Slovenija
50655 ogledov

Veliko presenečenje: Nas čaka panika?

Komentarjev 67
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • eminenca 16:08 29.april 2022.

    ja bo pa kaj drugega, al bo pa vse drago do nebes ... novi šef se je odločil za tako delo in naj ga sprejme, ... pa da vidimo kolk je smart in koliko razredov bo še preskoču ... če ...prikaži več pa ne bo šlo pa ... moje mnenje je, da je tukaj veliko dela s kadri in da je potrebna odločnost in funkcija šefa, ostrega, sicer bo vsak po svoje ... take firme še ni fural, želim mu veliko uspeha

    • jakec1575 16:50 29.april 2022.

      tole je masecvanje vladi v nastajanju. ogabni fasist jajo.

    • eminenca 16:56 29.april 2022.

      fašizem je širok pojem, ne vemo vse kaj se bo še zgodilo, lahko nastopi vojna, pa se bodo spet najdli nasprotniki ... gospod šef naj gre najprej do brusla, da mu tam povejo kaj in zakj se gre, kjer mu ...prikaži več bodo povedali, da smart person ne rabijo ... me res zanima prva reakcija

    • Plavi-mil 20:52 29.april 2022.

      A bejž no, maščevanje, zdaj bi morala pa ta vlada še za tvojo rit skrbeti, imaš taubija, pa naj serje v tvojo denarnico, ampak za tebe idiota bo še 2 leti, kolikor bo taubi na vladi, JJ kriv.

    • eminenca 21:16 29.april 2022.

      ne vem kaj mi hočeš nabluzit, prav malo razumem za koge taubija gre, pa kdo mi serje v denarnico, kaj je kdo kriv , zakaj, povdael sem samo, naj gre gor, da mu povejo , da je slovnistan član eu ...prikaži več in nato in ONI bodo odločal še kako o marsičem, potem naj se pa mojster znajde ... pa še kaj zaniumivga naflamfaj, sploh če bi blo razumlivo, tolk bolš

    • Ender3 23:16 29.april 2022.

      Aktivist-i zvesti vladni navijači, sedaj je čas, da slavite novega, bodočega premierja. Če tega niste sposobni vam ostane forum na Nori24tv in Planettv tam še predvajajo ideje velikega vodje.

    • eminenca 09:18 30.april 2022.

      volitve so že mem, če si jih slučajno prespal, zdej je nov vodja, ki je tak smart, da je v šoli preskakoval razrede, bomo pa vidli kako se bo znajdu v novi vlogi

  • Stane Adamič 16:15 29.april 2022.

    Še kolcalo se vam bo po "fašizmu"

    • jakec1575 16:50 29.april 2022.

      tvoji fasisti to delajo. na oblasti je jansa in falanga. cisto ogabno mascevanje

    • Plavi-mil 20:47 29.april 2022.

      Karma je hudič, zdaj boste občutili fašizem, pa svobodo medijev, posebno pa človekove pravice po Golobovi, še kolcalo se vam bo JJ, po višje davke, pa višje cene pogonskih goriv, plina, hrane, pa še vračati boste morali, ker bo ta ...prikaži več leva drhal vse dosedanje koronske pakete z zakonom vrnila v prejšnje stanje, adijo drugo leto dopust, itd, itd, in prav je tako, da občutite komunizem v vsem " svojim sijajem" se mi že sladko smeji

    • rd2dmk2 22:09 29.april 2022.

      plavi, pa jest bi bil prav srečen če bi vse vrnili v prejšnje stanje. elektrika 30 % ceneje, plin 30 % ceneje, telekomunikacije 30 % ceneje. kruh spet 1 euro ne pa 3 kot zdej. še kaj ? aja vikend ...prikaži več v kranjski gori 50 % cenej pica 50 % cenej. pa upam da robert takole naredi. kdor je volu za janšo plača vse bone.. amen.

    • Ender3 23:11 29.april 2022.

      S.A in Plavi, če se bo komu kolcalo po Iveku, bo dovolj požirek vode, da se ga poplakne nižje, tam kamor spada.

    • Avatar jate
      jate 04:41 30.april 2022.

      haha,dajte se sprijaznit...bivši šef je popušio,sedanji pa ima čas 4 leta...in ni vse odvisno od njega sploh pa glede vojne med Rusi in EU,ki se umešava,o ameriki da ne govorim,oni podkurijo drugje težave in potlej spizdijo

    • Plavi-mil 08:28 30.april 2022.

      Rd2..ender pojma nimata, kaj si želita, cene energentov so pa itak odvisne od vajinega idola množicnega morilca putina.

    • rd2dmk2 09:38 30.april 2022.

      plavi vidiš da si falil kot kandidat za varnostnika na strelišču vsaj glede moje ljubezni do putina.. in ja plavi bo hudo kajti JJ je naredil več škode kot černobil in fukušima skupaj z potresom v ljubljani 1895 za tole ...prikaži veče ljubo mi Slovenijo. jJJse žalosti samo tolk, ker mu ni uspelo čisto do konca vse uničit. in zato bo obnova huda. in te samo neki vprašam, kako je možno da je brezposelnost najnižja, povpraševanje po delavcih pa največje ?kam so izginili vsi ljudje ? iz evidenc v prekariat.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.