Slovenija /slovenija/crna-kronika
9 ogledov

Vsi so krivi!

Komentarjev 33
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Lavdan 21:02 19.julij 2013.

    Morda se pa le premika. Samo da nebi odnehali, ker jih je še veliko.

  • tralala 21:18 19.julij 2013.

    Vsi v povezavi z Velikim Plešastim so za take manjdeljce nedolžni. Pač, ameba.

  • Šemefuky 21:35 19.julij 2013.

    V duhu finančne in gospodarske krize za opravljeno delo dragi tožilec in spoštovani sodniki, se bo potrbno odpovedati regresu v celoti, potnim stroškom in 10% plače. Dobite več kot 700 eur in dokler vse ne izravnamo bodo pač ideje PreViranta ...prikaži več in Pliča-ničeta take, ker deluje stimulativno.

  • Žurnalček 13:22 20.julij 2013.

    Zaradi takih Slovencev , ki ne znajo živeti brez foušije je v SLO tako kot je . Revček na duši , poglej se v špegu , mogoče boš spregledal samega sebe. Potem ti bo veliko jasneje ločevati "bogate" med seboj.

  • Žurnalček 13:13 20.julij 2013.

    Tup, tuplji , Teb leva stran možgan ni sinhronizirana z desno . "Glavomehanika" , Devica Marija v Polju , je pravi naslov za sinhronizacijo tvoje asinhronosti .

  • Žurnalček 13:15 20.julij 2013.

    in to tist golootoški , ne tist na Verdu.

  • Žurnalček 13:23 20.julij 2013.

    No še mal pa bo črka B kar v redu , samo da bo Bavčar notr vskoču.

  • privat 15:29 13.avgust 2013.

    in kdo jih bo zaprl??

  • brencl 17:30 19.julij 2013.

    Še nemudoma zaplenit njihovo nagrabljeno premoženje in premoženje, ki so ga prenesli na družino ali sorodnike.

  • slajan 20:04 19.julij 2013.

    Kdo bo pa Javornike čuval? Sem plačal 540 EUR kazni ker me je g. Bavči prijavil gozdarski in lovki inšpekciji, ker sem 17.11.2012 z avtomobilom posvetil na pasišče divjadi (kot uradna oseba pa podpisan njegov oproda Anton Marinčič)

  • depresija 17:54 19.julij 2013.

    Tisti 'B' v aferi/četverici JBTZ stoji za Borštnerja in ne Bavčarja. Bavčar je sam izkoristil tisti čas za svojo samopromocijo, češ, jaz, veliki rešitelj nepravično obtoženih.Se pa strinjam, da mu je mesto v čuzi in to za 15 let, ...prikaži več ne samo 7! Upam, da se jim pritožba userje, tako kot Kordežu-da bi dobili še nekaj let dodatka na prvotno kazen.. heh

  • 1111 17:17 19.julij 2013.

    ...v resnih državah se tako gospodo po izreku kazni vklene in odpelje na hladno...pol pa dalje...glede na to, da smo v sloveniji ni straha, ta dva, ne bosta vidla zapora...

  • Marjan Valič 15:00 20.julij 2013.

    vendar enkrat da sodniki sodijo pošteno samo koliko škode sta naredila posebno baučar da bo morala država plačavat za njegovo pamet in sedaj so usi nedolžni sramotno

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.