Slovenija
53811 ogledov

V nedeljo je umrl 35-letnik, ki ni bil cepljen. Bi smrt lahko preprečili?

Komentarjev 102
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Kirka 15:04 11.oktober 2021.

    Teh neumnosti se od ljudi, ki smo jih imeli za pametne in človečne, ne da več poslušati. Tudi Katja je nekoga imela in imela je prihodnost. In še mnogi drugi, ki so po cepljenju umrli s strdki, pa jih niso ...prikaži več dali v statistiko, ker zdravnik najprej reče: "To ni od cepljenja".

    • krnekina12 15:19 11.oktober 2021.

      A tle pa ne bo sozalja? Golazen antivaxerska.

    • Kirka 15:35 11.oktober 2021.

      krneki12, nisem proticepilka. Sem le proti cepljenju s cepivi proti covidu, ker so očitno ruska ruleta, tako kot covid.

    • Ender3 15:36 11.oktober 2021.

      krnekina12 z nekaj premora, zopet nekatere naslavlja z "golazen". Kaj na tem forumu ni administratorja, ki bi takšne primitivce blokiral.

    • krnekina12 16:12 11.oktober 2021.

      Nisi antivax, ampak si pa proti cepljenju.... hahah. Naj ti obrazlozim; ce si proti cepljenju za covid, pol si antivax. Ender, a si uzaljen? A si se prepoznal med temi "nekaterimi"? Ce bi blo katerga primitivca potrebno blokirat, bi bilo ...prikaži več to kvecjem tebe in ostale antivax skodljivce.

    • krucefiks 16:14 11.oktober 2021.

      Ender3,sam sem delal z ljudmi in nekaterim ni pomoči,ko se pač sprijazniš,je lažje ,se ne spuščaš na nivo primitivca in to je to,tudi taki morajo živet

    • krnekina12 16:18 11.oktober 2021.

      krucefiks mocno dvomim, da so tebe pustil z ljudmi delat. Jaz osebno ti se lopate ne bi zaupal.

    • krucefiks 16:25 11.oktober 2021.

      krnekina12,a dej dej,bejž no bejž

    • smoljo 16:36 11.oktober 2021.

      A spet antiwax,torej proti vosku ,haha ,kr neki ,ubrisan na m3

    • vzev 16:45 11.oktober 2021.

      Če se ne misliš cepiti proti kovidu, še ne pomeni, da si "antivax". Cepiti se za bolezen, ki mi ni niti malo nevarna, je pač brez veze.

    • popokatopetl 16:48 11.oktober 2021.

      "ker so očitno ruska ruleta, tako kot covid." ---- Kolikor razumem je pri zdravih mladih tako korona kot cepljenje ruska ruleta z verjetnostjo šusa reda 1:100.000. Pri starejših in bolehnih se obe poslabšata, ampak pri koroni mnogo bolj.

    • vzev 16:51 11.oktober 2021.

      Cepiti se bi morali starejši, ker je njim virus nevaren. Ne pa da sedaj ravno mlade silijo v to. Upokojenci, pa so še vedno necepljeni, ker jih ne morejo tako enostavno prisiliti, kot mlade.

    • Ender3 17:08 11.oktober 2021.

      krnekina12, zmotno je, s čim me naslavljaš. Nisem proti cepivu z dokazanimi učinki in brez stranskih, v nasprotju s tistimi ki jih ti, nestrokovno oglasuješ in zagovarjaš. Vsak naj se odloči po svoji vesti, interesu in potrebah. Zavrženo je, ločevanje ...prikaži veče po tem, kako se nekdo odloči, Ne rabimo cepilni aparthajd niti davidove zvezde na rokah necepljenih.

    • krnekina12 17:52 11.oktober 2021.

