Svet
19539 ogledov

Vučić zabrusil Pahorju

Komentarjev 35
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 10:54 22.februar 2018.

    Barbika nima kaj govoriti v imenu Slovencev! Če je on prijatelj s Šiptarji, to še ne pomeni, da smo taki tudi Slovenci!

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 19:14 20.februar 2018.

    Zakaj se vedno znova ti levi tepčki brigajo za tisto kaj jih sploh nebi smelo brigati!! Kosovo ni država kosovo ne more preživeti brez mednarodne pomoči!! V tej "državi" je glavno delo kriminal in,ko poslušam,da takšno državo podpira slovenski predsednik ...prikaži več mi postane slabo! Mi podpiramo tudi Palestince,ki niso nič boljši od Kosova!! Kaj,če bi se slovenska politika bolj pobrigala za lasten narod saj je že skoraj polovica državljanov na pragu revščine?? Levičarji vedno prinesejo bedo in pomanjkanje!

  • chicar 07:26 21.februar 2018.

    Me zanima ali bi Borut govoričil take izjave tudi, ko bi se Prekmurje odcepilo od Slovenije in bi mednarodno priznavali pokrajino, njega pa bi silili podpisovati listine o priznanju.

  • Harrison 07:47 21.februar 2018.

    Za Insagram se naj briga! Drugega tko al tko ne zna. Marioneta Barbika.

  • matermila 08:03 21.februar 2018.

    A se je mogoče Pahor že odzval na Matićeva sranja?Nič še nisem slišal o tej temi z njegove strani,tu pa "jede govna".

  • dragec 10:23 21.februar 2018.

    Saj, SSDSS ovski ćefur je šiptar

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.