Slovenija /slovenija/crna-kronika
97 ogledov

"Varnostniki so pretepli sina"

Komentarjev 24
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • lukaz 19:23 23.februar 2014.

    Tem pedrom plavim se jebe za nas.Sam za svojo rit jim gre!!!!

  • 4krogci 19:39 23.februar 2014.

    bil v blizini. tamau bil nalit ko mamba in ker ga niso spustil notr je začel mahat po varnostnikih.

  • rogixl 19:51 23.februar 2014.

    Mama naj se s sinom raje ukvarja doma.

  • molj 20:00 23.februar 2014.

    A naš fant? Ne, ne NAŠ FANT PA SIGURNO NI TAK!! Ja revček bogi,nesamostojen in razvajen!! Ki misli da se cel svet okrg njega vrti!! Ko pa go... otresa in jih dobi ,pol pa k mamici!! Boga deklca- če bo ...prikaži večo sploh kakšno dobil- od takega razvajenca! Sem prepričan, da mami hodi na govorilne na fax in da se vozi zadaj ko se uči vozit v avtošoli!

  • molj 20:04 23.februar 2014.

    Težko dihal in imel bolečine v glavi?! ja ja od pohanja in alkohola!!

  • ajduc 20:08 23.februar 2014.

    Naj bo 20,30 al pa 40 star, noben se ne bi trezen spravu nad varnostnika/e. In potem tekel k mami, ki jo bo še precej sram zaradi ovadbe, ko bo Planet Tuš pokazal posnetke nadzornih kamer.

  • roza 21:10 23.februar 2014.

    Žalostno je da je tak odziv , mislim da morali državljani kdaj pa kdaj stopiti skupaj ! ni čudno kam gre ta država ;)

  • Marko Slovenia 21:19 23.februar 2014.

    ne zagovarjam varnostnikov z oš izobrazbo, ampak je težko bremzat nadute mulce... je razlika med tremi vzgojnimi in počenim rebrom, če je slednje, pa naj plačajo.

  • Marko Slovenia 21:20 23.februar 2014.

    pejd delat za en dan... boš pol kej napisal

  • Marko Slovenia 21:22 23.februar 2014.

    sej imajo kamere ;)

  • 6a6330cf643e6297e0f11772a01ce2d9c0c144b1 21:24 23.februar 2014.

    Ne, naš pa že ni tak! A se je pritožila samo mami, al so se tud ati pa babice in dedki, ki so očitno bili zraven da vse to vedo.

  • marko 21:48 23.februar 2014.

    V tušu se zbirajo itak sami čefurji,si je že zaslužu batine, ,,čufkote je treba spravit malo k pameti

  • Mr.Nighthawk 22:27 23.februar 2014.

    Heh kot kaže še nikoli nisi poiskušal koga vklenit. Sam sem bil priča kako 4 gorile niso zmogle odpeljat enega tipa, ki je bil pijan in se je upiral. Ni tako preprosto kot se morda sliši.

  • Marko Slovenia 23:15 23.februar 2014.

    tip pač igra igrce. če poznaš koga kaznovanega, ki dela kot varnostnik in je to pogoj, pokliči kako inšpekcijo. kaj čakaš?

  • chilli24 07:03 24.februar 2014.

    Čudno! mene pa niso.

  • mira 12:34 24.februar 2014.

    http://MegaStoon.Com/1/?share=259942

  • Annonymus18 20:50 23.februar 2014.

    Wake up! Halo?! Fanta so pretepli, kje jim pravica? Postavljeni so , da objekt varujejo ne pa , da sami predstavljajo največjo nevarnost v takih klubih. Tudi sama žuram in ne le enkrat temveč sem bila že parkrat priča fizičnem ...prikaži večm obračunu med varnostniki in mladimi. Pretepeni so pravtako bili tudi moji prijatelji (po krivici). Kolikor se čudno sliši je res! Žalostno.. Kar pa me je najbolj šokiralo je to,kaj si vse upajo poleg tega,da se fizično znašajo nad ljudmi , jih tudi verbalno ponižujejo in se ljudem posmehujejo bila sem žrtev verbalnega nadlegovanja s strani DELTA SECURTY. Vsi , ki mislite , da je to pravilno ravnanje imam za vas vprašanje.. Koliko mojih sovrstnikov bi moralo biti pretepenih ker so "se ga napili ali pa zrolali đoint??".. Da bi bilo to enkrat bi razumela,ampak dejansko vsak vikend nekoga vklenejo, ker drugače se ne vejo postaviti zase. Ne obrekujem varovanja temveč njihovo vedenje. Morali bi se počutiti varno in sproščeno po branju takih člankov se lahko sam

  • MaLi_BoG 21:19 23.februar 2014.

    ma tile varnostniki so čisto navadne nule...strahopetci ...značilno za balkance...čefurji pač...sej so vsi isti...vidiš že po temu da se morejo u 4 spravit na ubogega 20 letnika...mislim da sem povedal vse...

  • druzboslovec 10:44 24.februar 2014.

    No ker vidim, da ste vsi seznanjeni z vsem in poznate zakon, naj se jaz povem svoje. Tega dne sem bil prisoten ko se je zgodil ta dogodek, sicer sem ze parkrat bil v Tus planetu Koper in do sedaj ...prikaži več nikoli nisem zasledil nasilja varnostnikov. No da razložim ta dogodek, ker sem bil v neposredni bližinifant je bil vinjen, varnostnik mu je lepo razložil da je terasa zaprta, in da ne more več na teraso, fant je začil vpiti se nesramno obnašati in kriliti z rokami, varnostnik mu je rekel naj se umiri, vendar je z roko zamahnil proti varnostnika, nakar ga je ta s strokovnim prijemom umiril in ga prosil naj se umir, ter ga spustil, vendar je fant takoj zopet napadel varnostnika, h katermu je v pomoč pritekel še en in sta ga položila natla, brez kakršnihkoli udarcev in vklenila, saj se je močno upiral, odpeljala sta ga do izhoda, in to je to nobenih udarcev oz. karkoli, zato ko berem izjave mame mi je kar žalostno kakšno je to sprenevedanje... fant je bil strokovno obvladan in sigurno nebi bil u

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 10:44 24.februar 2014.

    Tko,kot je eden pred mano napisal:model je bil nabit,ko top,pol je pa vse njegovo in samo njemu se godi krivica.Ko pa sprovocira varnostnike in mu ti mal rebra preštejejo je pa sistem tak,da on ni z ničemer izzival,so ga ...prikaži veča kar iz ljubega dolgčasa spustl skoz roke,ker so neizobraženi in primitivni tile varnostniki????Je že mogu težit,da jih je ujel in mislim,da bo naslednjič premislu,kaj bo težil po lokalih.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.