Avto
265 ogledov

"Vsakih 20 let na tečaj CPP"

Komentarjev 46
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dragec 13:37 03.december 2014.

    Kako lahko agencija pozablja toliko količino umazanega perila. Te pisarniške birokracije sploh ne potrebujemo. Direktorji so skorumpirani, s svojim vzgledom pokažejo mladim voznikom kako se goljufe pri izpitih in nabiranju kazenskih točk. Testne pole so prilagodili večjemu procentu neuspešnih pristopov,izpitnim ...prikaži večim centrom pa svetujejo, kako je potrebno biti še bolj strog. To ne bo prispevalo k izboljšanju varnosti na naših cestah. Dober voznik se gradi že od vrtca -naprej. Tudi starši prispevajo k temu KRIZA V DRŽAVI, DRUŽBI IN V SVETU SE ODRAŽA NA STANJE NA NAŠIH CESTAH

  • mirko 13:03 03.december 2014.

    Seveda sem za, če bi ta tečaj in preverjanje znanja bilo za simbolično ceno, ali pa vsaj normalno ceno. Tako sem pa skoraj 100% prepričan, da za tem predlogom zopet tiči lobij, ki bi na račun teh tečajev služil mastne ...prikaži več pare. In tudi cena bi sigurna bila precej zasoljena. Samo poglejte si cene tečaja varne vožnje na Vranskem, ki je za mlade voznike obvezen tečaj. Mislim da je za enodnevni tečaj (par ur) treba odštet nekaj nad 100 evrov. Sramota kaj se grejdo !!!

  • eosss 14:26 03.december 2014.

    Veš, jaz za razliko od večine celo grem na Vransko na trening varne vožnje... problem so tisti, ki jim je popolnoma vseeno... moj stric je ravno v eni debati ne tako dolgo nazaj jamral, da se sploh ne znajde v ...prikaži več dvopasovnih krožiščih in da nima pojma, kako se pravilno razvrstit na uvozu in kako na izvozu... pa sem mu rekel, zakaj se ne pozanima, ne pogleda kak video, gre na tečaj varne vožnje... pa je rekel eh zakaj pa bi, sej mi ni treba... in takih primerov je MALO MORJE! Postavi se ob kakšno krožišče za pol ure in opazuj voznike... ne moreš verjet, kaj vse vidiš... pa na avtocesti... vsak dan se vozim po AC in vsak dan se čudim, da ni več nesreč... nekaterim sploh ni jasno, kako se vozi, kako prehiteva, kaj je varnostna razdalja, za kaj so smerokazi, kakšne so omejitve,... zato so potrebni preventivni tečaji varne vožnje.

  • buco321 09:08 03.december 2014.

    Še ena slovenska (talibanska).

  • Snežinko 07:23 05.december 2014.

    Aha. Kdo pa največ vozi v nasprotno smer? Starejši vozniki, ki imajo avtomatično vozniško do 70. leta.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.