Slovenija
67 ogledov

V taboru "ZA" sprijaznjeni s porazom

Komentarjev 26
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • an.star 19:30 20.december 2015.

    V Sloveniji se zbirajo yugo pedofili, le-ti tudi obvladujejo levico.

  • KOJAK 19:31 20.december 2015.

    Tudi škoda, da so med nami nestrpni osebki ... pač evolucija. Je narava poskrbela za ljudi z drugačnimi nagnenji, nekateri pa je dala manj pameti... če razumeš kaj želim povedat.

  • micika 21:15 20.december 2015.

    kakšen zgodovinski dan???danes ni zgodovinski dan,za nas ki smo še kej normalni je čudovit dan in črn dan za vas pe.,in lizike,pejte v drugo državo živet da vas ne gledam tu,k mi je slabo sam en pogled na vas.še tv ...prikaži večv ne morm gledat več tud tam so,fuj

  • primoz.g 21:31 20.december 2015.

    Nabiralci političnih glasov so gladko izgubili, kar je razumljivo, sedaj sledi še samo vseobča mobilizacija volilnega telesa na predčasnih, kdo je dal pa Jakiča za news flash slikco, ta mu je naredu medvedjo uslugo, človek tud šihta za pometača ne ...prikaži več bo dobil po predčasnih, vmes bo treba nerest še referendum da lahko volilci ODPOKLIČEJO (odstavijo) Župane, predsednike nad. svetov kjer je država lastnik, razveljavitev pogodb v zdravstvu ipd, če to rata ste slovenci že na kobili, na konju pa čez ene 10 let brez prisklednikov. Da pa rata slo sodstvo pravno, pol pa že mogoče prej.

  • Janez Kranjski 16:53 21.december 2015.

    dragec, nisem Janšist, čeprav mislim, da ima tudi SDS kar nekaj dobrih stvari v programu, imam prijatelje in bivše sodelavce v SDS, vseskozi sem volil leve stranke, nazadnje DESUS, ker sem v penziji, vendar me je pa njihova politika na ...prikaži več področju "pravic" homoseksualcev odvrnila od njih, prepričan sem, da ne samo mene. Nič nimam proti homoseksualcem, naj se poročajo med sabo, vendar naj druge otroke, vrtce in šole pustijo pri miru.

  • korli 19:22 20.december 2015.

    ti pedri so za na drugo stran žice,ritepikarji in pizdolizke

  • watcher 19:23 20.december 2015.

    Enako kot župniki. Če ne paziš ti ****** otroka.

  • Avatar čavez
    čavez 19:09 20.december 2015.

    Res škoda da taki pedri vodijo to državo, pedri so kot plevel če ga ne odstraniš ti uniči pridelek.

  • maresem2 19:37 20.december 2015.

    Vse kaže, da ne živim samo v gnili, skorumpirani, mafijski,...ampak tudi v pedrovski državi.

  • maresem2 19:38 20.december 2015.

    Razumemo... in to, da si ti eden od slednjih... z malo pameti.

  • Phonak 19:52 20.december 2015.

    ah nekateri kot si ti sploh niste prebrali zakonika in samo poslušate župnika in televizjo kaj vam trosijo :P haha

  • maresem2 19:57 20.december 2015.

    No buzič.... trenutno nam z malo pameti malo boljše kaže. kar se pa župnikov tiče, me nič ne motijo, me pa taki pedrosi, kot si ti in tebi podobni.

  • maresem2 19:58 20.december 2015.

    .. pa da še dopolnim.... od nedavnega me motijo.... nekoč me niso.

  • vzev 20:59 20.december 2015.

    "To ni konec, slej ko prej bo zakon sprejet." Ali ni to sramota? Že drugič je ljudstvo na referendumu pokazalo, da ne želi, da imajo homoseksualci možnost posvojiti otroke, oni pa še naprej silijo v to.

  • alibi 21:03 20.december 2015.

    Ja Tomićka , ta je ta prava v vodstvu združene levice, ki se imenuje tako , ker imajo vsi dve levi roki -torej totalni lenuhi !!!

  • Milan Novak 21:28 20.december 2015.

    Bog ve kaj si bodo spet ti levaki izmislili !!

  • brencl47 21:43 20.december 2015.

    Zmagala je Cankarjeva Mati in vse biološke matere!

  • Dare Dado 07:27 21.december 2015.

    pravilno da je zmagal PROTI, bravo naši slovenci ki ste obkrožili PROTI

  • maresem2 12:52 21.december 2015.

    Tako je +++++++

  • dragec 15:18 21.december 2015.

    Prekleti Janšisti

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.