      Zzzz si ze prov dosadan hahah. Vsa cepiva, ki jih clovestvo uporablja, so dokazano ucinkovita. Pa pri vseh cepivih, ki jih clovestvo uporablja, so stranski ucinki. A je res to tolk tezko v svojo glavo spravt? Pomagi si s kladivom. ...prikaži več Danes se vsak odloca po svoji vesti glede COVID cepiv, jutri se bo vsak odlocal pri vseh ostalih cepivih, pojutrisnjem pa naj se vsak po svoji vesti odloca o uporabi telefona v avtu? Povej mi, kje je meja?

    • dani5 18:56 11.oktober 2021.

      krnekina12 Si se prebudil iz kome? Zaslužil si si tretji poživitveni odmerek, da spet padeš nazaj v komo.

    • Ender3 19:07 11.oktober 2021.

      krnekina12 kaj ti razumeš pod učinkovitost

    • krnekina12 19:22 11.oktober 2021.

      To, kar razumejo vsi z vsaj malo funkcionalnimi mozgani. Poglej v SSKJ magar. Nimam se casa ukvarjat s tabo, skodljivcem.

    • dani5 21:00 11.oktober 2021.

      Krneki12 Še kar si v komi.

    • Avatar pantani
      pantani 07:19 12.oktober 2021.

      krneki, samo za tebe: NPR. SINGAPUR Leta 2020 - 58.599 primerov 29 umrlo, case fatality rate 0,05% Nizko število prebolelih. Leta 2021 visoko število cepljenih (80%), nato 68.367 primerov 133 umrlih, case fatality rate 0,19% S cepljenjem niso preprečili širjenja, ...prikaži večrjenja, niso zmanjšali smrti.

    • krnekina12 07:38 12.oktober 2021.

      Pantani, samo zate: (ne da se mi niti preverjat tvojih stevilk, ker mi dol visi xD) tud ce so resnicne (v kar dvomim)... Singapur je imel leta 2020 tolk stroge omejitve, ce se prav spomnim, da bi se vam strgal ...prikaži več cist. Pa bil je originaln sev. Delta je 5-10x bolj kuzna. Tko, da ja, HELOUU, itak da so preprecil sirjenje. Sej vem, za vas je to visja znanost, primerjat in upostevat 10 razlicnih spremenjivk. Vi rabte simpl odgovore, zato pa je tko.

    • Avatar pantani
      pantani 08:18 12.oktober 2021.

      Ma veš kaj, skrij se v klet in počakaj do junija, ko bo šel kovid na dopust!!!

  • si_rob 16:08 11.oktober 2021.

    Zelo nesramno in neetično, da izkoristi smrt petintrideset letnika in poziva s primerom tega na cepljenje. Naj pokliče svoje kolege, da naredijo obdukcijo raje. Zanima me če je naredil izpit iz etike na faksu.

    • h4ck3r 17:37 11.oktober 2021.

      Tako kot pozivanje proti cepljenju in nespoštovanju ukrepov po smrti Katje?

  • Neva Hribar 15:23 11.oktober 2021.

    Kaj pa ko je umrla Katja? Bi smrt lahko preprecili? Ma nehite ze. Kolk jih umre cepljenih, kaksne imajo stranske ucinke? Spet posiljujete s ceplenjem. Samo veste enim je marsikaj jasno . Tudi to da cepivom vsaj vecini, ki jih ...prikaži več mate na zalogi potece rok uporabe ta mesec. Ko boste pa objektivno pisali o vsem se pa lahko pogovarjamo. Do takrat pa dragi moji ne bo nic. Konec koncev pa ali ste naredili obdukcijo kot veleva zakon. Ah ne niste. Testi so larifari, ker je test pozitivn je pac korona......

    • h4ck3r 17:09 11.oktober 2021.

      Torej za Katjo in da preprečimo bodoče "Katje" je potrebno it na ulice...Kaj pa lahko svojci tega "M/35" rečejo? Mogoče se ni smel cepit, zaradi zdravstvenih razlogov? Mogoče ga je okužil kakšen svobodni FB strokovnjak? Dvoličnost vas "izobraženih in razsvetljenih" pač ne pozna meja.

    • b33ab25186006cead7364298e6e8c765c70692f1 21:02 11.oktober 2021.

      Ćoleeeè!!!!!srbin!!!!

