Slovenija
54040 ogledov

"Marsikdo ne verjame, kaj se pri nas dogaja"

Komentarjev 61
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar lu.ckyss
    lu.ckyss 07:35 26.avgust 2023.

    Banda hrvaška seveda ne izpolnjuje svojih schengenskih dolžnosti in gledajo v zrak, ko zavohajo migrante...Kakšen potuhnjen in hinavski narod s tistim ljigavim Plenkovičem na čelu.

    • Avatar MuškaKokoš
      MuškaKokoš 07:39 26.avgust 2023.

      Tudi hrvati jih na polno lovijo,te blizu meje se ne trudijo,prepuščajo nam isto mi njim oz. Italijanom in Austrijcem

    • Avatar lu.ckyss
      lu.ckyss 08:05 26.avgust 2023.

      Močno dvomim v tale izraz "na polno"... Lahko pokličejo na pomoč Fronteks , če sami ne zmorejo..

    • Avatar MuškaKokoš
      MuškaKokoš 08:22 26.avgust 2023.

      Ogromno mejo z bosno imajo in v Bosni jih kar mrgoli,tako da imajo kar dela ,sem veliko službeno prevozil ,so me večkrat ustavili ravno zaradi beguncev pa so mi povedali.Je pa sigurno narobe ker na meji res pogledajo stran,pol se ...prikaži več pa slovencij naj je..ejo.Zdaj je pa še slabše ker je prost prehod.

    • Avatar Garancija
      Garancija 09:05 26.avgust 2023.

      Kar spuščajte begunce,boste videli kaj si boste čez čas nakopali na glavo.Jih opazujem,prihajajo sami mladi,kakšno dekle je samo izgovor.Vsi imajo najnovejšo modo,taboljše mobitele,denar,da nočejo več jesti v centrih,ampak hodijo v trgovske centre.Ko jih bo dovolj v evropi,boste naje..li,samo še orožje ...prikaži več bodo dobili,in potem se začne prisilna islamizacija.

    • jakec1575 09:31 26.avgust 2023.

      muška kokoš, vsi smo vedeli za ogromno mejo z bosno in dejstvom, da hrvaška ni sposobna varovati 1500km meje. pa če jim damo drone, robote, se vedno so nesposobni.

    • Avatar MuškaKokoš
      MuškaKokoš 09:36 26.avgust 2023.

      jakec,tudi mi ničesar nismo sposobni,ne bluzit,še povrh vsega jim denarno pomoč dajemo,malce premisli predem pišeš,boš videl da smo mi precej slabši in hlapčevski.

    • Boschtjan Zupanchich 18:14 28.avgust 2023.

      @ Garancija, saj bodo tile zlobni migrosi tudi brez vsakega orožja naredili že taaaaako hudo štalo, da ljudem ne bo nič jasno od kje jim toliko zlobe !!! ! !!!

  • gremo 08:53 26.avgust 2023.

    Hrvati imajo sistem vse spokajo naprej, Zagreb je čist ne moreš verjet dokler tega ne vidiš prej srečaš kačo kot pakistanca in podobne.

    • Avatar Garancija
      Garancija 09:06 26.avgust 2023.

      Hrvatom se gre samo za bruseljko pomoč,za ostalo se jim je be

    • jakec1575 09:28 26.avgust 2023.

      pa se to uspesno kradejo. zadnjic sem videl unega zaagrebskega dripca, profesorja v zivo, k si je na eu sredstva kupil zasebni avto, gor dal nalepke. njim je vazen samo imidz. vila na moru, skup avto, hohstaplerija. da bi delal ...prikaži več kaj resno, to so izjeme. to je en tak narod brez prihodnosti. vsi hrvati, k so pobegnili v tujini skapčajo, kok jim je domovina zjebana. Ko govorim s kakim od njih, zajokajo. skartka. vecina hoce bit kot kradeze in mafijski dripci z amg, lanci, seveda srečaš tudi normalne

    • jakec1575 09:28 26.avgust 2023.

      ampak so v manjsini.

  • lojs 08:50 26.avgust 2023.

    spuščajo ali ne spuščajo, dejstvo je, tukaj jih imamo ... in ob dejstvu, da je slovenski narod vsak dan bolj reven, se nekateri z njimi še priklenejo, da jih slučajno ne bi oblast napotila tja, od koder so prišli ... ...prikaži več vse tiste idiote, ki se z njimi priklenejo, naj oblast pošle nazaj v kompletu

    • McBobo 13:56 26.avgust 2023.

      Pa razni brglezi se zaklepajo v pralament z migranti, da jih nebi nazaj nagnali.

    • Toma 15:22 26.avgust 2023.

