Slovenija
84 ogledov

Vojska policiji že priskočila v pomoč, več pooblastil bo dobila z zakonom

Komentarjev 46
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • MihaMB 13:13 20.oktober 2015.

    Poklon slovenskim policistom, pa tudi vojakom. To je šele začetek, še veliko moči bodo potrebovali...za 700 EUR na mesec!?Tako kot je napisal nekdo...takoj začeti postavljati ograjo, tudi s prostovoljci. Jaz se prvi javim.

  • edvard 14:05 20.oktober 2015.

    Pa kaj naša vlada še ni dojela, da je treba mejo takoj zapreti, še malo pa bomo manjšina v lastni državi, to niso begunci, ki bežijo pred nasiljem, to so emigranti, ki načrtno zasedajo Evropo.

  • sprehajalec 15:09 20.oktober 2015.

    Kaj si iz lune padel, ali kaj ti je. Hrvati bodo postavili ograjo ob srbski meji. Če jo oni postavijo je mi ne rabimo postavljat. lahko pa jim pomagamo jo graditi dol. Kaj je res to tako težko razumeti.

  • jakec1575 18:02 20.oktober 2015.

    nisem ravno preprican, da je dobro, da so vojaki oborozeni s pehotnim orozjem. Vojaki niso usposobljeni za delo z mnozicami in lahko pride do incidenta. Drugace pa pohvala zurnalu, da omogoca komentarje, saj tako lahko vsi spravijo na plan svoje ...prikaži več strahove. Ni dobro držati to v sebi. Človek lahko zboli. Če to pomeni, da si bodo eni olajsali duso, je kot, da bi sli k spovedi.

  • sprehajalec 12:56 20.oktober 2015.

    Do srede? Vojska ne bo več potrebna. Zgledujte se po Orbanu in Madžarih. En mesec ste imeli čas. Takoj mobilizirati prostovoljce za gradnjo ograje. Oziroma še bolje jih pooslati na Hrvaško in s Hrvati skupaj narediti ograjo.

  • Papaja Popi 13:07 20.oktober 2015.

    S hrvaško ne bo skupne ograje, verjemi, na bodo spet zajebali.Ogrevat Kolpo in naseli krokodile vanjo .To je najvarnejše in najcenejše.Potem pa naj plavajo čez, če se upajo.

  • dragec 13:13 20.oktober 2015.

    Idi ti na mejo, pizdlek

  • sprehajalec 13:15 20.oktober 2015.

    Takoj, če je treba. Ti pa pojdi Zalo talati, pa upam, da boš kakšno nazaj dobil v glavo.

  • dragec 13:19 20.oktober 2015.

    KSENOFOB JANŠEVSKI

  • Papaja Popi 13:26 20.oktober 2015.

    Če verjameš, da imajo 700 € na mesec...................Potem imajo delavci v tovarnah 250 €.

  • sprehajalec 13:29 20.oktober 2015.

    Če sem jaz ksenofob, si ti slovenofob. Ne vem kaj sploh delaš tukaj, migranti potrebujejo pomoč na terenu. Ali pomagaš samo iz pisarne nekje na javnem in vlečeš plačo?

  • Mahi 13:41 20.oktober 2015.

    Hvala bogu, da bodo Hrvati zgradili ograjo in s tem posledično zaprli tudi našo mejo. Naša politika z mevžo na čelu si kaj takega ne upa. Kaj bodo pa rekli ostali voditelji EU in Merklova.

  • maresem 13:50 20.oktober 2015.

    Ja, imajo - pametnjakovič.

  • maresem 13:52 20.oktober 2015.

    Če nimaš bolj smiselnega komentara, se raje še tega vzdrži.

  • Papaja Popi 13:55 20.oktober 2015.

    Begunci so bili Bosanci v zadnji vojni.Ne mi srat z temi emigranti, ki so nehvaležni in arogantni.

  • Avatar olor
    olor 14:09 20.oktober 2015.

    Bravo, tebi bi dal 10 + če bi lahko.

  • Avatar olor
    olor 14:10 20.oktober 2015.

    ja to so emigranti, še več je pa nasilnih bleferjev.

  • Bond 14:41 20.oktober 2015.

    Hrvati ne bodo postavili ograjo. S tem nas samo blefirajo, da SLO ne bi naredila nič v tej smeri in da bi lahko še naprej neovirano izvajali destabilizacijo Slovenije z razvozom migrantov na desetine mest ob meji. Mi sami moramo ...prikaži več zapreti kritične točke na meji z ograjo in s tem onemogočiti Hrvate da nas še naprej uničujejo.

  • dragec 15:32 20.oktober 2015.

    Čakam, da greva skupaj, tele janševsko

  • Presvetli 16:17 20.oktober 2015.

    AHAHAHAHAH naši bojo poagali gradit mejo me hrvaško in srbijo ahahahahah pa ti si res bebec vsaka ti čast. Pa naši si bodo luknjo dali vrtat v koleno za našo mejo ne pa tujo.Pa saj ni res da taki hodij okrog !!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.