  • sam1 16:28 11.oktober 2021.

    Ko umre nekdo,ki ni bil cepljen,v minuti vsi strokovnjaki napolnijo medije s komentarji kako pa kaj,ko po cepljenju umre zdravo 20 letno dekle,pa vse komisije še mesec po smrti ne zmorejo priznati ,zakaj je do smrti prišlo.....

    • h4ck3r 17:28 11.oktober 2021.

      Verjetno nisi spremljal vseh novic, ker si moral na protest...za Katjo je bilo takoj objavljeno, ko je še bila živa, da je v kritičnem stanju zaradi strdkov. Tudi da je povzročitelj cepivo so objavili, kot je tudi objavljeno v katerih ...prikaži več primerih so vektorska cepiva bolj tvegana. Žal pa vsakega pred testiranjem ne morejo testirati ali ima morda vse te faktorje tveganja. Žal je napaka, da se uporabljato le ta za mlajšo populacijo.

    • evelux 17:53 11.oktober 2021.

      Kako lahko pises zal ,da vsakega ne morete testirati, ce pa ostalo lahko vsakega testirate

    • h4ck3r 18:06 11.oktober 2021.

      Ne testiram jaz, saj ne delam v zdravstvu. Je pa znan stranski učinek pri vektorskih cepivih (enaki stranski učinek kot če zboliš za covid-om), tudi uradno zaveden posebej pri cepivu Janssen, In sicer so še posebej ogrožene mlajše ženske ki ...prikaži več imajo nizke trombocite oz. sindrom tromboze s trombocitopenijo (TTS). Kot sem pa že napisal je napaka pri nas ta da so dovolili uporabo le teh na mlajši populaciji in s tem še vzpodbudili dvome tudi v mRNA cepiva.

    • johana 20:07 11.oktober 2021.

      Katjin oče ne bo mogel nič dokazati na obdukciji, saj so jo sežgali in raztrosili. Tako so se jo rešili najbližji

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 15:24 11.oktober 2021.

    Da ne bi slučajno kasneje izvedeli, da je umrli imel hud diabetes ali kaj podobnega kar je ob Covidu ali gripi lahko povod za smrt...Malo mi je sumljivo to "podrobnosti ne poznamo"..

    • h4ck3r 17:15 11.oktober 2021.

      Torej diabetik in ostali s podobnimi boleznimi, starejši 70 ali 80+, si pa ne zaslužijo živeti, pa če samo še kratek čas. Kam smo prišli da so šibki, trajno bolani ali samo starejši, postali dejansko samo "pogrešljiva roba"...ne vem zakaj ...prikaži več se uporablja toliko olepšanih besed od teoretiki zarot, anticepilci, celo volkovi zadnje čase...v bistvu bi bila dovolj samo ena...idioti

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 17:28 11.oktober 2021.

      Seveda si zaslužijo živeti, le bolj ogroženi so !! In takšne uporabiti za reklamiranje cepljenja je svinjarija!!....Ti pa se zaradi mene lahko cepiš vsako jutro, le pri miru pusti ljudi, ki imajo nekaj dostojanstva in pameti..

    • h4ck3r 17:49 11.oktober 2021.

      Torej necepljeni nimajo dostojanstva in pameti po tvojem? Glede na moje dosedanje izkušnje in glede na to da kar veliko potujem, bi rekel da je večinoma necepljenih s srednje šolsko izobrazbo in navzdol...kjer se navzdol necepljenost izrazito povečuje...Tukaj bi lahko ...prikaži več potem potegnili nekak vzporednice med skandinavci in balkanci. ;-) Res pa je da obstajajo izjeme ampak jih malo vendar so toliko raje izpostavljajo.

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 18:13 11.oktober 2021.

      h4ck3r...Očitno ti je cepivo pustilo posledice...Sploh ne razumeš napisanega in govoriš neumnosti....Devetdeset procentov stroke se ne cepi proti sezonski gripi, torej so po tvoje zarukani polpismeni Balkanci...Adijo, pojdi se igrat kam drugam...

