Slovenija
1176 ogledov

"Vlada nas ne jemlje resno." Zdravniki razmišljajo o zaostrovanju

Komentarjev 129
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Zazdravopamet 21:38 29.januar 2024.

    Dolina Šentflorjanska in vsi vi nespoštljivi nevedneži.Kdo od vas ni pacient???? Kdo od vas je svojo mladost preždel za knjigami,namesto na festah,v postelji ali ste pa ze služili(ko se zdravniki niso mogli). Takrat so se zdravniki šolali,da lahko zdaj poslušajo ...prikaži več žaljivke ko zdravijo vaše riti in riti vaših najbljizjih!

    • munja 21:59 29.januar 2024.

      Saj so se sami odločili za ta poklic, mislim, da jih ni nihče prisilil in zdaj ga naj opravljajo pošteno in ne izsiljujejo vsak mesec večje plače, ker si jih pri takem stanju v zdravstvu, ki so ga sami zakuhali, ne zaslužijo!!!

    • Kmodri_ 23:44 29.januar 2024.

      Jaz sem vse življenje presedel za knjigami! Za sabo imam okoli 300 izpitov! Delal sem vse mogoče, od resekcije kadavrov v tretji kleti MF do asistenta pri operacijah! Pa do sodnika in tako naprej...imam leder zdic, kot nam pravijo! Smo ...prikaži več piflarji in žvižgači!

    • Ender3 00:51 30.januar 2024.

      Kdo je tisti nevednež, da pozablja, kdo mu je plaćal študij po lastni izbiri. Mu omogočil pridobiti status in licenco da pomaga bolnemu ali poškodovanemu ne glede, na starost, spol, versko, politično, etično pripadnost in neglede na plačilo ali nagrado..Kdor ...prikaži več koristi pohlep in zahteva neupravičeno plačilo za svoje usluge ni vreden licence in poklica, ki ga opravlja..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.