Slovenija /slovenija/komentarji-in-kolumne
58564 ogledov

Za žuganje in grožnje boste dobili izstavljen račun, do takrat pa ...

Komentarjev 48
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Wendi_Perez 15:09 11.maj 2021.

    Odkar sem začel delati na spletu od doma, zaslužim 95 USD na uro. Neverjetno, edino kar potrebuje je enostavno tipkanje in d0stop do interneta. Začel sem tukaj .......... >>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑬𝒓𝒐𝑷𝒓𝒐𝒇𝒊𝒕.𝐜𝐨𝐦

  • Beverly_Floyd 14:08 22.maj 2021.

    Odkar sem začel delati na spletu od doma, zaslužim 95 USD na uro. Neverjetno, edino kar potrebuje je enostavno tipkanje in dostop do interneta. Začel sem tukaj .......... >>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑬𝒓𝒐𝑷𝒓𝒐𝒇𝒊𝒕.𝐜𝐨𝐦

  • Richard_Mason 16:50 30.maj 2021.

    V prvem mesecu sem prejel 23785 ameriških dolarjev, zadnji mesec pa 29847 dolarjev, samo delal sem od spleta od d0ma. Sem redni študent in delam le 2 do 3 ure na dan. Več informacij tukaj ...... >>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑬𝒓𝒐𝑷𝒓𝒐𝒇𝒊𝒕.𝐜𝐨𝐦

  • Avatar ovca
    ovca 14:54 19.oktober 2020.

    Janez, ne bodo dobili. Zapufali so nas nenormalno, ko pride račun-pa ne samo volitve, se boste pa zopet vsi skrili hmmm v Argentino.

  • Borut_Bavarski 14:58 19.oktober 2020.

    Ne, ne bomo pozabili, kako ste mediji sami podpirali vse stihijske ukrepe, krivdo za popoln fiasko vladajoče hunte in njej podrejene stroke (obstaja vse večji drugi pol stroke , ki me zagovarja tako rigoroznih ukrepov) pa naprtili na pleča slehernega ...prikaži več posameznika. Tudi vaš komentar. g. Jug, je eno tako vazalsko vsegliharstvo. Napisali ste veliko, povedali malo.

  • viljem 15:22 19.oktober 2020.

    Vsi vemo, zakaj desničarji ne premorejo empatije. Auschwitz z milijonom otroških čeveljcev ja vsakemu na ogled kot končna posledica realizacije njihovih enostavnih in dokončnih rešitev. Razlaga je torej očitna. V funkciji imajo reptilski del možganov, preostali možgani so samo za ...prikaži več štetje mrtvih komunistov.

    • matermila 12:23 20.oktober 2020.

      Nekateri poznamo tudi Teharje,pa Kočevski rog,pa...

    • rezka6 15:39 21.oktober 2020.

      Nehajte OBA s temi ideologijami. Če ne znata komunicirati drugače, raje ne komentirate nicesar

  • Janez Mušič 05:14 20.oktober 2020.

    Že vse od začetka covid-19 se piše v nekaterih medijih, da je ta prisoten samo v SLO. In ukrepi so nepotrebni, katastrofalni itd. Pa ni ravno tako, kajne g. Jug saj so države kjer so ukrepi veliko strožji in so ...prikaži več jih razglasili prej. A kdo resno misli, če bi bila (nesposobna) LMŠ ali pa katera druga opozicijska stranka vodila vlado kako drugače NE. Smo v centru držav, ki so članice EU in vse te države imajo enake ali strožje ukrepe in ni ga junaka, ki bi si upal ukrepati drugače (Švedska)

  • matermila 12:21 20.oktober 2020.

    Jebala vas empatija,že od marca se ubadamo z virusom,pa še danes je vse polno modelov,ki se iz zdravja drugih ljudi delajo norca.Če se jim za svoje zdravje jebe,naj čuvajo vsaj druge.Ker s takimi ne gre zlepa,so pač potrebni ukrepi,ki prizadenejo ...prikaži več vse,tudi tiste,ki spoštujejo nasvete in ukrepe.Enim ne zaleže nič drugega,kot ga udariti po denarnici.

    • blayo 16:06 20.oktober 2020.

      Point! Pa če še tako trudimo tujcem razložit, da nismo del balkana, smo čisto pravi Balkanci...

  • Marjan Doberšek 08:26 21.oktober 2020.

    Petelinšek rdečkar

  • rezka6 15:07 21.oktober 2020.