    • h4ck3r 07:52 12.oktober 2021.

      Hvala...napisal sem samo svoje izkušnje...glede na to da mi očitaš nerazumevanje in pisanje bedarij, pa me razsvetli in mi razloži, tako da bom razumel.

  • Avatar Jurič Zvonko
    juric 16:41 11.oktober 2021.

    Sožalje vsem žalujočim. Ni bila ustanovljena nobena skupina, ki bi raziskovala vzrok smrti' A je bil prej zdrav, a je zdravstvo naredilo vse za uspešno zdravljenje? A je morda zdravniška napaka, nepravilno zdravljenje? A je bila odrejena obdukcija, poročilo oz. ...prikaži več ugotovitve iz obdukcijske dokumentacije?

  • Gandi123 16:42 11.oktober 2021.

    Zopet propaganda za cepljenje! Raje napišite, koliko cepljenih umre....

  • satir 16:11 11.oktober 2021.

    Samo vprašam, če je ostalih 5 umrlih bilo cepljenih, tako je razumet iz članka.

  • vzev 16:48 11.oktober 2021.

    Še vedno je v bolnicah, veliko več cepljenih starejših, kot pa necepljenih mlajših. Zato je cepljenje za mlade nesmiselno. Ker tako bolezen v veliki večini prebolijo, sploh da ne vejo da jo imajo.

    • Ender3 17:51 11.oktober 2021.

      vzev, točno v 👌👍bistvo.!

    • mph2 17:55 11.oktober 2021.

      Ni res, v bolnišnicah je za vzorec cepljenih, vse ostalo so necepljeni. Podatki tudi od ljudi, ki jih poznam v dveh bolnišnicah. Edino je res, da covid le ni ebola, vseeno pa je pobil kar nekaj ljudi. Vprašanje koliko bi ...prikaži več jih, če ne bi bilo vseh ukrepov.

    • vzev 18:00 11.oktober 2021.

      mp2, ali znaš brati? Sem kje napisal, da je več necepljenih? Napisal sem da je več cepljenih starejših, kot necepljenih mladih. Zato je pa mlade nesmiselno cepiti. Cepijo naj se starejši, ker virus ogroža njih. Ne pa mlade.

    • vzev 18:01 11.oktober 2021.

      * da je več cepljenih?

    • mph2 21:47 11.oktober 2021.

      @vzev, ne glede ali mlajši ali starejši ... jih je za vzorec cepljenih. So skoraj sami necepljeni, stari in tudi mladi.

    • Avatar pantani
      pantani 07:22 12.oktober 2021.

      mph2, kar tolaži se in še naprej rini z glavo v pesek!!!

  • krucefiks 15:23 11.oktober 2021.

    covid najden z testom je lari fari,tudi na marmelado,coca colo,mleko pokaže pozitivno ,vse to že večkrat dokazano .Za coca colo je avstrijski minister vpriče vseh dokazal da je temu tako,pa nikomu ništa ,karavano terate dalje ,tudi že v drugih državah ...prikaži več ga celo prepovedali ,ampak to pri nas stroka in vlada preprosto noče slišat

    • h4ck3r 17:19 11.oktober 2021.

      Je kasneje priznal in se opravičil, da si ni prebral navodil in zavajal, saj je pri demonstraciji v parlamentu pozabil dodati "ph nevtralizator"...je potrebno malo bolj spremljati in ne verjeti vsemu kar je populistično objavljeno na FB. ;-)

    • krucefiks 17:28 11.oktober 2021.

      popiješ coca colo in si lahko pozitiven a ne.Pa drugače ,še nobenemu niso naredili krvne preiskave ker je bil pozitiven,samo pripišejo da si covid pozitiven in tudi če si si nogo zlomil te vodijo pod covid,to tumbajo dr. že cel ...prikaži več cajt ,seveda tisti ki jim ne pridejo do živega in se jih ne da podkupit

    • h4ck3r 17:43 11.oktober 2021.

