Avto
24 ogledov

Vizjak provociral policiste s kaznimi

Komentarjev 25
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mukotrpni 12:27 01.junij 2012.

    "Policisti bodo to prinesli not' v koliko mesecih?" je bilo provokativno vprašanje Vizjaka policistom ob podpisu sporazuma. še en dokaz da je polkcija za polnjenje proračuna ne za državljane.Dram naj vas bo g.Vizjak...

  • boskre 12:28 01.junij 2012.

    Lahk vi pišete po 100 vrstic vsak pa date 100 minusov, na koncu vedno plačamo mi! Mi, ki smo šli na volitve in tisti ki so ostali doma. VSI. Sploh ni važno kaj voliš. vedno te nategnejo. Zakaj? Ker se ...prikaži več slovenec raje briga za sosedove težave, kot da bi kaj naredil zase. Recimo končno izvolil ne-barabo, ...

  • francek 12:57 01.junij 2012.

    EKSPERTA, KI OBVLADA VSE POSLE PA IMATE JA NA LEVICI, PA ŠE TAKO PONOSNI SO NEKATERI NANJ.

  • wolfyy 13:01 01.junij 2012.

    v času stavke nobene nesreče na poti na delo...povprečni čas potovanja 30min, prvi dan prenehanja stavke pa že zvita ograja...čas potovanja 40min :Spejte nazaj stavkat, ker je promet lepše tekel brez vas! :D

  • Niko_K_ 13:52 01.junij 2012.

    ... pa, da ne govorim, koliko je takšnih, ki plača za prekršek drugega. Sploh laserske pištole so omiljeno sredstvo za kasiranje. Brez vsakega dokaza. Samo zato, ker je policist "verodostojna oseba". Če je človek napisal ugovor, da ni prepričan, da ...prikaži več je to res njegova hitrost. Pa mu napišejo, da je naprava s katero so ga zmerili atestirana in oseba, ki je merila, da ima narejen izpit za merjenje. OB NOBENEM DOKAZU!To je podobno, kot če bi imel jaz pripombo na tehtanje, pa dobil odgovor, da je tehtnica atestirana, tehtalec pa je naredil izpit za tehtanje. Če je izpit TAKO TEŽKA ZADEVA , da ti daje NEZMOTLJIVOST, zakaj pa je TOLIKO PROMETNIH NESREČ, ker povečini tisti, ki povzročijo nesrečo IMAJO IZPIT.VLADA ZAMISLITE SE MALO NAD TEM!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.