      Kaj be bilo potem z onim muslobrivcem?

    • Boschtjan Zupanchich 18:15 28.avgust 2023.

      Lojzij, žal nam jih je tudi Janša precej navozil ...

  • bogdan98 08:24 26.avgust 2023.

    Ja tako je.Hrvaška ne izpolnjuje svojih obveznosti do migrantov in jih spuščajo.Spet so nas okoli prinesli.

    • ico8 10:59 26.avgust 2023.

      Ne seri in raje poglej pri nas, kjer mej sploh ni!

    • munja 14:31 26.avgust 2023.

      Saj smo vsi vedeli, da hrvati ne bodo izpolnjevali svojih obveznosti in da bodo spuščali migrante. Naši kekci pa namesto da jih vrnejo nazaj na hrvaško, jih vodijo v azilne domove, ki so prepolni. Kako bi lahko jaz prišel brez ...prikaži več dokumenta kam - ne morem, zato je potrebno vse, ki pridejo brez dokumentov brez besed vrniti na hrvaško.

    • Boschtjan Zupanchich 18:17 28.avgust 2023.

      Munja, to si dobro razložil !!!

  • jakec1575 09:12 26.avgust 2023.

    hrvati so bli vedno cigani. veliko pesmic je na to vižo na meji. Cela hrvaška zgleda, ko ena vagina. pri 3 mio ljudeh, 1, 8 mio hadzejevcev in 5 mio diaspori, ki je pobegnila pred nesposobno kradeze v nemcijo in ...prikaži več irsko. Hrvaška ni sposobna biti schengen meja. nikoli bila. sposobni so krast propracun, delat brez racuna. prakticno vsak 2 politik na hrvaskem nekaj muti ali krade, ali na crno gradi. še 5 x slabsi so od nas. pa ze mi smo cigani.

  • Avatar Leon
    Leon 07:23 26.avgust 2023.

    EU meja je SLO -A .Vse ostali je balkanska meja .

    • ico8 10:56 26.avgust 2023.

      Za balkansko govno je to res tocno tako!

    • Boschtjan Zupanchich 18:24 28.avgust 2023.

      No, pa vseeno rabimo Hrčke, kot neke vrste prvo bojno linijo pred arabskoturškomohamedanskimi Zlobnimi norci.

  • andrej084 10:14 26.avgust 2023.

    Če mene dobi policija na cesti brez osebnih dokumentov, mi napiše kazen. Čez mejo grem vedno skozi uradni mejni prehod. Do kdaj bo naša ku..eva politika drlala razliko med domacini- davkoplačevalci in turisti, ki cuzajo našo socialo in proračun, nam ...prikaži več pa davke za poplave. V Ljubljani zvečer vse črno, fajonka na motorju pa misli, da ima še vedno 20 let. Hrvati so so spet nategnil, levi so glupi, zato so levi. Sprav se delat baba in naredi red na meji, kazni, odvzem premoženja, če nimajo za kazen pa

    • andrej084 10:19 26.avgust 2023.

      če nimajo za kazen, pa delat, ne pa da si jajca praskajo. Vse vrnit na Hrvaško, ne pa da afne kuncajo. Če so pa res sami doktorji, pa v UKC z njimi, saj jih manjka. Samo gobec je te politike. ...prikaži več Proklet dan, ko sem volil goloba, takoj ko je potegnil AB in MŠ v vlado plus rtvslo kader, mi je bilo žal. Se ne bo več ponovilo...

    • Boschtjan Zupanchich 18:23 28.avgust 2023.

      Andrej, ne se toliko sekirati, ker je bilo Žal tudi to Nujno potrebno, in sicer zato, ker drugače se ne bi rešili Janezove zlobe in iz nje zmote , z katero je hinavsko pocepil ter Uničil Preveč Slovencev !!! ! ...prikaži več !!! Torej so bile te Spremembe Nujne, zaradi Vsesplošne Pokvarjenosti naroda , ker se mu je trojna slepota spustila čez oči !!! ! !!!

  • tamara8 09:27 26.avgust 2023.

    Hrvati so še enkrat naplahtali podalpske kekce s pristopom v Schengen! Omejenost Slovenceljnev, zlasti Levakov je že legendarna!

    • McBobo 13:54 26.avgust 2023.

      Hrvate smo spustili v EU Schengen, ograje podrli. Osel gre enkrat na led, slovenci vedno spet in spet.

  • sandi76 09:37 26.avgust 2023.

    Preprosto: vrniti jih je potrebno Hrvatom !!

  • McBobo 13:51 26.avgust 2023.

    ""Številnim beguncem domačini ponudijo vodo ali hrano, saj se zavedajo, da so zgolj ljudje."" Kar tako naprej, potem se ne čudit, ko bodo domači otroci posiljeni, hiše zažgane.