    Ampak res ste bedni vsi od novinarjev do opozicije ki se samopromovira in proglasa nekim bedastim ustavnim lokom, ki sploh ni pogruntavščina levice - Ampak neka radikalna kopija iz Italije. Tam so ga komaj razformirali, zdaj ga pa v Sloveniji"prodajate". ...prikaži več Kot da je način obveščanja bolj pomemben od vsebine?!?. Nehajte se spodtikat ob vsako besedo, pa bo vsem veliko lažje. Novinarji ste res do zdaj samo kritizirali, kot opozicija - sedaj ko je okužena vsa slovenija, bi bili radi pa vsi generali

  • oneh 14:45 19.oktober 2020.

    Priden piškotkar, boš vzel piškotek? Fokus levakov se je od nabave zaščitne opreme premaknil na komunikacijo. Sedaj bomo tedne in tedne poslušali, kako ta vlada ne zna komunicirati z javnostjo. Ko pa smo bili na dolgi rok vsi mrtvi in ...prikaži več smo skakali v prazne bazene je pa to bila Dončič komunikacija. Narod je vas piškotarje že zdavnaj spregledal.

    • Janez_53 18:18 19.oktober 2020.

      O, hudiča, ti si se oklical kar za "narod"??? Vas par bednih podrepnikov brez možganov pa res ne more biti narod!

    • Avatar robinhud
      robinhud 20:29 19.oktober 2020.

      Jonez, kdo je dobil največ glasov na Volitvah? Zblaznel boš od fovšije ker tvoja stran trenutno ni sposobna sestaviti vlade. Požri se od zlobe.

    • stinger 21:10 19.oktober 2020.

      Janez možganov očitno res manjka - tebi

    • endrug 13:34 20.oktober 2020.

      Robinhud, volilci so bili prevarani. Se bo pa videl rezultat po volitvah. Ustavna večina proti JJ in zaveznikom. Slovenici smo večinoma koncervativni, a smo še bolj proti SDS.

    • rezka6 15:48 21.oktober 2020.

      ... malo morgen.

  • silvo82 05:13 20.oktober 2020.

    Janša bo spet moral delati na umirjanju epidemije, rdeče opice mu bodo pa nagajale

    • astibo8020 17:31 22.oktober 2020.

      Še dobr, da mu črne opice štango držite, dokler jo boste še lahko.

  • mb 17:00 19.oktober 2020.

    nisem vedel , da se covid-19 najbolj širi v nočnih urah in zgodaj jzutraj. Da niso naši pajaci zamešali viruse in vampirje. še ena poteza , ki pelje v še bolj policijsko državo. ops, pozabil sem. saj je bil veliki ...prikaži veči vodja nekoč pripradnik totalitaristične stranke. sedaj se lahko izživlja

    • mirror 09:57 20.oktober 2020.

      Delovno ljudstvo gre zvečer spat, ker ima zjutraj službo. Brezdelneži in kulturniki pa ne delajo, zjutraj lahko dolgo spijo in zato v nočnih urah širijo virus od lokala do lokala. Zato je omejitev v nočnih urah.

    • rezka6 15:40 21.oktober 2020.

      Ne norčuje se, da se ne bo vse proti tebi obrnilo že podnevi..

  • Janez 16:47 19.oktober 2020.

    Za epidemijo je odgovorna vlada in predvem predsednik zaradi vseh ukrepov oz. neukrepov, ki jih je izvajal čez poletje . Sedaj pa naj nič krivi narod sledi njegovim policijsko naravnanim ukrepom in vojaško militaristični retoriki. Lasje se mi dvignejo pokonci, ...prikaži več, ko poslušam tipa kako mi grozi preko TV ekranov. Vse je zajebal, kriv pa ni nič! Imamo nekajkrat več okuženih kot spomladi odgovoren pa ni nihče iz vlade, kajne???

    • silvo82 05:17 20.oktober 2020.

      Misliš potem vse evropske vlade da so krive ker so poleti odprle meje zaradi dopustov

    • McClain 08:01 20.oktober 2020.

      Bukselj.

    • munja 08:57 20.oktober 2020.

      Za tak razrast epidemije, ste krivi tisti, ki se niste držali osnovnih navodil!!!

    • Decko 18:20 20.oktober 2020.

      Munja, zarad takih ovc k si ti smo zaprti

    • rezka6 15:37 21.oktober 2020.