      Kam ti nakažem 20€za dva hitra testa, da se lahko na lastne oči prepričaš kako test deluje. Poleg tega pa se sklicuješ na videoposnetek, na katerem poslanec potopi palčko v CocaColo in je ne popije ter testira sebe in še ...prikaži več enkrat ponavljam, "nenamerno" napako je naredil ker ni uporabil pH nevtralizatorja, ki se uporablja pri vseh testih. Torej si nekje slišal nekaj in sedaj to ponavljaš, brez da bi si ga sam sploh ogledal?

    • krucefiks 17:53 11.oktober 2021.

      h4ck3r,je tako,s testom se išče mikroskopsko dlako v jajcih se reče ,pa mi ti reči če popiješ coca colo da ni možno da si pozitiven pol ,s najmanj 25 ciklov je še voda pozitivna in testi niso narejeni za to ...prikaži večo kar se danes dogaja ,kar vsevprek testirajo za brez veze.Breš pa dr. da ti vzame kri in glej ga zlomka ,to ne velja nič

    • h4ck3r 17:56 11.oktober 2021.

      Mit einem Experiment im österreichischen Parlament hat FPÖ-Politiker Michael Schnedlitz die vermeintliche Sinnlosigkeit von Corona-Schnelltests angeprangert. Die Aussagekraft seines Versuchs für die Test-Qualität: null. Im Netz allerdings wird das Cola-Video munter als Beweis für die Unzuverlässigkeit geteilt. BEHAUPTUNG: Cola verursacht ...prikaži večt ein positives Ergebnis bei einem Corona-Schnelltest.

    • h4ck3r 17:56 11.oktober 2021.

      BEWERTUNG: Das geschieht wegen der Säure in der Cola, nicht wegen des Coronavirus. Die Eiweiße auf dem Teststreifen werden zersetzt. FAKTEN: Wie PCR-Tests werden auch Corona-Schnelltests angewendet, um eine Infektion mit Sars-CoV-2 nachzuweisen. Diese suchen nicht nach Erbmaterial des Erregers, ...prikaži več, sondern nach Eiweißen, die charakteristisch für das Virus sind. Das abgestrichene Material wird auf den Test aufgebracht, nach 15 bis 30 Minuten steht in der Regel das Ergebnis fest.

    • h4ck3r 17:57 11.oktober 2021.

      Tukaj imaš pa še video https://www.youtube.com/watch?v=CKPlKwKpkcA

    • mph2 17:57 11.oktober 2021.

      A po tvojem ima kdo ciljan razlog, da se čez nos naliva s coca colo?

    • h4ck3r 17:58 11.oktober 2021.

      Upam da boš sedaj videl in razumel vsaj na grobo kaj je naredil narobe in zakaj je do tašnega rezultat prišlo.

    • h4ck3r 17:58 11.oktober 2021.

      mph2...no sma že dva, ki ga ne razumeva. :-)

    • krucefiks 18:47 11.oktober 2021.

      kaj se repenčite ,stojte vsak dan v vrsti za testirat ,kdo vam brani,JJ vas bo mel rad ha ha ha

    • h4ck3r 07:42 12.oktober 2021.

      S CocaColo ali brez?

  • ales548 15:21 11.oktober 2021.

    Vsi pisejo kako nekdo ki ni cepljen umre,ne napisejo pa nikoli koliko od teh je bilo zavedenih in cepljenih.Teh stevilk ne pokaze nihce.

    • h4ck3r 17:21 11.oktober 2021.

      Iz lastnih izkušenj poznam trin ki so v zadnjem letu in pol umrli naravne smrti, sicer mlajši moški. Ki pa so naenkrat vsi bili cepljeni in so bili žrtev stranskih učinkov. Pa za vse tri vem da so bili naročeni ...prikaži več na cepljenje nobeden pa še ni bil cepljen. Res človeška domišljija ne pozna meja, tukaj se pokažejo pravi cov-idioti.

    • b33ab25186006cead7364298e6e8c765c70692f1 21:11 11.oktober 2021.