    • Boschtjan Zupanchich 18:43 28.avgust 2023.

      Ja, pa pokradene , oropane , razbite hiše , ... bo gorelo, bo, in to zelo , ... krivi pa SO NAŠI VRLI VODITELJI , SKUPAJ Z POKVARJENIM NARODOM VRED !!! ! !!!

  • lojs 08:52 26.avgust 2023.

    v teh težkih časih se zbira humanitarna pomoč in sredstva za žrtve poplav in poprej še drugih nesreč ... kdo zbira sredstva za vse te prišleke, ki nam delajo same stroške? ... za njih so očitno sredstva že zbrana, oni ...prikaži več imajo prednost pred lastnimi državljani

    • ico8 11:00 26.avgust 2023.

      Vprasaj kovacevo bajso, kam gredo milijoni kluba gnilih lenob.

    • alen04 14:09 26.avgust 2023.

      Ivo 100x podpis. Presica je na torticah, ko jo z malo bolj zaspani tonom pizdraviš, ti jasno pove, da uporabljaš sovražni govor. To golazen nagnati delati, samo napaja se na naš davkoplačevalski račun.

    • Boschtjan Zupanchich 19:46 28.avgust 2023.

      SAMO KRADEJO NAM VSI TI PARAZITI NAŠ ZASLUŽEK TRUDA IN DELA NAŠIH ROK !!! ! !!! AMPAK, KAKO BOŠ ZDAJ VSE TE LENUHARJE PRIPRAVIL DO DELA ??? Možnosti sicer So, samo, Kje pa je kak tak "junak" .... ?

  • johan 11:37 26.avgust 2023.

    Nam se še sanja ne, koliko tujcev brez dokumentov oz. ilegalcev gre čez našo državo. Nekdo pomisli, saj gredo drugam, ne ostanejo pri nas. Ja, ko bo tam polno, bodo pa pri nas ostali. To ni hec. In ti ljudje, ...prikaži več ilegalci imajo drugačno miselnost in ideje kot mi.

    • Naklonsky 15:44 26.avgust 2023.

      Sanja, sanja. Samo mr. Taubiju in bolobnjaku se ne! Kmalu bomo videli pol Ljubljanskih žensk zavitih v rjuhe!

    • Boschtjan Zupanchich 18:41 28.avgust 2023.

      Johan, Točno TO : Ti "ljudje" so Žal duševno že bolj Živali, kot pa ljudje , in sicer bolj Zlobne vrste živali , so žal kot zveri !!! ! !!! Ko pa Bo Globalna Kriza narasla do Zloma Sistema, Bodo ...prikaži večo vse te Zlobne Mohamedanske Zveri začele Ropati, Krasti, Požigati, Posiljevati, Moriti in to Vsepovprek , .... si zamislite kakšen hud kaos bo ta njihova Zloba naredila !!! ! !!!

  • jakec1575 09:20 26.avgust 2023.

    dalmatinci ščitijo svoje. če kak njihov naredi pizdarijo, ubije turista, ga ščiti dalmatinska policija, sodstvo, politika. Sodnih epilogov ni. Da meni en dalmatinski kreten povozi hcerko s colnom na avtomatu in uspesno pobegne, kot je uni mali kreten povozil avstrijsko, ...prikaži več najdem ga in ga fentam. Naši čefurji dobijo 5000€ varscine. postajam vukojebina, kot je hrvaska. V zepu imajo vse sodnice, ki snifajo kokain. jebemti deželo. a smo zato šli v samostojnost? da našemu sodstvu in politiki vlada

    • jakec1575 09:21 26.avgust 2023.

      vladata črnogorska in albanska mafija? Potrebujemo salvadorsko rešitev. polovit par tisoc teh drkacev, jih stlacit v kolokne v najbolj varovane zapore in na elektricni stol. ene 10 jih potamanimo, pa bo vsak mulac 10x premislil, ali se bo priduzil tem klanom.

    • Boschtjan Zupanchich 19:44 28.avgust 2023.

      Ne, ker pobijati pa NE smemo !!! Lahko pa jih damo na kako Učinkovito Prevzgojo v kak Kamnolom, ali pa smrdljivce (spolnozblojene) v Sibirijo, Grenlandijo , ali pa Aljasko !!! ! !!!

  • alen04 14:04 26.avgust 2023.

    Golobnjak in njegovi priležniki vam vračajo kar ste volili. Sramotno je, da se ne pičutiš varnega v svoji deželi, svojem kraju...Le idiotizem sedanje vlade je zmožen že pri tako visokem številu ilegalnih prehodov umikati ograje, sploh pa predati Schengen ciganom, ki jim ni para.

