Slovenija
17066 ogledov

Na Cerkljanskem lovec ustrelil volka mladiča

Komentarjev 131
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • karlinca 19:06 02.september 2019.

    Karma is a bitch!

  • Borut_Bavarski 09:10 03.september 2019.

    kaj ima način prehranjevanja veze s strahopetnim in sadističnim ubijanjem veze? A ker je moron ustrelil volčjega mladiča, bodo imele krave več mleka? Fuknjenci zdegenerirani motenci iz rovt.

  • Avatar Maja Kajza
    marelica 11:08 03.september 2019.

    kaksno sprenevedanje in hinavscina pa je to? v vsaj 1/3 objektov v Sloveniji po stenah visijo trofeje...vedno je obstajal sportni lov in odstrel, kaj komu ni jasno...jaga ali safari...

  • leonardo 13:08 02.september 2019.

    Vsak, ki lahko ubije nič hudega sluteč mladička je zame navadno govedo. Potem se pa ta kao " lovec" upa pokazati zraven tako morilskega mladiča.Joj,joj kam smo padli.

    • Snežinko 13:22 02.september 2019.

      No, ni tako transparentno, kajne? Ponoči ti malo morgen vidiš, ali je volk mladič ali odrasel. Bolj je težava v tem, da če so bili trije se ostala dva lahko vrneta, pa niso naredili nič, predvsem pa tudi mene moti ...prikaži več to, kar že omenja mph: se strinjam, da če je volkov preveč jih je treba "odstranit", ampak je pa nečloveško potem pozirati z njim in se hvaliti po spletu.

    • Avatar praufo
      praufo 14:11 02.september 2019.

      leonardo, tudi ta mladič bi nekoč zrasel, upam, da si vegetarianec, sicer ti povem, da se pobija mlade piščance, goved, praišče, ovčke ... in še kaj ... iz tega naredijo mesek, ki ga mi papcamo, salamce in podobno ... in ...prikaži več če bi se populacija volkov še povečala, bi škodo utrpel kmet s tem ko bila drobnica načete ... volk mara nekaj žret, to je zver in to mesojeda, ne pase se kot goved ali srna, pač pa žre druge živali, im do drobnice je najlažje prit, klub ograji

    • puelasedulaest 16:06 02.september 2019.

      Leonardo pač tumasto razmišlja, ni mu pomoči!!!

    • mizimazi 16:11 02.september 2019.

      Ti si fukjen do fundamenta....

    • blayo 19:08 02.september 2019.

      Kaj pa boš??? Mamo ubil, mladiča pa pustil? Valda da najprej odstreliš mladiče in lanščake...

    • Naklonsky 08:11 03.september 2019.

      Torej tudi lepo zapečenega ali pohanega pišnanca ne maraš?

  • Silva Drevensek 13:48 02.september 2019.

    tisti ki so proti ubijanju, potem pa se naj tja preselijo pa da vidimo kdo bo koga,normalen človek zaščiti svoje imetje,toti ki pa so proti pa še mačke nimajo,sobivajo sami z butastimi idejami

    • mph 13:57 02.september 2019.

      Očitno nisi razumela poante. Če je potreben odstrel, ker ogroža človeka, čeprav je ta sam to vse zakuhal, ni druge, je pač potreben... kar je vsem vzbudilo gnus pa je, da nekdo POZIRA s truplom in se s tem hvali, ...prikaži več kot so v vojni zločinci pozirali s trupli ljudi. Kdor uživa pobijat živali, postane sam zver šele, ko ima priliko, za to pa je idealna vojna.

    • Avatar praufo
      praufo 14:03 02.september 2019.

      še maršal tito je tako poziral, če si mogoče slučajno pozabil ... če velja z vse, najbrž tudi za njega velja, kar si napisal, ane mojster

    • 0ced864ed9d976da79e4e975646e3dcf59a85b96 14:36 02.september 2019.

