Avto
90 ogledov

Vlada z novimi izračuni glede cen vinjet

Komentarjev 61
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • ac-dc 12:50 18.julij 2013.

    Plače so JU znižali že 2x, vse ostalo pa zamrznili. Ti bereš samo tisto, kar tebi paše.

  • Sebastjan Kroflič 11:52 18.julij 2013.

    A si ti normalen? VSI nas samo obirajo!

  • mrki 12:02 18.julij 2013.

    ti se kar tolaži , pa pare na sunce !!

  • mrki 12:11 18.julij 2013.

    jaz jo letos nisem kupil , in razmišljam da jo decembra tud nebom , če jo podražijo :))

  • mrki 12:12 18.julij 2013.

    no pol ni blema, če ti je vseeno COOL , pa naj te opalijo za 350 EUR - še vedno se ti splača !!

  • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 12:14 18.julij 2013.

    110 evrov je drobiž v primerjavi s prejšnjimi stroški. Za tiste, ki se v službo vozimo na daljših relacijah, je to zelo ugodno.Če bo prišlo do uvedbe drugačnega načina plačila, se bodo stroški povečali in podjetja ne bodo ...prikaži več več zaposlovala ljudi, ki so od podjetja bolj oddaljeni.

  • mrki 12:30 18.julij 2013.

    no pol pa kar ene parkrat nakaži ta drobiž v dobrobit tistih ki nimajo teh kriterijev, pa naj jo komu na tvoj račun šenkajo.

  • mrki 12:32 18.julij 2013.

    sicer pa , ko RDEČA Alenčica draži za 15 eur je vsem COOL , če bo pa Janša podražil za 5 EUR , pa bi vsi mediji bili vluftu in vstajniki na trgih

  • TARČIBALD 12:34 18.julij 2013.

    V članku navajate, da so pri nas ene najcenejših cestnin, poleg pa navajate ceno letne vinjete v bližnjih državah, kjer so vse cene letnih vinjet nižje, razen na Madžarskem.Torej že sedaj nismo najcenejši.

  • zic 12:38 18.julij 2013.

    boljš za njih, ker tole bi bila pa samo pika na i, in folk bi ponoru!!!

  • pepe 12:43 18.julij 2013.

    Jaz pa sem izračunal, da vinjet sploh ne rabimo, samo CESTNINO ki jo plačujemo ob registraciji porabimo za ceste, pa bo.

  • Fulmmer 13:21 18.julij 2013.

    No, torej ne vem zakaj bi jaz plačeval za tebe ker več uporabljaš AC kot jaz, navijam za ABC, satelitsko obračunavanje.... To ti je isto kot da bi v Šparu plačeval po vozičku, pa ni važno kako je poln.... Če ...prikaži veče se vinjeta podraži, jo sigurno ne bom kupil, pa še prišparal bom ker se bom zmerno vozil.

  • Pepe007 13:29 18.julij 2013.

    Torej bi tujcem dal gratis v uporabo naše ceste? Po mojem pa je bolj smiselno, da se cestnina ob registraciji ukine in se podražijo vinjete. Ali pa se naredi tip vinjete za vse ceste (tudi avtoceste) in tip za ostale ...prikaži več ceste. Dokler seveda ne uvedemo elektronskega cestninjenja.

  • anonimni12 14:08 18.julij 2013.

    ne, treba je lepo zacolati vse prevozene km tovornjakarjem, pa bo!

  • YaKo 14:32 18.julij 2013.

    zato ker so prijatelji rdečih kmerov, njihovi sorodniki ... in za take se vedno najde pisarna z direktorsko plačo.

  • Scott 15:52 18.julij 2013.

    Pod Janšo je bila cena letne vinjete 55€, pod Pahorjem 95€, sedaj pod plagiatorškovo, ki brez listka ne zna povedati niti dveh povezanih stavkov v materinem jeziku pa bo 110€.Aja, še tole; pri nas v vrtcih otročički tako lepo recitirajo- BREZ LISTKOV!

  • ac-dc 16:07 18.julij 2013.

    Jasno je edino to, da si bumbar, ki ne razume,da so plače 5-10% že šle dol. Da je preobsežen, pa je zasluga politikov (ne vem katerega ti malikuješ), levih in desnih, ki v JS vozijo prijatelje in sorodnike.

  • graff 08:23 19.julij 2013.

    Vinejte sploh ni potrebno dražiti, ker so že sedaj predrage, nujno naj se podraži cestnina za težka tovorna vozila, ki skozi Slovenijo najbolj uničujejo naše ceste, ki jih plačujemo mi, Slovenci davkoplačevalci..

  • mb 07:39 18.julij 2013.

    bo pač podobno kot na hrvaškem. AC bodo prazne. razen tovornega prometa in dnevnih migrantov. ostalim se ne bo splačalo.

  • Mrcina 09:21 18.julij 2013.

    Uuuuuuf.....to me je pa razjezilo !!!Plačamo cestnino že pri zavarovanju, plačamo letno vinjeto za uporabo cest... Cestnina je že podražena, zdaj še vinjeta...!!Najboljše, da vsak začne že kar ceste asfaltirat od doma do šihta !Pa kaj ...prikaži več naša Slovenija potrebuje za glavo nekoga z magisterijem? NEEEEEEEE! Cene v nedogled višat zna vsak..tudi taki, ki ima končano OŠ !!!!Saj se ne dela nič drugega odkarje je glava v SLO menjana - razen tega, da se vse draži !LUPIJO NAS .. obrali nas bodo do gat !!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.