Avto
17 ogledov

Vizjak provociral policiste s kaznimi

Komentarjev 25
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • carli55 12:23 01.junij 2012.

    Ja in ,če bi bil referendum bi bil zato ,da bi vi levaki spet tiščali opankarja za vladarja !!!No glede na to,da je po vašem res ektra poštenjak je veliko boljše,da ni niti blizu parlamenta,ker ji je že dosti ...prikaži več teh prevarantov notri še opankarja rabmo pa smo dokonca na riti !!!!!!!!

  • Alena 11:18 01.junij 2012.

    torej imamo policijo le za polnenje proračuna, zato so tudi tako visoke kazni....sem pa naivno mislila, da je policija na cesti zato, da smo bolj varni ??!!

  • Mahi 11:31 01.junij 2012.

    S takim mišljenjem si res naivna. Če se na cesti držiš pravil, potem se ti ni bat za kazen.

  • francek 12:16 01.junij 2012.

    VISOKE KAZNI SO ZAPUŠČINA PREJŠNJE VLADE, NE NAKLADAJ IN NE UDRIHAJ VEDNO PO TRENUTNI VLADI. INKASANTI SE PREVEČ UKVARJAJO Z MALIMI STVARMI, POTEM PA JIM ZMANJKA ČASA ZA VELIKE LUMPARIJE. POMEŠALI SO PRIORITETE BI BILO FAJN, DA JIH NEKDO POUČI, KAKO NAJ DELAJO.

  • grof 12:44 01.junij 2012.

    Kok pa !! Vzem tam ko lahko pa de tam ko ni.

  • Maxximus 12:47 01.junij 2012.

    Franceka za ministra...najmanj...še en tipičen Janez, ki obvlada vse posle!

  • mrki 12:59 01.junij 2012.

    sem že nabaviu radar detektor :)

  • mrki 13:02 01.junij 2012.

    pač nekateri imajo kratek spomin :)

  • Niko_K_ 14:08 01.junij 2012.

    Aja pa še to.. Jaz vozim 22 let in gledam, da se držim čimbolj pravil, letno delam med 80 in 90.000 km. Ker so me enkrat že tako "ocurali" zaradi prekoračitve, ki je nisem storil (laser pištola), sem si nabavil ...prikaži več to kamero. In po tem so me poskušali ocurati še 3x, pa jim zaradi tega, ker sem bil - očitno bolje kot oni (laser pištola, ki ne daje fotografije, da si to res ti NE DAJE NOBENEGA DOKAZA) - opremljen.

  • Niko_K_ 14:11 01.junij 2012.

    .. no ja.. Enkrat so mi hoteli zaračunati kazen za prekoračitev hitrosti na takšni razdalji od njih, da se tako daleč ni videlo (ovire med menoj in mestom merjenja). S posnetkom sem tudi dokazal nasprotno. Samo jaz imam 3 dokaze, ...prikaži več da se kljub vsemu usposabljanju in izpitnemu dokazovanju, da so policisti "verodostojne osebe". Policisti lahko ŠE KAKO (morda tudi namerno) ZMOTIJO!!!!!!!!!!!

  • 4d5eccf93739c6305aaf8969a682cc57e1fd7395 09:37 02.junij 2012.

    Ampak radar detektor je res samo radar detektor, ne detektira pa laserskih merilcev hitrosti.

  • privat 18:54 02.junij 2012.

    50 € v vozniško in gremooooooooo...res je kriza!!

  • Skippy 23:35 05.junij 2012.

    Eni tako lažete s tem, da vozite po pravilih, da je kar hudo. Kot da res bremzate na vse tiste omejitve za križišča med njivami, ko ni nikogar ... pa ja.

  • odisej11 11:23 01.junij 2012.

    Inkasantje ponovno na delu.

  • graff 11:44 01.junij 2012.

    kar ste iskali ste dobili.Ko so štrajkali ste pljuvali po njih na vse mogoče načine in jih blatili (franček,mrki idr.). Če bi jih podprli v njihovih zahtevah bi bil razpisam referendum, veljala bi vsa nadomestila za vrtce, šolnine, regresi, bolniške, ...prikaži več plače , pokojnine, tako pa od danes 1.6. sledi kazen iz strani politike, ki ji neizmerno zaupate.

  • pepe 12:26 01.junij 2012.

    "Če se na cesti držiš pravil, potem se ti ni bat za kazen." To pa je naivnost na kvadrat. Od zadnjih pet položnic je bila samo ena upravičena. Ko sem se pritožil, da nisem prevozil rdeče luči, so napisali, da ...prikaži več je izjava policista verodostojna. Pa je policist napisal da sem prevozil križišče dveh ulic, kateri sta 500 metrov narazen, pri hišni številki 286, pa ima ulica najvišjo 98. Tudi sodišče je dalo verodostojnost debilu, kateri ni bil zmožn napisat kraja prekrška. Tako je to: debil v uniformi, debil v črni halji, debili državljani Slovenije kateri noismo zmožni temu napravit konec.

  • allstarr111 12:39 01.junij 2012.

    @francek.ssVisoke kazni so res dediščina prejšnje vlade, ampak prvi jih je dvignil ravno janša v predprejšnji vladi, potem je kuril volilce da bo kazni omilil ker današnje stanje je dejansko ropanje v imenu Ljudstva. No potem je znižal samo nižje ...prikaži več kazni kar je enako kot ne bi naredil nič. Da pa je policija tu samo za polnenje proračuna pa tko vemo vsi, pač zaostala miselnost politikov ki so vsi po vrsti šolani v rdečih časih, da če ti manjka ne smeš zategniti pasu ti ampak lepo pobereš raji in zadeva rešena.

  • Mahi 13:18 01.junij 2012.

    Sam ne pomnem, kdaj sem plačal nazadnje kakšno kazen zaradi prometnega prekrška in me zato višina kazni ne gane..... Vozim že 25 let in kar nekaj km naredim dnevno. Aja, mogoče še to - gledam da se čimbolj držim prometnih ...prikaži več pravil. Ti pa, očitno si naletel na tako situacijo....

  • Niko_K_ 13:47 01.junij 2012.

    Se strinjam. "Če se na cesti držiš pravil, potem se ti ni bat za kazen." - TO JE VELIKA NAIVNOST. Sam sem imel podobno izkušnjo. Me je policist "ustrelil" z laserjem, v bistvu pa ni ustrelil mene, ampak je ...prikaži več ustrelil enega pred menoj, ker mu je tisti pobegnil, je ustavil mene in ker je on "verodostojna oseba" bi to moralo veljati. PA NI. V avtu imam namreč nameščeno kamero, ki beleži SLIKO IN HITROST HKRATI (kamera z vgrajenim GPS-jem). Pa sva imela - jaz svoj materialni dokaz (SLIKA+HITROST) on pa en odčitek na laserski pištoli - brez slike, brez vsega (torej brez dokaza). Seveda je primer padel.. AMPAK.. Kaj pa, če tega ne bi imel? JAZ BI PLAČAL ZA PREKRŠEK NEKOGA DRUGEGA!

  • Niko_K_ 14:37 01.junij 2012.

    @mahiTebi bi pa privoščil, da enkrat ti plačaš kazen za drugega, zaradi tega, ker je naša policija tako nezmotljiva. Bi kar hitro spremenil mnenje. (2x to narediš v 3 letih, pa moraš na novo delati izpit).

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.