      @Silva Drvenček za zaščito svojega imetja morate pred takimi morilskimi pohodi, najprej poskrbeti za varovanja drobnice pred napadi volkov sami, z električnimi ograjami, s pastirskimi psi, drugimi sredstvi kot so sirene, z reflektorji ter jasno s PASTIRJI.

    • 0ced864ed9d976da79e4e975646e3dcf59a85b96 14:45 02.september 2019.

      @Silva Drvenček zaradi škode v kmetijstvu so v preteklosti v večjem delu Evrope volka iztrebili, zaradi tega pogroma varovanjem pred njim ni bilo potrebno, bilo je pozabljeno. Povsod kamor se je volk po stoletjih preganjanja vrnil poskušajo najprej z metodami ...prikaži več varovanja. Srečno Kekec press.

    • 154bb981b46dec9676b53ddcf41cbd570c99c952 15:00 02.september 2019.

      kako fantastičen dan je danes!!!!

    • Avatar praufo
      praufo 15:18 02.september 2019.

      peterokraka, tole ti povem, če bi sam imel drobnico in bi bila ogrožena oz. bi se zmanjšala čreda zaradi napadov zveri kot so volki, šakali in še kaj, da ne govorimo o medvedih, bi se spomnil nate in bi ti ...prikaži več pisal, da financiraš ograjo, električno in vse ostalo kar si napisal, pa ti bi poiskal tvoje somišljenike in bi vse to financirali, ali pa država, mi je vseeno, jaz sigurno ne,

    • Avatar praufo
      praufo 15:18 02.september 2019.

      kvečjemu nabava orožja ali opustitev dejavnosti in potem bi šel na socialno, pa naj me država in taki kot si ti preživljajo ... no, pa razmisli

    • Silva Drevensek 17:02 02.september 2019.

      ja zaradi odstrela volka bo konec sveta,

    • Silva Drevensek 17:03 02.september 2019.

      tam se rajši sekirajte kak so Jankoviču dolg odpisali

    • Silva Drevensek 17:06 02.september 2019.

      jaz že razumem poanto,kaj češ se pač eni radi slikajo,

    • Avatar praufo
      praufo 17:09 02.september 2019.

      silva drevensek, take inforamcije niso za uradne medije, ki o tem ne poročajo, imata pa zoki in medvedi veliko skupnega, ... le kaj že? ... ja kdo je bolj zaščiten kot medvedi in janković?

    • fiston 21:38 02.september 2019.

      Ja noramalen človek zaščiti svoje imetje, probaj ti nekoga zadržat, ki ti bo vlomil, pa boš šla sedet za ugrabitev. Sicer ovce lahko zaščitiš tudi drugače, z ograjo, z ovčarskimi psi, predvsem pa s pastirji, samo ni danes več onih ...prikaži več pastirjev, ki bi delali samo za hrano in streho nad glavo.

    • Silva Drevensek 00:03 03.september 2019.

      seveda mam zaščiteno svoje imetje,če pa bi mi kdo vlomil naj samo proba,nič ne bi šla sedet,nima noben pravice se potikati po mojem dvorišču

    • Avatar praufo
      praufo 07:12 03.september 2019.

      fiston, spet en pametnjakovič, kako boš ti sebe zaščitil, ko boš sel v gozd, recimo na sprehod? kako naj se zaščiti lastnik gozda, ki mora pospravit les? kmetje imajo omejene kvote za žival, medtem, ko za zveri ni omejitve, pa ...prikaži več naj bo medvedom 2000, pa naj bo volkov 500, pa se bodo po smetiščih spehajal, pa prevračal kante, pa naj pokoljejo vso srnjad ... kje vam je glava? a je tvoja glava samo zato da imajo frizerji in klobučarji delo? katastrofa!

    • 154bb981b46dec9676b53ddcf41cbd570c99c952 09:38 03.september 2019.

      praufo, podpišem!!!!