      Peši,umiri konje... ,

  • Avatar bobnar53
    bobnar53 15:33 11.oktober 2021.

    Nehejte s telimi bolanimi cepljen, necepljen, vzrok smrti ne glede na starost in status cepljenja je neznanje rokovanja z " golfi " in poškodbami požiralnika, pljuč, grla. Namreč veliko pacientom je razneslo pljuča zaradi nestrokovnosti pri uporabi " golfov "!

    • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 15:36 11.oktober 2021.

      Če se že toliko primerja precepljenost, potem bi bilo dobro pogledat in primerjat tudi statistiko uspešnosti zdravljenja pri nas in v tujini.

    • munja 15:49 11.oktober 2021.

      bobnar pri koliko pacientih si bil zraven, da si tako točno informiran??

    • Ender3 16:02 11.oktober 2021.

      munja, ne rabiš biti zraven, smrt se pripiše kovidu obdukcij pa, tako ali tako ne delajo. Morda bi jih morali, zaradi iartrogenih posledic in vzrokov nestrokovnosti.

    • Avatar bobnar53
      bobnar53 16:21 11.oktober 2021.

      Munja, vsi starejši majo precej toga pljuča in s tem, ko jim nagonjo zrak z aparatki pod pritiskom je možnost preživetja zelo nizka? Enako, kot če napihuješ balon, če preteraš bo na neki točki naredil "BUM" , kanede?

    • h4ck3r 17:05 11.oktober 2021.

      Bobnar53, ja ker v bitvu so te naprave samo prikriti kompresorji, ki imajo zadaj barometer in jih pač nastaviš na kolko naj fila in je to to...jao, se opravičujem sedaj za to...ampak kakšni idioti hodijo zunaj, pa to ne moreš ...prikaži več verjet kak FB lahko kisa možgane.

    • Ender3 17:36 11.oktober 2021.

      bobnar53👐 niso toliko problem pljuča, preko katerih se vse začne in žal tudi konča. Glavna škoda nastaja v ožilju organov in vse posledice se v obliki nemoči in brez izhodnosti održajo na pljučih z umetnim predihavanjem in nehote, včasih tudi ...prikaži več z bum posledicami. Komplijanca pljuč bi morala biti glavno merilo, ki pa se zanemari, spregleda, odzivni čas pa tudi, naredi svoje.

    • Ender3 17:45 11.oktober 2021.

      h4ck3r, ti se očitno ne hraniš na FB, tebi idiotizem vcepljajo v kleti Trstenjakove. Pravi prostor za oligofrene osebke, ki drugače misleče nazivajo z idioti, so pa to oni sami le, da se tega ne zavedajo.

    • h4ck3r 17:54 11.oktober 2021.

      Še dva FB strokovnjaka...Žalostno da žalita ljudi ki razvijajo te naprave in ljudem, ki dajo kar nekaj mladosti, da se naučijo kako pomagati ljudem po najboljših močeh. Sočustvujem tudi z vsemi avtomehaniki, frizerkami, prodajalci,... ki imajo opravka z vajinim vsesplošnim ...prikaži več znanje. P.S. lahko izvem na katere FB in YT kanale sta prijavljena, nekaj mi namreč cvili v TV-ju pa ne zaupam elektroniku, da bo znal popravit.

    • b33ab25186006cead7364298e6e8c765c70692f1 18:39 11.oktober 2021.

      Jaz sem francoskim oblastem,ko je gorel Notre Damme, da išče lobanjo čim višje... .Ko sem videl,da Tepeševa(Noterdamski zvonar) na zvoniku in Napotova ne bosta "zlite",se je proti jutru izžgala moja podoba...,značilno roke na kolkih in glava malo po strani... . ...prikaži več Slikan od ene ženske par dni prej.

    • h4ck3r 07:45 12.oktober 2021.

      Bandit tebe pa google translate malo j.... :-)

  • Ender3 15:53 11.oktober 2021.

