Slovenija
10482 ogledov

V Ljubljani: "Ne nas prodat! Rešite nas Janše!"

Komentarjev 55
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Friderik1950 19:53 28.februar 2020.

    Ne razumem, zakaj napad na DESUS, saj so v stranki partizani in domobranci, ki bi si želeli samo boljše penzije in življenje v tej žepni zablojeni državi. Ne razumem zakaj napad na SMC, saj so po definiciji trdno v sredini, ...prikaži več in jim manjši odklon v desno ne bi smel škodovati. Ne razumem, pa zakaj nosijo demonstranti peterokrake. Mi smo jih nekdaj pogumno s ponosom nosili na kapah in mi je hudo, ko zvezdo takole sramotijo tile 'sociologi'.

    • puelasedulaest 20:02 28.februar 2020.

      MED UPOKOJENCI SO LJUDJE, KI SI NISO ZASLUŽILI TAKO ZELO VISOKIH PENZIJ, KER NISO PLAČEVALI V POKOJNINSKI SKLAD IN RAZNI PRISKLEDNIKI TER LENUHI. PRAVI UPOKOJENCI IMAJO MAJHNE PENZIJE IN TI NISO MED PROTESTNIKI.

    • Avatar praufo
      praufo 20:05 28.februar 2020.

      zakaj se pa dereš, sej nismo gluhi

    • kapibara1 20:27 28.februar 2020.

      Pa čitaj- čita.. ne glej..

    • puelasedulaest 23:31 28.februar 2020.

      Praufo, moram se dreti, ker ti nič ne čuješ, nič ne vidiš pa še zabit si!!!

    • Avatar praufo
      praufo 15:15 29.februar 2020.

      puelasedulaest , o hvala za lepe besede, ja res sem zabit, pa tud taki mormo žvet eni celo v posebnih ustanovah ... že večkrat sem povedal, da mi ni jasno kako se višina pokojnine izračuna glede na to, da smo ...prikaži več imeli toliko različnih denarnih valut ... ničvredni dinarji, boni, tolarji, sedaj evro ... v pokojninski sklad odvaja delodajalec in prepričan sem, da marsikdo sploh ne kaj je to oz. sploh ne pogleda plačilne liste, oz. jo sploh ni , ker po 15 tem je veselica bla v najbližji gostilni

    • Avatar praufo
      praufo 15:20 29.februar 2020.

      in to da delaš nekje, še ne pomeni, da ti nekaj pripada, ker če je delodajalec nakazal bolj malo v sklad, si pač sirota ... se pa strinjam, da si marsikdo ni zaslužil tega kar prijema, ampak včasih so bili ...prikaži več drugi časi in štelo je člansvo v partiji, še bolj pa če si postal član zveze borcev in še kaj ... se pravi kramp in lopata al pa macola nič ne koristi, če z glavo (zgornjo) nič ne premakneš ... se opravičujem ker sem tako zabit

  • db08d766e1b32fb730acfd95068d4776f2ee2b27 20:29 28.februar 2020.

    v torek bodo glasovali in takrat se zberimo pred parlamentom......Janša spada v zapor in ne v parlament........

    • Avatar praufo
      praufo 20:41 28.februar 2020.

      a ti boš pred parlament zastonj prišel, al te bo kdo plačal?

    • boogin1 20:49 28.februar 2020.

      robip44 V zapor sodite komunajzarsko-mafijsko kriminalna združba z Lj kriminalcem in komedijantom, ki mu drži štango pri kriminalnih odpisih dolgov in celotna komunajzarska koalicija, ki med seboj tekmuje, kdo bo državljanom več pokradel in bolj škodoval. Komunajzarji še vedno živite ...prikaži veče v času oktobrske revolucije in bi vse, ki se ne strinjajo z vašo bolano leviharsko satansko ideologijo odstranili.

    • Avatar praufo
      praufo 20:56 28.februar 2020.

      sej zato pa ivan vse poziva, naj se mu pridružijo, še tiste skrite v gozovih bi zbezal ... to je vabilo, vsak naj se pa sam odloči, če bo zapustil svoj brlog

    • db08d766e1b32fb730acfd95068d4776f2ee2b27 21:26 28.februar 2020.

      Janša je komunajzar, če nisi vedel.........in to najhujše vrste......še danes ne more oprostiti, da so ga zbrcali iz KPJ, ker je kradel...........edini Slovenski politik, ki je šel peš iz Ljubljane v Jajce na praznik republike 29.novembra........

    • Avatar praufo
      praufo 21:40 28.februar 2020.

      praviš da je ivan komunajzer najhujše vrste, ... kradel je kaj? pa ne že spet orožje ... nisem se poglablajl v njegovo politično biografijo, ampak kot sem že večkrat napisal, vsak človek se spreminja, vsi se spreminjamo, jest nisem njegov ...prikaži več fen ali privrženec ampak sociološko gledano je pa en poseben fenomen, vsaj kar se tiče vzdržljivosti ... najbrž je lažje peš iz lj do jajca kot biti toliko časa v politiki, tako visoko

    • ginko 23:20 28.februar 2020.

      "robip44 " - v torek te ne bodo izpustili iz psihiatrije na prost izhod, ker boš takrat imel ravno terapijo zdravljenja opranih možganov . Vseeno ti želim, da te še kdaj spustijo na kakšen mini shod pod pokroviteljstvom mlade udbomafije ...prikaži več - pogrebcev globoke ukradene Slovenije.

    • puelasedulaest 23:28 28.februar 2020.

      Robi ali si zabit kot vol ali pa ti nekdo plačuje, da pišeš takšne oslarije!!!!!

    • Avatar praufo
      praufo 15:23 29.februar 2020.

      ja, že spet je en zabit ... kaj čmo

  • Mkovac22 19:37 28.februar 2020.

    Kako dolg članek o povsem nepomembnem shodu. Se vidi, kdo vam narekuje o čem morate pisati.

  • AnzeSmolej 19:42 28.februar 2020.

    LoL kakšni Klovni!

  • sršen 21:10 28.februar 2020.

    Leva beda Slovenije...

  • Avatar kbm
    kbm 08:34 29.februar 2020.

    Ne, ne bomo vas prodali, rešil vas bo Janša.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.