  • bpe50790 18:48 02.september 2019.

    To je najboljša zaposlitev, ki jo Google zdaj plačuje. Za delo sem zaslužil 27936 evrov 3 ure na dan. Začel sem pred štirimi meseci in se vseeno hitro vrnil domov, od 7645 do 9264 evrov vsak teden. tukaj ...... >>> www.WebJob33.Com

  • romy 16:01 02.september 2019.

    Kdo je bolj pomemben,črede ali divja gamad...streljaj samo,lovec...

  • trtmrtsmrt 14:07 02.september 2019.

    upam da se vsem zagovornikom pobijanja vrne z obrestmi..največja zver na zemlji je človek..o pijančkih lovcih pa ne bom zgubljal besed-fuj

    • Avatar praufo
      praufo 15:28 02.september 2019.

      zanima me če si vegetarianec al nisi, to mi povej

    • puelasedulaest 16:04 02.september 2019.

      Verjetno ni vegetarijanec ampak nekdo, ki bi volkovom in medvedom pomagal ubijati kmeta oziroma njegovo živino.

    • silvo82 18:31 02.september 2019.

      samo največ pijancev je v mestih.kako boš pa to razložil.tam ni nobenih volkov.so samo butalci.ti si tudi med njimi mar ne

    • trtmrtsmrt 19:15 02.september 2019.

      silvek vidim da imaš iq zlate ribice pa po moje te je butalc....profo tebi pa ne bom odgovarjal ker vsako stvar obračaš in vidim da nima smisla...pavlek tebi tudi vse naj..

    • Avatar praufo
      praufo 20:01 02.september 2019.

      evo spet nekdo, ki nekaj skriva in zakriva, postavlja vprašanja in se izmotava ... postavil sem preprosto vprašanje "si vegetarijanec al nisi?" ne vem kaj je tukaj za obračat, če je odgovor da, je da, če je ne, je ne ...prikaži več ... bolje da odgovoriš z da, ker tvoj ne bi pomenil, da si v zagati, oz. da hudo blefiraš ... a je res tako težko odgovorit>?

    • trtmrtsmrt 14:00 03.september 2019.

      profko nima veze kaj sem..če sem vsejed mi je dovoljeno pobijat vse povprek tudi osebke,živali, ki mi gredo na živce to me sprašuješ.. je to tvoja filozofija ??pred tabo mi pa ni treba nič skrivati da smo si na jasnem! ...prikaži več naj ti še enkrat povem da sem proti pobijanju vseh živih bitij!!pa ne mi zdej o komarjih,klopih,trakuljah..

    • Avatar praufo
      praufo 14:07 03.september 2019.

      nič več ne vem kot prej ... lepo je biti izkren in pošten, če že nekaj načenjaš in folk držaišm, povej do konca, ne pa da se izmotavaš ... bašeš se z zrezki, nisi bil pa nikoli na kolinah, pa ...prikaži več tudi prašiča papcaš, še enkrat ti povem, da dokler živali ne ubiješ ni mesa in to velja ze vse trgovine kjer prodajdjo meso, v katerem je bolj malo mesa žal ... imej jajca, pa povej koliko mesa zmažeš, pa kako pride na tvoj talar

    • silvo82 16:31 03.september 2019.

      trtm in ostalo.ti pa sploh nimaš iq ker ga ne rabiš.saj namesto tebe ti protestniki razmišljajo

    • trtmrtsmrt 18:23 03.september 2019.

      pa kaj bos volka jedel profko pa kaj bluziš??mešaš vse povprek in tito ti je kriv pa prašič pa koline..o tem sem ti govoril da vse obračaš..tu je govor o ubijanju volkov zaradi peščice nesposobnih kmetov ne pa o kolinah..ni ...prikaži več ti pomoči!! iskren se piše ne izkren..mi je jasno s kom sem izgubljal čas..silvek sem protestiral pa tudi v bodoče bom vedno ko se kdo spravi na slabšega od sebe!!! VEDNO