    Prispevek nam, dajo v razmislek in opomin, poročilo primera Katje pa še čakamo. Kaj se ne morejo zmenit, kdo je za to kriv ?. Ne gre za kolektivno krivdo, gre za odgovornost posameznikov z imeni in priimki. In ti isti, ...prikaži več brez odgovornosti, še naprej priporočajo in svetujejo katero cepivo ne/uporabiti, Ni jim mar za zdravje državljanov, gredo se, strokovni, cepilni marketing. Katastrofa !

  • evelux 17:50 11.oktober 2021.

    Smo kot družba in država storili vse, da ne bi bilo takih prezgodnjih smrti? Hm kaj ste pa storili za 20 letnico.

  • suineg7878 18:00 11.oktober 2021.

    Predvidevam, da je bil 35 letnik zdrav kot dren in je obdukcija pokazala, da je umrl ZARADI covida. V nasprotnem primeru je to samo še ena od mnogih sramotnih cov1d propagand za cep1va.

    • Jernej65 18:50 11.oktober 2021.

      Ne razumem takšnih bedastih komentarjev. Če je slučajno imel neke bolezni, je še toliko bolj pomembno da bi se cepil. V tem primeru je ravno cepivo lahko tista ločnica med smrtjo in preživetjem. Če se sam nisi cepil, ne rabiš ...prikaži več pisati takih bedarij, obdrži raje zase in ne pametuj.

    • suineg7878 19:08 11.oktober 2021.

      Ne razumem ljudi, ki še vedno verjamejo "strokovnjakom", ki so zagotavljali, da so cepiva VARNA in UČINKOVITA. Sedaj pa se je izkazalo, da so vse prej kot to. Ti "strokovnjaki" so že "n" krat spremenili strategijo cepljenja. Brez znanstvene študije ...prikaži več predlagajo mešanje cepiv, za tretjo dozo ti dajo v podpisa izjavo s katero v celoti prevzemaš odgovornost....itd... res ne razumem.

  • molka 17:23 11.oktober 2021.

    beovička pokupljena laznivka in morilci

  • jakec1575 20:24 11.oktober 2021.

    Sem cepljen in spoštujem odločitev necepljenih, da sami izbirajo usodo. Tako kot smo jo cepljeni. Bi pa rad povedal, da sem cepljen in da nimam posledic. Torej, če do sedaj s cepljenjem niste imeli težav, vam svetujem cepljenje, ker z ...prikaži več veliko verjetnostjo ne boste imeli težav ali stranskih ucinkov.Priznavam seveda stranske ucinke cepljenja. Sam sem vzel ta riziko pred rizikom tezkega poteka bolezni. Žal ne vem, ali bi sam prebolel, kot blazji prehlad ali bi moje telo zacelo citokinsko nevihto.

  • rd2dmk2 18:13 11.oktober 2021.

    mene zanima tole, kako se počuti 50 letnik, ki mu pri rednem pregledu zdravniki ugotovijo prirojeno srčno napako.. ali pa ko greš k pregledu oči, pa ti tam zdravnik začne razlagat da imaš okvaro oči od rane mladosti.. ja , ...prikaži več kaj bi se vi osebno vprašali ? jest bi se vprašal, kaj za boga ste pa do zdej z mano delali. kako pa sem sploh dobil dovoljenje za službo, za izpit za avto, pa za...hm ta revež je imel šele 35 let.. torej bi imel še 15 let časa, da ugotovijo da bi že moral bit nekaj let mrtev.

  • Naklonsky 11:44 12.oktober 2021.

    Seveda bi lahko preprečili - z obveznim cepljenjem. Sicer je bil pa sam kriv- v čem je zdaj takšen 'halo'?!

  • miro8 10:17 12.oktober 2021.

    Necepilci in "necepilci" ste res neverjetno omejeni. Propagirate stvari, o katerih nimate najmanjšega pojma in zavračate cepiva, ki dokazano ščitijo. Omenjate umrlo 20letnico, ne omenite pa isti dan umrlih 6 ljudi, dokazano zaradi Corone in necepljenih. Če se vsaj malo ...prikaži več cenite in spoštujete, potem ne pišite bedarij.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.