Slovenija
69 ogledov

V taboru "ZA" sprijaznjeni s porazom

Komentarjev 26
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • leonardo 07:35 21.december 2015.

    No, mislim, da tako žaljivi komentarji nikamor ne pripeljejo. Je pač več homo.. in lezb.. kot je narod mislil, da jih je. Najbrž, da te usmeritve ljudje ne morejo spremeniti, ker pač taki so. Sem pa tudi jaz proti, da ...prikaži več dva moška vzgajata otroke. Prebral sem komentar nekega očeta, ki pravi, da bi težko razlagal hčerki kaj se bo dogajalo z njenim telesom, ko bo odraščala. Če bi izenačili pravice, bi vsekakor lahko tudi posvajali otroke in je bilo sploh trapasto, da so razlagalci zakona trdili, da ne gre za posvojitve. Če imajo enake pravice to vsekakor spada zraven. Prav bi bilo, da bi živeli v slogi in ne na oba očesa mižali, da teh ljudi ni med nami, zato malo umirite konje.

  • wester62 22:18 20.december 2015.

    to je pravilna odločitev. že iz vidika otroka,če država daje toliko pravic otrokom in odločanja ter zaščite pri vseh zadevah,a tukaj pa bi kar odrasli odločali o njih.naj odločijo otroci če želijo v taki družini živeti. zame so tu neki ...prikaži več osebni interesi in nikakor normalen pogled na družino.. nimam nič proti njihovem življenju in kako živijo,ter da imajo svoje pravice,le pri otrocih se ne strinjam.naj otrok reče če želi živeti v taki družini in ne neki politični veljaki odločajo o življenju nekoga drugega.naj se zamislijo nad svojim početjem in poštenostjo.

  • samo.jst 07:58 21.december 2015.

    Sem en od večine volilnih upravičencev, katerih se vprašanje ni toliko dotaknilo, da bi dvignil svojo predrago zadnjo plat in šel na volišče se pridružiti enemu od klanov...kljub temu pa ga bom moral sofinacirati (kar se mi ne zdi prav, ...prikaži več ga. Violeta Tomić in ostali ZL). Vsa ta tečnost strani ZA mi je izpadla že več kot patetična, stran PROTI pa po pričakovanju popolnoma tradicionalistično zadrta, kot da se dobi otroke v posvojitev v vsakem Merkatorju nekje med ozimnicami in trano znižanimi produkti. Vmesne poti pa v slovenski družbi itak ni... al si za ali pa proti, vse vmes si sovrag obojih. No, naj bom... vsaj v nečem se bodo oboji strinjali ;)

  • Janez Kranjski 11:51 21.december 2015.

    posvojitev otrok s strani hom... ni človekova pravica, potrjeno na evropskem sodišču, vsem volilcem, ki so prišli na volišča in glasovali PROTI, čestitam in upam, da se bomo še naprej upirali pe.... vladni koaliciji

  • wester62 15:20 21.december 2015.

    ni zmagal strah ampak demokracija. če še nekateri ne vedo je demokracija kjer prostovoljno ljudje odločajo kaj si želijo. glede oblasti pa to ,da edino oni kršijo demokracijo in po mojem oni nimajo pojma kaj je demokracija.oni vedo za gnili ...prikaži več kapitalizem in s tem se konča. sicer pa kaj je hanžek sploh kdaj dobrega naredil za narod-NIKOLI.

  • dragec 16:15 21.december 2015.

    Veste kdaj bo levica zmagala???,ko bomo v cerkvah dobili levo usmerjene župnike

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.