  • Avatar bobnar53
    bobnar53 09:21 26.avgust 2023.

    A Fafajonka še hodi šprudlat otepača kokainarčku v Ukrajino?? Preklicat Schengen in uvest popolno kontrolo, tko, kot nam to delajo jodlerji, ker k njim največ "turistov" pride iz Italije, jebejo pa nas!

    • alen04 14:10 26.avgust 2023.

      Presica od Fajonke je zagotavljala, da gresta Schengen in AS z roko v roki. To je bila prva laž te vlade, da o novo nastalih davkih sploh ne govorimo.

  • munja 14:40 26.avgust 2023.

    In kako lahko narod ukrepa? Vsi se tukaj jezimo in bentimo, pa vemo, da ne bo nič drugače. Nekaj bo potrebno storiti, ker tako ne bo šlo več dolgo. Naši otroci lačni, migrantom se pa deli in deli vedno več, ...prikaži več to je katastrofa naše politike.

    • Naklonsky 15:47 26.avgust 2023.

      Kaj se jeziš, Goloba si pa volil!

    • Boschtjan Zupanchich 19:50 28.avgust 2023.

      Migrantom se pa Samo zato podarja čedalje Več + Več, da se jih Bo Čim Boj Razvadilo, zato, da Bodo potem toliko rajši ropali, kradli, požigali, posiljevali in morili vse vaše otroke , no, oziroma, kar vse po vrsti.

    • munja 17:22 29.avgust 2023.

      Naklonsky tukaj si pa v zmoti, sploh ne hodim na volitve in ne podpiram nobene stranke, ker se gre vsem samo za oblast in polnjenje svojih žepov in si zato ne zaslužijo moje podpore.

    • Naklonsky 09:01 30.avgust 2023.

      Munja, zato moto “nekaj je treba storiti” ali samo govorjenje ne pomeni kaj dosti!

  • jakec1575 09:15 26.avgust 2023.

    zadnjic poslusam radio hrt na dan obsodbe vseh totalitarizmov. govorili so samo o golem otoku in komunisticenm nasilju. vsi kradeze hrvaski politiki so sli na goli otok ali v zagreb. radio je nabijal o svetih in blazenih (bivsih ustaskih kriminalcih, ...prikaži več dokazano). Ene besede ni bilo o ustastvu, ene besede o fasizmu in nacizmu. Verjetno so vsi normalni hrvati ze na irskem, neciji, nizozemskem in se kje. In tam potiho jokajo. najdes par samostojnih strelecev kontra kradeze in sdp lopovom.

    • Naklonsky 15:41 26.avgust 2023.

      Komunizem je napravil več sranja kot vsi ostali skupaj. To bi lahko vedel!

  • Avatar Zoran
    StarMačk 14:36 26.avgust 2023.

    Pa saj smo lahko pričakovali kaj bo sledilo, ko se je EU tako mudilo Hrvate spraviti v šengen, da bodo imeli nemški in ostali turisti, ki prihajajo iz Unije, poleti poenostavljen dostop do Jadrana.

    • Boschtjan Zupanchich 19:52 28.avgust 2023.

      TOOOČNO TOOOOOOO !!! ! !!! SAMO ZA DOPUSTNIŠKO UŽITKARJENJE SE JIM ŠE GRE , MI JIH PA NE BRIGAMO VEČ !!! ! !!!

  • Naklonsky 15:39 26.avgust 2023.

    Kaj jokajo? Saj so volili mr. Taubija! Pa imejte odprto mejo!

  • Sonja Gregorin 08:23 29.avgust 2023.

    JAZ VERJAMEM,SAJ SE MI V LJUBLJANI ZDI,DA JE IZ DNEVA V DAN VEČ TREMNOPOLTIH LJUDI-OD VZHODNJAKOV DO ČRNCEV. NE VEM,ČE SO RES VSI TURISTI.JA, NISO VSI SLABI,A PROBLEM JE,DA SE IZMUZNEJO TUDI KRIMINALCI IN USTRAHUJEJO DOMAČINE POVSOD PO EVROPI. PA ...prikaži več TUDI OBSTAJATI MORA DOBER SISTEM,KOLIKO IN KDO LAHKO DOBI STATUS BEGUNCA. SLOVENIJA JE PREMAJHNA ZA TAKE MIGRACIJE.

    • Avatar Garancija
      Garancija 08:08 30.avgust 2023.

      Letos je bilo že 69 spolnih napadov,ampak o tem polcija,in novinarji ne smejo govoriti,ne vem zakaj,verjetno zaradi denarja,ki ga dobivajo od evrope za vsakega begunca

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.