Svet
105 ogledov

Za belo kavo plačal več kot 6 evrov

Komentarjev 32
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Silvo Centrih 02:30 30.maj 2017.

    Če kdo kaj ne razume, mu z veseljem prevedem

  • mrki 07:38 30.maj 2017.

    zaradi mene naj imajo kavo Hrčki po 10 EUR - iz mojga žepa že cca 15 let niso dobili niti centa.

  • mrki 07:43 30.maj 2017.

    me prav zanima kok je ta tvoj apartma za 250 EUR velik in oddaljen od morja ?

  • Pepe007 07:44 30.maj 2017.

    V Franciji je lani bila kava v vsakem pajzlu približno toliko, pa smo bili daleč daleč od Pariza, od morja, od Mont Blanca...

  • Zmago 07:50 30.maj 2017.

    Če je cena višja,........ je tudi davek višji ;-)))Pa najemnina za lokal na taki lokaciji je najbrž precej drugačna ???

  • kapibara 08:08 30.maj 2017.

    K bi namignu kje- se letos odpravljam tja- ampak po sezoni

  • kapibara 08:09 30.maj 2017.

    To je blo prede leti ena privat picerija, tam zadaj za pošto levo, med privat hišami

  • Zverca 08:14 30.maj 2017.

    Apartma za 250 € tedensko. V Istri? Kakšen? ne me j*, no. Delam v agenciji in imamo v bazi več kot 10.000 apartmajev in za tak denar dobiš le neko luknjo. Pa še to vprašanje če v top sezoni. Sicer ...prikaži več pa - hodi na HR, kdo ti brani? Eni imamo malo širši pogled in željo po spoznavanju sveta, kultur ...

  • Zmago 09:07 30.maj 2017.

    Antune on je htio samo da kaže, da za ovakvu cjenu kafe ne treba preko granice ;-)))

  • kapibara 08:16 30.maj 2017.

    dej me mal spomni, nplače v F ? povprečna je verjetno tam nekje 1500-1700 ?

  • dusan72 05:07 31.maj 2017.

    Res ima zadeva dobrih 40 kvadratov, do morja je par minut (dobre 3) sprehoda, ampak hej, saj dejansko rabim nekaj za prespat :) Hotel sem samo povedat, da se da tudi dosti ceneje preživet 10 dni dopusta, kot nekateri omenjate ...prikaži več neke AI varijante. Mogoče sem pa samo tak tip človeka, da mi med dopustom ni težko dvigniti rit in se sprehoditi do hladilnika po pir, mogoče kaj speči in uživati v družbi. Če je pa komu še to težko, potem pa res... AI v kakšni eksotiki, ladenje muda cel dan, na žvižg ti nosijo drink v posteljo... jaz bi se počutil kot nebogljenec v bolnici :) Ampak kot pravim, 100 ljudi, 100 okusov.

  • dusan72 05:45 30.maj 2017.

    Ampak res vedno znova se nasmejim komentarjem. Daleč od tega, da je cena "prava", ampak eni članek jemljete tako osebno. Kot, da samo Slovencem računajo po takih cenah in evo šanse, udri po Hrvatu :) Kot so že pred mano ...prikaži več napisali, na "eltinih" lokacijah tako pač je. Pa naj bo to Stradun, Markov trg v Benetkah, ali če hočete kakšen Bled. Le se že "ku*čiš" z otmenim dopustom, potem ne gagaj zaradi cen. Jaz recimo zadnjih 20 let dopustujem v Istri (HRV), pa se res ne spomim, da bi kaj posebej hudo preplačal. Najdem pač en apartma po razumni ceni (cca 250€ za teden dni), kava in sladoled po Umagu, Novigradu... je ista cena kot pri nas, špecerijo pa nabavim v raznih Kozumih, Kauflandih in podobno. Nič dražje, kaj je mogoče celo ceneje kot v SLO. Tako, da nehajte že jamrat in izlivat svoj žolč pa pametovat kako je nek "all inclusive" v neki vukojebini 2000 km od doma cenejši. Smo bli v Turčiji par let nazaj to varianto. Vsak gleda samo ceno za 1 osebo. Če imaš pa 3 osebe po recimo 600€... ne

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.