      Te puščice gor in dol so tako zelo zavajajoče da res ne ves na katero tapnit če hočeš všečna odgovor. Predvidevam da je gor "vsec mi je", dol pa " ni mi vsec" Mislim da je potrebno nujno te znake ...prikaži večke razložiti oz strani avtorja - razen če to delate nalašč in javnost zavajate, ces da se velika večina strinja z vami, čeprav smo dejansko proti.

  • mojcagorenjska 17:57 22.oktober 2020.

    Dragi novinarji (vključno z Davidom Jugom, avtorjem tega članka): (da parafraziram naslov članka): Za stalno in sistematično spodkopavanje verodostojnosti ukrepov (in izrazito pristransko izpostavljanje določenih pomanjkljivosti, ki se pojavljajo ob vsakem delu) namesto podpore ukrepom boste dobili izstavljen račun (okuženi ...prikaži veči ljudje so ga pa že dobili in ga namesto vas plačujejo), do takrat pa ... Pa preberite si kaj o psihološkem fenomenu projekcije svojih pomanjkljivosti v druge.

  • bendover 16:13 19.oktober 2020.

    z empatijo mi puši kurac

    • Janez_53 18:16 19.oktober 2020.

      Bendover, a ti misliš, da je empatija fajfa, v katero stlačiš svojega ubogega lulčeka???

  • bozo7 18:17 19.oktober 2020.

    Ta članek podpira (opravičuje) zelo nizko raven slovenskega intelektualnega povprečja. Odgovornost prevaliti na drugega, v tem primeru na vlado? To je pri nas šport št. 1. Zakaj rajši ne spodbujate ljudi k branju strokovnih člankov, k pridobivanju več mnenj na ...prikaži več to temo, k širjenju znanja in zavesti? Ne. Ljudje ne smejo biti preveč izobraženi, kajti potem ne bodo brali vaših ... člankov... Pa smo pri empatiji. Koliko le te pa premorete novinarji?

  • 209e2c6214dc81fb3f0c12ca0e235ef9e399b13a 18:53 19.oktober 2020.

    zaradi po uradnih podatkih 0,14% korona virus smrti povzročati tak cirkus, uničevati gospodarstvo, šolstvo, zdravstvo premorejo samo sovražniki slovenskega naroda. Kdo bo ustavil te norce?

    • stinger 21:06 19.oktober 2020.

      pametnjakovič, a znaš izračunat koliko je to? in če je toliko mrtvih, koliko je tistih, ki se za las izvlečejo in koliko tistih s trajnimi posledicami?

    • munja 08:59 20.oktober 2020.

      Res si pameten, ko vrag. Po tvoje so potem sovražniki svojih narodov vsi voditelji, oz. vlade po svetu ali kaj??? Res si kreten.

    • rezka6 15:43 21.oktober 2020.

      Se pridruzujem predhodnikoma. Vse povedano.

  • Janez11 14:38 19.oktober 2020.

    Levičarji ste sedaj malo obrnili ploščo. Prej ste podpirali proteste , Zlatkota, Potrče., Đurićko, ...norčevali iz zaščitnih mask, ....sedaj pa bi malo stopili skupaj, ko ste vse zafurali. Upam, da Janša in stranke te koalicije tudi na volitvah dobijo potrditev ...prikaži več in še vsaj en mandat do 2026.

    • 06d458670ee8614e2c71cd167c34ffd47e2911e7 15:27 19.oktober 2020.

      Janez,kdo te je danes??A si prespal zadnje 4 mesce al kaj,pišeš o čist neznanih stvareh??Levičar ni vsak,ki ne misl tko,kot tvoj klošar,ki glumi fürerja!

    • Ender3 16:44 19.oktober 2020.

      Psihiatrija za take nenujne primere tudi deluje. Nič bat, nič nebo bolelo,malce počitka, zdravila, pa bo....

    • Avatar robinhud
      robinhud 20:32 19.oktober 2020.

      To delaj Janez. Sršene si razkuril do amena. Naj vlada tisti z rezultati, ne pa luzerji.

    • endrug 13:30 20.oktober 2020.

      He-he. potem bo pa veliki šef spet na tabletkah ob porazu. Že videno in nikoli pozabljeno.

    • Decko 18:21 20.oktober 2020.

      Kosovar je že tko tedna syranka na Polju

  • bor8 17:11 19.oktober 2020.

    Odličen komentar. Sposobnost vživeti se položaj drugega bi moral biti predpogoj za vodenje. Bržkone tudi uzakonjen. :)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.