Avto
84 ogledov

V dveh urah policisti odkrili toliko telefonistov za volanom

Komentarjev 25
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • primozzm 21:24 16.januar 2017.

    bolje je na predlagajvladi.si

  • dimnikar 23:11 16.januar 2017.

    Večina voznikov je v rush hourju samih v avtu. Kako se to izide s preverjanjem uporabe telefona, pa si narišite sami.

  • primozzm 21:23 16.januar 2017.

    ti si pa strog :)

  • jakec1575 22:51 16.januar 2017.

    kar se meni zdi pod nivojem osnovne kulture je, da nekdo vijuga ali ovira promet na 4 pasovnici, prides vzporedno in seveda nekdo buliv ekran in pise sms. glavo bi mu odtrgal, ker je v tistem trenutku metek. ampak mu ...prikaži več samo nakazes in je se nesramen. pa sem drugace zelo strpen voznik. ampak take lahkomiselnosti enostavno ne morem spregledati. ker ni posledica starosti ampak posledica popolnega nezavedanja morebitnih posledic. kar me pa res iztiri za popi*dit. je pa profesionalni vozniki 20 toncev ali pa vozniki avtobusov. s takimi pa brez milosti. 20 tonec spesta osebno vozilo in je tankovska granata, ne metek. voznik mestneg avtobusa pa odgovarja za desetine potnikov in stevilne pesce.

  • watcher 01:52 17.januar 2017.

    Tudi to je oslarija. Otroci nimajo kaj uporabljat telefona. Vsi še samo v te telefone bulijo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.