pogledu capljamo celo za ultra konzervativno ZDA ...

  • jakec1575 13:24 22.oktober 2015.

    Ko se spotaknes ob 20 000 beguncev in zacnes padati na desno. Uf, bo bolelo, ko bodo zobje udarili ob kamen na tleh. Po svoje me veseli, da se dogaja in gnoj teče na plano. Mogoce bomo pa lahko pol ...prikaži več znova zaceli lazjih pluc in cistejsih src.

  • Pepe007 13:28 22.oktober 2015.

    1. Prav je, da državljani lahko odločajo o VSAKI skupni stvari. Saj se jih tiče.2. Če je referendum možen, izzid ni vnaprej določen.

  • Skippy 13:34 22.oktober 2015.

    Ampak državljani o večini stvari niso sposobni odločati. A sedaj boš rekel, da si ti jedrski fizik, finančnik, zdravnik in sociolog hkrati?

  • TOLAR 13:36 22.oktober 2015.

    KATASTROFA A SMO NA LUNI ?!!!

  • mph 18:40 22.oktober 2015.

    Khm, zate je družina najbolj enostavna stvar na svetu?

  • tralala 13:39 22.oktober 2015.

    Pozabil sem še dodati: SRAMOTA!

  • Lavdan 13:59 22.oktober 2015.

    Ustavno sodišče kjer jih pet sodi v imenu Janše, štirje v imenu ljudstva. Treba bi jih bilo razgnati zaradi nesposobnosti, če niso soglasni, ali naj povedo, da zakoni niso dobri.

  • novispenjac 14:04 22.oktober 2015.

    jaz in meni enaki verjetno res nismo sposobni odločati o kompliciranih zadevah. ampak, zakaj nismo sposobni odločati o družinskih razmerjih, tj. o najbolj enostavnih zadevah kot je družina?

  • mph 12:32 22.oktober 2015.

    Upajmo, da bodo šli ljudje v dovolj velikem številu izreči podporo na referendum, da dobi to gnusno desničarsko sramotno trobilo od US ter vsi klerikalci košarico.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.