Magazin /magazin/vip
41592 ogledov

Violeta Tomić v javnosti zavpila od bolečine, pomagal ni nihče

Komentarjev 40
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar _lolekbolek_
    _lolekbolek_ 15:43 22.marec 2022.

    To je res žalostno, ampak mislim, da ste za to krivi politiki v parlamentu, levi in desni. Se sploh ne čudim.

  • jakec1575 17:41 22.marec 2022.

    Vedno pomagas socloveku. Razen morilcu, ki te lahko ubije. Komentatorsko privoscljivo govedo pa kaze predvsem svoj domet

    • molka 19:42 22.marec 2022.

      kar si na vladi naredil ljudstvu bos tudi sam dobil nazaj, karma se vraca prav ji bod, dobr da priznas da si govedo

    • jakec1575 22:53 22.marec 2022.

      Molka. Ti besede socutje ne razumes. S svojim komentarjem dokazujes.

  • jurij2 20:51 22.marec 2022.

    Zakaj si ljudje kupujejo psa katerega nemorejo obvladati.vijoletin pes ni majhna psicka ampK velika mrcina .ni cudno da se ljudje ne upajo blizu

  • alen04 14:55 22.marec 2022.

    A čudi se, da ni nihče pomagal? Kaj sploh je tukaj čudnega?

  • Avatar luckyss
    luckyss 16:07 22.marec 2022.

    V teh dveh letih je vlada zagnusila ljudem politiko in politike...Narod potem sklepa, da so vsi enaki, kar seveda ni povsem res...Imamo slabe in slabše politike...Trenutno so na oblasti najslabši..

    • mirror 16:24 22.marec 2022.

      Če pridejo spet levi na oblast, bo še slabše od najslabšega.

    • Avatar luckyss
      luckyss 16:30 22.marec 2022.

      Levi, tigri, golobi...kdorkoli,,,Najslabši bo bistveno boljši kot ta vlada...

    • ico8 19:40 22.marec 2022.

      Ubogi hav-hav, iz Einsteinovske vijolice pade takoj v unicojoce valove SDS-a. Ops, resilnega rdecega pasa ti se yugoicicka ne more vec vrzti, ker so jo sami potopili v rdeco kanto, nje de-de!?

  • mirror 18:35 22.marec 2022.

    Teta Violeta je bila razočarana, ker ji ni nihče pomagal. Saj ji tudi nič ni bilo. Samo sedela je in mislila, kako bodo skakali okoli nje, pa se to ni zgodilo.

  • Dusan12 23:01 22.marec 2022.

    S tem, da je kokoš v ležečem stanju odigrala vlogo ranjene borke, saj Golob zatrjuje da se bomo borili do zmage, pomeni, da ne obvlada igre, zato sedi v parlamentu

  • Kolr 17:33 22.marec 2022.

    KAR SEJES TO ZANJES...to je vsa resnica

  • mirror 18:38 22.marec 2022.

    To kar naj se je zgodilo Violeti, se dogaja po celem svetu. Človek omedli na pločniku in se sploh nihče ne zmeni zanj in hodijo neprizadeto mimo njega.

  • mirror 18:40 22.marec 2022.

    Sicer pa kolikor že poznamo to Violeto, sem prepričan da se je obnašala teatralično kot v parlamentu. To pomeni, da je bil padec zaigran.

  • janez582 05:55 23.marec 2022.

    Tivoli je v Ljubljani. Tam je pa ljudi bolj malo. Še županu ne bi mogel reči človek.

  • Avatar zoo
    zoo 17:13 22.marec 2022.

    Kakšen človek moraš biti, da se obrneš stran v takšni situaciji? Še najhujši nasprotnik, bi bil deležen moje pomoči.

    • molka 19:41 22.marec 2022.

      kar si na vladi naredil ljudstvu bos tudi sam dobil nazaj, karma se vraca prav ji bod

    • Avatar zoo
      zoo 11:27 23.marec 2022.

      molka, to ni karma, to je čista zloba.

  • Friderik1950 15:50 22.marec 2022.

    Če bi bil jaz blizu, bi z veseljem pomagal, že zato, ker se mi gospa dopade, tudi njeni prefinjeni povdarki v lepi Slovenščini povedanih nastopih, vsebina razprav v parlamentu pa ne. Naj mi prosim pove, če bi še enkrat padla, ...prikaži večla, se pripeljem iz Štajerske.

  • Dusan12 16:02 30.marec 2022.

    Kaj pa ima ona v javnosti zavpiti, a ni že dovolj, da vpije v parlamentu

  • molka 19:38 22.marec 2022.

    zaigrano padla hinavka lopovska tud jaz bi sel mimo takim laznivim lopovom ne pomagam

  • krtmen1 16:35 22.marec 2022.

    Pijana se je zvrnila po štengah ...sama si je kriva.

  • jakec1575 22:56 22.marec 2022.

    Ta digitalna era je proizvedla leglo samozadostnih maminih sinkotov z narcisisticno motnjo. Mnogo jih je med komentatorji. Cloveku se pomaga. Lev, desen, sds ali pa levica. Komur ni jasna osnovna clovecnost, je teslo.

  • Avatar mahatma2
    mahatma2 01:48 23.marec 2022.

    Če bil bil slučajno tam , sploh ne bi razmišljaj , kdo je to , bi pomagal , ker Violeta je ravno tako človek kot smo vsi in to , da ji ni nihče pomagal pa ne vem kam pelje ...prikaži več to v prihodnosti , verjetnost je velika , da bomo postali še bolj brezčutni za sočloveka , ki je potreben pomoči , res žalostna prihodnost.

  • mirror 15:55 22.marec 2022.

    Teta Violeta išče pozornost in se sama prevrne po stopnicah. Seveda je bila zelo razočarana, ker ji nihče ni pomagal. Pomagal bi ji samo kot človeku v stiski, ne pa njeni osebnosti.

    • Avatar jate
      jate 18:07 22.marec 2022.

      ŠTUPIDO

    • molka 19:45 22.marec 2022.

      jate dobr da priznas da si kreten

    • Dusan12 23:16 22.marec 2022.

      Pust je že nekaj časa za nami, pa so mimoidoči mislili, da pes laja na kakšno zavrženo pustno šemo. Niso pa opazili da ina za zapestem obešene vrečke za pasji drek,niso bili dovolj pozorni si mislim sli pa pomislili na ...prikaži več nstavljeno sktito kgamero

  • zvestsebi 04:15 23.marec 2022.

    Ne čudite se takšnim reakcijam soljudi, vsak dan vsepovsod so vidne, ko greš v trgovino, ko se podražijo osnovna živila, gorivo, pri zdravniku, v službi.... samo da bo zame, da se jaz prerinem na boljše in višje delovno mesto, da ...prikaži več bomo mi imeli olje, moko, gorivo, da bom jaz in moji lahko delali in se okoristili z dobrimi službami in posli, ki so vezani za državni proračun, da se bodo nam, ki smo več vredna rasa dvigovali osebni dohodki, koga briga za tiste, ki pošteno delajo. Vam je znano?

    • Dusan12 15:59 30.marec 2022.

      Vsi smo vidni, tebi nekaj manjka, zakaj se delaš nevidno, kupi si večji modrc, de te vidimo, okej.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.