Slovenija
68 ogledov

V rovu najverjetneje tudi 30 deklet

Komentarjev 42
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Žurnalček 19:24 04.marec 2013.

    Naj bodo srečni , da jih niso kremirali , kot so to delali njihovi prijatelji Nacisti in se jim ve za konc. Minirati in zabetonirati in zdravo, da ne bo mogel not niti črv več , ne pa da rije ...prikaži več po kadavrih smrdljivi Dežman ! Smešen pa je ko hoče v vsakem pojavljanju obznaniti , da je skupaj mrtvih 12.000 izdajalcev. Dežman mi to vemo , jaz mislim , da so jih še premal, ker si ti živ , ampak naj vam bo, dobro ste je odnesel !

  • Izudin 14:55 04.marec 2013.

    Aja, potem si pa poglej video pod naslednjim linkom, pa se boš mogoče strinjal z mano ... http://www.mojvideo.com/video-domobranci-vs-partizani/8ee19b2ba957dd36b0a3

  • mph 15:04 04.marec 2013.

    Jaz mislim, da je bilo čisto jasno, da bo Janšev Urad za dezinformacije in ustvarjanje novic šel v akcijo, čim bo lahko. Zdaj se bodo vsi spet ukvarjali s tem in podobnim, namesto, da bi se z njegovimi svinjarijami v ...prikaži več zadnjem letu .... pardon, v zadnjih 20 letih. Verjetno pridejo zdaj na plano spet kakšni Romi. Tudi mastifi bodo spet postali aktualni. Pa Hrvaška. Vse stvari bo privlekel iz zaprašenega skladišča.

  • mph 15:23 04.marec 2013.

    Kaj bi rad povedal, da domobranci niso bili še bolj krvavi? Vsekakor pa je to, kar si napisal edino cmok v grlu, zakaj bi tudi sam želel, da se temeljito raziščejo povojni poboji in rehabilitirajo nedolžno usmrčeni. Večina pa je ...prikaži več dobila točno to, kar je zaslužila. In so prišli bistveno bolje skozi, kot pa kaj bi počeli nacisti in domobranci s preživelimi partizani ali ne-izdajalci.

  • jakec1897 14:35 04.marec 2013.

    Pustimo zgodovino (čeprav je mnogokrat kruta in črna) za seboj in živimo v miru, ter se posvečajmo naši prihodnosti - kolikor jo sploh še imamo.

  • heavyd 14:35 04.marec 2013.

    se strinjam s tabo ..ampak eni so tako zaslepljeni z borbo bodisi proti levim al pa desnim, da jim ni pomoči, če jih napadaš, ker tako dobijo smisel.

  • Blanka Piromanka Zaspanka 13:51 04.marec 2013.

    In mi smo postavili celo kip Edvardu Kardelju! Nihče. ki kolje nič krive ljudi si ne zasluži poveličevanja! Kaj šele spomenika! Pa ni važno kaj je stalo v ozadju!

  • janezu1976 13:54 04.marec 2013.

    kardelj je kralj. domobranci so klali, ti si malo pobrkljala zadeve.

  • Izudin 14:15 04.marec 2013.

    To so kosti izdajalcev, ki so kolaborirali z nacisti, klali svoj ljudi, torej si kaj drugega niso zaslužili, kakor to, kar so dobili.

  • Izudin 14:16 04.marec 2013.

    Malo si preberi o zločinih domobrancev, bo ti vse bolj jasno.

  • heavyd 14:28 04.marec 2013.

    Mogoče res, ampak mislim, da je po 70 letih čas, da obrnemo nov list in jih predvsem spustimo iz lastne zavesti ...in sicer na način, da jih pokopljemo kamor spadajo - v grob in fertik, ker men se ne da ...prikaži več še naslednjih 10 al pa 20 let poslušat o domobrancih pa aprtizanih in belogardistih in cerkvi ...me NE zanima.

  • maresem 14:31 04.marec 2013.

    Nisem desničar, ampak tako pritlehne izjave, pa res ne morem spregledati. Si pa res en poden od človeka.

  • maresem 14:33 04.marec 2013.

    A mladoletni otroci so tudi klali, butelj?

  • Izudin 14:59 04.marec 2013.

    Povsod je kalaboriste doletela podobna usoda ob koncu vojne, Francozi na primer tudi niso komplicirali.

  • mph 15:07 04.marec 2013.

    Enako Norveška in vse države tam okrog. Samo tukaj se lahko zgodi, da nekdanji izdajalci še dvigajo greben.

  • mph 15:11 04.marec 2013.

    Tukaj pa imam jaz deljeno mnenje samo zaradi tega, ker niso šli ugotavljat dejanske krivde. Ti klavci so zaslužili točno to, kar jih je doletelo, mučijo me nedolžni, ki so končali stihijsko tam noter in vsaj nekaj jih je bilo ...prikaži več med njimi. Ampak, kot sem že rekel, če bi se zgodovina morala ponoviti, potem 1000x bolje, da se točno tako, kot pa, da bi zmagali nacisti.

  • mph 15:21 04.marec 2013.

    Ne mešaj prosim različnih ljudi in pojmov. Raje se oglašaj, ko hoče kdo rehabilitirati prave domače izdajalce.

  • nejansizmu 15:56 04.marec 2013.

    Ampak dejansko: Barbarin rov je drugorazredna tema.. : )

  • ac-dc 15:56 04.marec 2013.

    A boste gledal boks v petek?

  • Lavdan 17:11 04.marec 2013.

    Vse lepo in prav, a me moti to, da številke niso natančne ampak vse na okroglo. Tudi ugibanja okoli tega kdo vse je ubit v tej jami. Dežman dela kot propagandist in ne kot resen raziskovalec. Njegovi komentarji in primerjave ...prikaži več so sramota za Slovenijo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.