    • Avatar praufo
      praufo 19:28 03.september 2019.

      aja volkovi so problem in še meso ni dobro ... ja zakaj jih pa rabimo? mogoče si ga videl v živalskem vrtu, po gozdovih, ga pa ne boš ... in zakaj to še rabimo? jaz nič ne obračam, sem ti ...prikaži več pa dal primere in prosim te da kmete pustiš pri miru ... marsikdo je že naštimal ograjo, pa so volkovi spodkopali, ja pa kaj bi ti rad, 1m v zemljo pa 3 metre v luft, kdo bo to plačal? nesposobni kmetje? žal bo tokrat žaljiv in ti lahko samo rečem, da si ena velika budala, ...

  • Kmodri 17:26 02.september 2019.

    Kakšen bi bil bil odziv, če bi napisali zgolj trop volkov raztrgal otroka? Kar se pri nas še ni zgodilo. Lahko se vedenje tropa spremeni in bodo človeške žrtve? Kaj bo po tem?

    • silvo82 18:39 02.september 2019.

      lahko se vedenje volkov spremeni.če jih bo še več bodo prišli tudi v mesta.ali boste potem še protestirali proti odstrelu volkov in medvedov.medvedi že tako zahajajo v vasi kjer po kontejnerjih iščejo hrano.in to zato ker jih je preveč

    • blayo 18:54 02.september 2019.

      Nič ne bo potem, ker jih bo še vedno več na cestah pomrlo. Otrok mislim...

  • Avatar praufo
    praufo 21:45 02.september 2019.

    komentar na komentar, ampak žal od mnogih bolanih aktivistov, ki niti tega nočejo priznati, da niso vegiji ... pohvalno! spravili ste se še na lovce, a sploh veste koliko je v državi lovskih družin in koliko je vseh lovcev? in ...prikaži več kaj je lovec? lovec ima zeleno obleko in puško, le zakj jo rabi? kaj mislite aktivisti? kmete, ki so zahtevali odstrel bi zakurili, sedaj vam še lovci niso všeč, pa kljub temu papcate mesek, pa nebi nobene živalce pokončali ... je na katerem drevesu pa raste mesek, za bog?

  • Avatar praufo
    praufo 21:53 02.september 2019.

    pa kaj poj, če vi aktivisti piskate in bruhate in ne vem kej še, odlok je bil sprejet in velja in če se bodo odgovorni in kompetentni držali reda, se bo odsrel zgodil, po planu, žal sicer pozno, pa vendar ...prikaži več ... mnogo škode je bilo že narejene in še nekaj jo bo, ampak upam, da se bo zgodil prepotreben odstrel ... na ograjo pa pozabite, to niso pašniki 10 x 10 metrov, tukaj gre ponekod za hektarje, ja pa kaj mislite, da bo kmet investiral tisoče evrov za tiso ograjo, pa za pse, pa pastirje, pa kaj š

  • silvo82 18:02 02.september 2019.

    vi ki tako napadate tega lovca.sram naj vas bo.potem vam ni več treba jesti govedine ,drobnice ,mleka in sirov

    • Avatar praufo
      praufo 21:31 02.september 2019.

      res me zanima koliko je res vegetarijancev od vseh teh bolanih aktivistov ... če hočeš papcat meso, moraš žival ubit, zaklat, drugače ne gre, meso ne raste po drevju ... vprašaš ali so vegiji, pa so modro tiho, hinavci

  • Kojak 17:36 02.september 2019.

    Kolk nekih moralnih komentarjev... a večina teh pljuva po lovcih, potem pa za kosilo zmaže porcijo oddojka ali piščančka.

    • Avatar praufo
      praufo 21:35 02.september 2019.

      tako je, če hočeš papcat mesek je treba žival ubit, duge ni

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.