Slovenija
22 ogledov

Virant z Bratuškovo na štiri oči

Komentarjev 39
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • ennanova 17:48 11.marec 2013.

    Kozmetični popravki niso dovolj – vstaja se nadaljuje! IZJAVA ZA JAVNOSTMorebitna nova, tako imenovana levosredinska vlada, ne ponuja novih rešitev. Nasprotno, zavezuje se istim ukrepom strukturnih reform, znotraj katerih bomo gospodarsko krizo plačali prebivalke in prebivalci, ob tem ...prikaži več pa izgubili še socialne pravice, ki so rezultat preteklih družbenih bojev, ter skupno bogastvo, ki se je ustvarjalo s predanim delom več generacij.http://za-misli.si/subkultura/846-kozmeticni-popravki-niso-dovolj--vstaja-se-nadaljuje

  • Senior 18:57 11.marec 2013.

    Po mojem bi bilo dobro, da bi ga.Nataša bila v vladi. Ima vse reference in ljudje jo spoštujejo. Ne vem, zakaj so nekateri proti vsemu, kar predlaga nova mandatarka. Pri osamosvojitvi Slovenije, je eden od senatorjev v ZDA dejal, da ...prikaži več smo Slovenci predobri delavci in zato ne bomo znali voditi države. Imel je popolnoma prav; dobri delavci-zanič politični voditelji.

  • Darko 16:49 11.marec 2013.

    Veber: prvi cilj je vladaEN NAJVEČJIH BLEFERJEV, veber, da ne bo pomote

  • PIKO5 17:20 11.marec 2013.

    veber,lukašenko,kahl brathovšek: tukaj se lepo vidi vladati za vsako ceno za Slovenijo podomače povedano jih boli ku..c.Slovenci zbudite se še je čas, da se znebimo komunizma za vse čase pamet v glavo na predčasnih volitvah !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • barakuda 18:58 11.marec 2013.

    Samo volitve in nič drugega nebo "spucalo" te voluharje.

  • ennanova 21:57 11.marec 2013.

    Zakaj so ženske podrejene moškimZato ker so moški močnejši in nasilnejši? Prav gotovo, a to je zgolj ena plat.http://za-misli.si/kolumne/gregor-hrovatin/834-zakaj-so-zenske-podrejene-moskim

  • KLOBO 14:22 11.marec 2013.

    Ziherl je šel med oblake, tako da ti ni več pomoči, ....

  • KLOBO 14:18 11.marec 2013.

    mph .................Tvoji mami je počil hemoroid in nastal si ti !!

  • mph 11:55 11.marec 2013.

    Navijam za čimprejšnje volitve, ampak tudi, če ostane tako bo verjetno še najbolje v okviru možnosti in bo točno tako, kot so volilci izbrali, preden je prišlo do velike goljufije. Bolj kot kaj drugega, je vprašanje, koliko bo stroj za ...prikaži več podtalno dejavnost in specialno vojno princa teme uspešen.

  • mph 12:13 11.marec 2013.

    No, saj ne pričakujem, da bodo goljufi veseli s tem mojim komentarjem. :-)

  • KLOBO 12:16 11.marec 2013.

    LOL !1 A si spet prvi, ki bluzi bedarije !! dej se spelji !!Sicer, če si tako osko razgledan, ti je tvoja mama "princ teme" !!

  • KLOBO 12:19 11.marec 2013.

    Za konec pa je še zapisal: »Naša Geena Davis je v mandatarskem nagovoru izrazila željo, da je ne bi presojali po dolžini njenega krila, ampak po daljnosežnosti njenih rešitev. Ko bodo njene rešitve in njihova daljnosežnost preizkušene, si ...prikaži več bo do konca življenja najbrž želela, da bi bilo ravno obratno.«

  • mph 12:59 11.marec 2013.

    Sem že večkrat rekel, da bi bilo bolje za nas, da imamo kakšno Albansko stranko, da vodi Slovenijo, bi bilo manj škode kot s princem teme. Jankovič je vsekakor več Slovenca zame kot pa "čistokrvni" Janez. Moji so sicer kar ...prikaži več nekaj generacij nazaj sami Slovenci, ampak, ko pomislim, da so Slovenci tudi takšni ala Majer, pa nimam ravno razloga za nek ponos.

  • Ferluci 13:10 11.marec 2013.

    Janjkoviććć je še vedno župan, je še vedno član PS, Bratuška ga je nekaj srala v Brdu z urejanjem svojega vrta, nalogo ima prepisano.. Hja, za vraga, Virant, kje je tvoja takoimenovana nenačelnost !?? Dej, bodi dedc z vsam malimi jajčki!

  • KLOBO 13:16 11.marec 2013.

    VIRANTOVA NAČELNOST JE LE ENOSMERNA, KO GRE ZA JJ, ZA PLAGIATORŠKOVO ALENKO TO NE VELJA, SAJ SE MU DVIGNE TAKOJ KO ZAGLEDA NJENE NOGE IN KRATKO KIKLCO IN POZABI, ZAKAJ JE ŽE ENKRAT ODŠEL IZ JANŠEVE KOALICIJE IN ŠE PREJ IZ JANKOVIĆEVE !!

  • KLOBO 13:17 11.marec 2013.

    TUDI MENI GRE NA BRUHANJE, KO SLIŠIM TVOJE BEBASTE KOMENTARJE!! TAKOJ POMISLIM, DA SI MORDA VRATAR V JANKOVIČEVEM HOTELU DELFIN NA KRKU !!

  • domka 13:47 11.marec 2013.

    Ti si eden navaden seronja, svoj potencial bi lahko izkoristil samo na golem otoku ob tolčenju kamna, ker za kaj drugega nisi sposoben!

  • mph 14:12 11.marec 2013.

    Še vedno bolje kot hemoroid v Janševi riti.

  • mph 14:13 11.marec 2013.

    Zdravila ti psihiater ni predpisal, da ti stojijo v predalu.

  • vladek 15:07 11.marec 2013.

    Alenka in ostali pojo."Druže Zoki mi ti se kunemo da brez tebe nikamor ne gremo"

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.