Avto
42035 ogledov

Vladno darilo imetnikom starih roza vozniških dovoljenj

Komentarjev 33
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • korisnik_362 09:18 23.september 2016.

    mihatirs, ne priporočam. Kolega je nekoč, ko je po zakonu prenehala veljavnost modrega potnega lista (v njem je sicer pisalo, da je še veljaven), hotel z njim čez mejo. Dobil je predlog sodniku za prekrške zaradi poskusa nezakonitega prehoda državne meje.

  • Žurnalček 12:06 28.december 2018.

    Danes sem za to zvedel , ko sem tole prebral. Država bi morala in je dolžna , da osebno obvesti vsakega imetnika roza dovoljenja posebej , kajti tu ne gre za zamenjavo listine ampak če zamudiš , izbris dovoljenja - ...prikaži več- izpita - za to pa UE nima nikakršnje pravice, kajti izpit ti lahko vzame samo sodnik ! Alo vsi študiranci , do leta 2020 morate zamenjati diplome na UE ! A zakaj ? Zato ker ni več Univerza Edvarda Kardelja , ampak samo Univerza v LJ . Kaj se čudite , razlike ni !

  • mihatirs 17:58 22.september 2016.

    ne bom ga menjal niti po tem...na stari vozniški lepo piše do kdaj je veljavna in pika...še posebej ga pa ne bom šel delat da bi bo kr nekdo zmanjšal do kdaj velja in pa da za to še plačam...pa ...prikaži več sej nism neumen! Če piše gor da velja, potem velja in pika!

  • primorka 17:22 23.september 2016.

    BRAVO !

  • Bozidar.Frelih 18:20 22.september 2016.

    Veselijo se lahko fikusi na upravnih enotah, ki jim ne bo potrebno delati. Bo ostalo več časa za kavice pa za na tržnico hodit. Plača za to ne bo nič nižja.

    • d 18:21 22.september 2016.

      Jst se tud veselim, ker mi ne bo treba dat 50 eur za menjavo

    • primorka 17:22 23.september 2016.

      BRAVO !

    • Žurnalček 12:07 28.december 2018.

      Bedak , če se tebi da laziti po UE lazi , men se ne da in tudi ne poznam nikogar drugega , kateremu je to v veselje !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.