Slovenija
22 ogledov

Višje sodišče zaključilo brez končne odločitve

Komentarjev 105
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Johan Spohan 18:57 19.marec 2014.

Po tem pa še Slovenijo

• Johan Spohan 18:56 19.marec 2014.

A misliš da smo vsi Janševe ovce in je treba vse trikrat ponovit.

• murderone 18:31 19.marec 2014.

Bedaki zaslepljeni janšoritolizniki pa vi sploh veste ,da vas plačuje z vašim denarjem za vaše ovacije in histerijo idioti M16 pa gas po vas! Noben politik v slovenistanu ni pol kurca vreden in to zato ,ker je očitno slovenska folklora ...prikaži več krasti, lagati se pariti z neprimernimi vrstami ........................Upam,da bo vojna!

• ljimonad 16:51 19.marec 2014.

Pa so res pravi kekci, tile sds-ovci. Zbirajo se pred sodiščem, molijo, jočejo, pa nergajo, nato objemajo veliko ikono njihove stranke in znova jočejo in robantijo. Pa bo kljub temu ablastnik šel malce čičat na Povšetovo, jokali ali ne.

• depresija 16:48 19.marec 2014.

Aha, evo ga ta glavni 'trstenjakovc' KLOBO! Kako je bilo na shodu? Si dobil malico, majčko in pa 30 evrčkov, kot so vam obljubili? hehehe

• stela 16:28 19.marec 2014.

Pa še....zakaj so zmer mame pa ate tam...kje je podmladek???

• stela 16:26 19.marec 2014.

Sej zastopm, da so na njegovi strani....ampak da ga mame tkole objemajo....to mi je pa adijo....

• KLOBO 16:05 19.marec 2014.

jocif !! Kratko in jedernato, drži kot pribito !! Pozabil si še mangupa s kratico mph !!

• KLOBO 16:03 19.marec 2014.

dej ne nakladaj, mph !! Primerjaj dokaze zoper tošića, ki so bili izločeni in dokaze zoper JJ, ki jih ni , same insinuacije in slepomišljenja !! Prvič slišim, da je možno nekoga obsoditi na podlagi nočne more nekoga, ki ne ...prikaži večne more spat , potem pa fantazira in fantazira, kako bi se koga znebil, da mu ne bi bil več politični nasprotnik ((Kučurac)) !!

• ac-dc 16:01 19.marec 2014.

a ti si bil tudi tam?

• KLOBO 15:59 19.marec 2014.

Depresija !! ovca te je naredila !! Poglej se v ogledalo, in ogledalo se bo zjokalo !!

• ac-dc 15:58 19.marec 2014.

Res je, brez Janšeja in Titeja nas danes ne bi bilo...

• ac-dc 15:55 19.marec 2014.

Gvajana tudi zanj...

• depresija 15:50 19.marec 2014.

Tole je pa izjava dneva! Čestitke jocif! Zdej si dokazal, da si 12 let star.. hehe Janša je sam, z golimi pestmi in zgoraj brez, na rog maratoncu pregnal DO ZOB oboroženo JLA :D :D :D

• depresija 15:47 19.marec 2014.

- ''Oči, ne morem zaspat!'' - ''Ja, probej ovce štet.''ssIn tamau zlaufa za računalnik, prižge 'v živo' prenos izpred sodišča in začne štet..

• c1305166 15:12 19.marec 2014.

Ti si tu ;)

• mph 14:45 19.marec 2014.

@jocif, ... ha ha ha .... ja, prav gotovo, Janezkova zasluga je bila. :-) Kar sem sicer bral že takrat, ko je bil v JLA zaporu, je bil ves usran in prestrašen, polne hlače. Najslabše se je držal od vseh ...prikaži več JBTZ. Ok, ne rečem, da bi jaz bil boljši, ampak se ne prodajam kot nek super heroj te države. Se pa strinjam z novim pomenom kratice, JBTZ, Janšo Bo Treba Zapret. :-)

• mph 14:43 19.marec 2014.

"Je pa ob odhodu s sodišča Janša povedal, da bo še naprej iskal pravico in da verjame, da nekje obstaja sodišče, ki ga bo nekoč oprostilo." Hja, enako upajo tudi vsi kriminalci, zato se do nezavesti pritožujejo.

• vladek 14:09 19.marec 2014.

jocif,krepro se motiš hebe se meni za jugoić Bog čuvaj Slovenijo in Slovence

• vladek 14:09 19.marec 2014.

jocif,krepro se motiš hebe se meni za jugoić Bog čuvaj Slovenijo in Slovence

• Komentirajte

Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.