Slovenija
40 ogledov

Vaskrsić naj bi hišo popolnoma uničil

Komentarjev 24
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • izRODEk 11:28 17.april 2012.

    Še ni zadosti? Še udrihat po siromaku? "ubogi" matjaž lazar, ki je na cesto postavil družino, se sedaj ne more vseliti...bogiii... barabe pokvarjene... upam, da vam bo revolucija sodila, kot je to za revolucijo v navadi! Štrik na kandelabre!

  • Gorazd Mikulič 16:29 17.april 2012.

    tle gre predvsem za zavarovalniško prevaro,kok je lahko uničil celo hišo če pa so jo zapečatili ob izselitvi in pregledali!!!!cel mesec je bil tiho,sedaj pa jamra da mu je uničil hišo in da se sploh ne more vselit - lopov ...prikaži več je ta LAZAR taprav lopov!!!!

  • Dejan Kodrič 12:39 17.april 2012.

    Četudi je za to kriv Vaskršič mu dam popolnoma prav za to. Jaz bi uničil še več!

  • Dejan Kodrič 12:39 17.april 2012.

    Četudi je za to kriv Vaskršič mu dam popolnoma prav za to. Jaz bi uničil še več!

  • MK 11:40 17.april 2012.

    siromak ja. my ass. to je navaden goljuf, prevarant in lenuh. Naj pove s kakšnimi žulji je zgradil bajto! Ups. Kupil jo je v enakem postopku za polovičen denar. Pa kolkim je dolžen. Balkanska posla. To so ti siromaki z ...prikaži več Mercedesi in BMW. Komaj čakam zakon, ki bo tudi takim tičkom predpisoval dokazovanje premoženja.

  • Aleš Kocjan 11:48 17.april 2012.

    No, pa le niso tako poceni prodali hiše.

  • Aleš Kocjan 11:48 17.april 2012.

    Res je tudi, da eni tipi hodijo samo po dražbah in kupujejo nepremičnine po polovični ceni.

  • Aleš Kocjan 11:49 17.april 2012.

    Dostikrat se tako pere tudi umazan denar.

  • golob.bob 12:16 17.april 2012.

    edino pravilno.. kje se zdej skriva trenerkar!! iz prve bi mu vse pobral da bi ga na cesti vidu!! ti so najbolsi k si kupjo mercedeza in imajo avtomatsko v glavi da so nekaj več in posebnega :))

  • Jernej Jursnik 12:32 17.april 2012.

    mah tukaj se vidi ogledalo lastnika ki je bil noter.Sedaj ko so mu po sodni poti odvzeli gre uničit namesto ,da bi se dalje boril tako kot je pravil.Najbolje bi bilo da bi se z bagerjem kar v hišo zapeljal.

  • Rokk Volek 14:11 17.april 2012.

    se jo je premal unicu! jaz bi jo zakuru pred ocmi izvrsitelja!

  • Genius 14:33 17.april 2012.

    Rubeštvo je velik biznis. Sicer pa jaz nikoli ne bi kupil hiše, iz katere so nasilno izselili drugo družino, ne bi mogel bit srečen v njej.

  • Trsten 14:43 17.april 2012.

    izrodek, ali bi tudi rad živel na naše žule in se preseraval. Takim pezdetkom je kar prav da jim država vse pobere. Če ne boš tiho bodo še tebe izsledili in te zaprli, ker groziš nam z obešanjem.

  • Ronald Reagan 15:41 17.april 2012.

    Pojma nimaš

  • Alpin 16:53 17.april 2012.

    Ja kdo pa pravi, da jo je poškodoval potem, ko je bila zapečatena?? Vprašanje je samo, v kakšnem stanju je bila, ko so bili izseljeni.. ko je videl, da je zabluzil, je uničil kar se je uničit dalo.

  • Peter Košir 07:25 18.april 2012.

    OSLI PUSTITE SIROMAKE NA MIRU, PA POJDITE PRAVE LOPOVE LOVITI, TISTE KI SE SPREHAJAJO NAOKOLI!

  • Žurnalček 16:06 22.april 2012.

    Pri meni bi delal plin in to takrat , ko bi se on vselil v hišo! Ni šanse , da ne bi tekla po Litiji kri !

  • golob.bob 12:15 17.april 2012.

    kaj bos pa druzga pričakoval od nekega trenerkarja.. dajbog da se 50let nebo mel strehe nad glavo, kradel dnar, se ene poloznice za 100eur ni hotel placat.. in zdej gre se hiso unicit zaradi lastne krivde da je na cesti.. ...prikaži več tako je.. ostan na cesti in nej te dez pere do konca svojih dni.. trenerkar parazitski

  • Jole 14:00 17.april 2012.

    Zanima me kdo je tebe naredil, z IQ-jrem, s sobno tempaerturo?

  • vladek 12:41 17.april 2012.

    Spominjam se ko so JNA oficiri odhajali.V LJ-Moste so še ploščice s stane odstranjevali,WC školjke umivalniki,parket itd.OPANKARJI pač,kaj češ

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.