Avto
83 ogledov

V dveh urah policisti odkrili toliko telefonistov za volanom

Komentarjev 25
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • primozzm 21:12 16.januar 2017.

    brrrrrravooooooooooo policija bravoooooo ploskam vam in vse te pamtene prebrisane ljudi da jih polovite in date čimveč glob. doslej je bilo da so bile patrulje ob akcijah na mestih in ob času po urniku, tako so teli točno vedeli kje ...prikaži več so, hopsa kontrola samo da dam telefon v naročje, evo sm mimo niso me dobili hahha, to je mišlenje teh ljudi. bravo res ful podpiram. če so se vozniki prebrisano prilagodil so se pa tut policija in drugi prilagodil tej zvijači, eeee ne boste ušli. vse se vrača vse se plača.

  • wester62 15:46 16.januar 2017.

    povsem podpiram ,da iz cest odstranijo neodgovorne in nevarne voznike.a zaradi telefona ,droge,alkota ali pa divjanja.

  • STF 17:13 16.januar 2017.

    Da je to oslarija lahko rece samo nekdo, ki redno uporablaj tel in misli da je to ok.Pol pa zbije mulca pred solo je pa: sej nisem hotel.

  • maresem 18:36 16.januar 2017.

    Jaz uporabljam prostoročno.... A kje je to vidno, če bo kontrola?! Presoja pandurja... upam, da ne.

  • maresem 18:38 16.januar 2017.

    se podpišem

  • kontrahan 19:25 16.januar 2017.

    zdrej ne no take pisat, boš dal taplavim še kakšno butasto idejo, da dodajo še kaj, da bodo lahko kasirali. Je pa res kar si napisal. Po moje še en par let, pa se ne bo splačalo več vsest v ...prikaži več avto, ker bo vse kaznivo.

  • zdrej 13:18 16.januar 2017.

    Naj kar imajo. Bo potem policija mogoče bolj realno govorila. Ni mi namreč jasno, kaj je razlika med prostoročnim pogovorom preko telefona in pogovorom v avtomobilu s sopotniki. Prevzem ali prekinitev klica je pritisk na ENO tipko, katera odvrne ...prikaži veče pogled tam do pol sekunde. Kje pa je potem kihanje, upravljanje z radijem, upravljanje določenih funkcij (nekateri imajo stikala na res butastih mestih) med vožnjo?

  • mph 14:44 16.januar 2017.

    To smo jim mnogi preko emailov in drugače predlagali že večkrat in davno, enako nadzor 25k, ... int .. pa ni bilo nič. Bolje sicer kasno kot nikoli in absolutno pozdravljam, akcijo pa naj razširijo na celo državo in počnejo ...prikaži več še naprej redne kontrole. Bo bistveno manj mrtvih in invalidov.

  • Papaja Popi 17:28 16.januar 2017.

    STFNe telefoniram, ko vozim.Imam telefon, vendar me nihče ne kliče, oziroma je izklopljen.Nimam nobenega biznisa, da bi me kdorkoli klical.Tudi jaz nimam potrebe, da bi se koga poklicalo.Telefon uporabljam, kot nujno zlo in je nov ...prikaži več samo zaradi tega, ker je vsak emigrant imel boljšega.

  • primozzm 21:20 16.januar 2017.

    a ti to resno? a veš kaj se zgodi pametnjakovičem? dobi še več kazni in iz muhe naredi slona. priznaj, če te zalotijo pr tem prekršku, podpiši zapisnik, bodi tiho, in plačaj dokler je še tok majhna globa. če pa ...prikaži več meniš da lahko počneš v svobodni sloveniji vse kar ti paše in ne upoštevaš zakonov in pravil, te ne čaka lepa prihodnost.

  • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 18:03 16.januar 2017.

    Smešno. Rajši bi bili tiho, ker s to novico samo sporočajo to, da dosedaj niso opravljali svojega dela. Če bi že prej opravljali svoje delo t.j. kontrole voznikov, potem ne bi bilo treba spreminjati zakonodaje. Kontrola mobilnikov za nazaj je ...prikaži več namreč popolna neumnost, ker dejstvo, da je bil mobitel uporabljen ne pove nič o tem KDO ga je uporabljal. Ali pa po njihovo po novem žena in otroci ne bodo mogli uporabljati telefona med vožnjo kot sopotniki???

  • Ferluci 13:22 16.januar 2017.

    Pozabil si kajenje, ki je še mnogo nevarnejše.

  • kapibara 13:50 16.januar 2017.

    Nč bat.. tisti z zvezami s harlom, jo bodo dobro odnesli.. :-)

  • Avatar Leon
    Leon 14:34 16.januar 2017.

    Vse to je zaradi neustrezne zakonodaje ,kar posledično pomeni nedelovanje pravne države.

  • Bozidar.Frelih 14:47 16.januar 2017.

    Cerar ma vas rad!

  • h3o 14:49 16.januar 2017.

    vsaj nekaj pametnega f tej državi. Moj predlaog kazni za telefoniranje: 1. 50 EUR, 2. 200 EUR, 3. 800 EUR, 4. 3200 EUR itd...vsakič ko te dobijo se kazen 4x poveča.

  • Papaja Popi 15:13 16.januar 2017.

    Oslarija !In kako bodo dokazali, da je telefoniral ?Razen, če ga niso slikali. !Do podatkov mojega telefona niso upravičeni !

  • d 15:23 16.januar 2017.

    Po novem bodo lahko imeli vpogled v telefon in prav je tako. Vsak dan vidim debile, ki so ze v osnovi nesposobni vozniki, potem pa se telefon v roki ... katastrofa. A si je tezko nabavt slusalke za prostorocno telefoniranje ?

  • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 18:04 16.januar 2017.

    Je oslarija, ker moj telefon redno uporabljajo otroci med vožnjo.

  • Johan Spohan 20:24 16.januar 2017.

    maresem, ali ne boš v vsej svoji intelektualni vzvišenosti uporabljal prostoročno kajenje?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.