Slovenija
18871 ogledov

Zadnja beseda: Več kot pet tisočakov za komentatorke

Komentarjev 24
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • kladu 09:31 18.marec 2019.

    TO JE BOLANO DO SKRAJNOSTI,KRADETE NAM DENAR.POKOJNINE PA SO 5OOE ZA 4O LET DELA...FUJ SRAM VAS JE LAHKO...

  • wingspan15 09:52 18.marec 2019.

    Najbolj smešno mi je, da je del ekipe tudi Milena Miklavčič, ki na svojem profilu fb šimfa in kritizira delo prav vseh vlad, razen Janševe seveda. Tukaj pa nima nič proti temu, da sedi skupaj z Kresalovo in prijema zajeten ...prikaži več honorar od nacionalke, čeprav bi bilo po njeno potrebno ukiniti mesečne prostovoljne prispevke. Kakšna dvoličnost. Ga. je namreč tudi v socializmu, čeprav ima toliko za povedati čezenj, kar lepo živela.

  • leonardo 10:10 18.marec 2019.

    Pravzaprav ne smem komentirati ker sem TV ugasnil, ko sem videt te " babje " ksihte. So mar tako pomembne, da lahko gledalcem filajo možgane s svojimi komentarji? Samo vprašam, ker ne vem kako se odrežejo!

  • Sarko Sarko 09:36 18.marec 2019.

    kje pa so inšpekcije, furs itd , saj morajo vsak cent prikazat kam so ga dali - z našim denarjem se ne ravna prav gospodarno ---

    • Avatar Tone Murgelj
      bumbar11 14:37 18.marec 2019.

      Z našim denarjem se plačuje na tisoče kvazi umetnikov, komentatorjev in drugih prisesnikov na RTV SLO in nesposobno vodstvo javnega zavoda!!!!

  • NeAnonimni 10:55 18.marec 2019.

    Omfg; Koga pa zanimajo babja politična mnenja. Ukinit obvezen RTV, POPTV.... prispevek.

  • Aro 13:24 18.marec 2019.

    Ha ha ha, ali je lahko kak normalen moški gledal oddajo več kot 3 minute? Če je, naj se mi javi . Tole je pa res ena beda, kup bab in dve še posebno glasni, ki preglasita druge, da ne ...prikaži več omenim, če je slučajno kakšen polamoški zraven :) , ki ga tudi povozijo. Kar skačejo v besedo drugim, nič kulturno, kot bi branjevke na tržnici poslušal. ha ha

    • Aro 13:28 18.marec 2019.

      Novakova in Vetrihova sta ta slabš, k neki prekinjata normalne diskusante...bolano

  • tone51 09:23 18.marec 2019.

    prisesanih na državne finance

  • kapibara 14:11 18.marec 2019.

    Babšeta naj gredo raje, za 2 tir, traso kopat..

  • pulse 13:07 18.marec 2019.

    Dragi bralci: to vse mi plačujemo z davki...

  • kladu 12:50 18.marec 2019.

    pa še ko človek vidi kdo komentira in kr neki,pa to je pi.....ja ,da se človek čudi ali je to sploh mogoče in res.Ani več normalnega urednika,ali pol še on morda dobi od njih kej...to je nezaslišano.....za kozlat....

    • Avatar Tone Murgelj
      bumbar11 14:40 18.marec 2019.

      Normalnih urednikov ne bi našli ob vročem soncu z dodatnimi reflektorji!?! Pomebna so samo poznanstva in zveze?!?

  • borut08 17:35 18.marec 2019.

    Za cvekanje so se mastno placane.

  • Avatar Leon
    Leon 07:05 19.marec 2019.

    Protest zoper samovoljo kaste na RTVS .

  • jakec1575 14:41 18.marec 2019.

    ne resno kaj imamo mi od tega? Treba je delat, ne gobcat. Muško ali žensko. mi je vseeno. Rabimo zakonodajo in nadzor ne pa blefiranja.

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 21:15 18.marec 2019.

    Seveda si nacionalka lahko to privošči saj jim ni potrebno skrbeti za gledanost!! Imajo popolnoma zanič program pa vseeno lepo živijo saj jim Slovenci moramo plačevati in to kljub temu,da teh programov sploh ne gledamo!! Sramota,da je z zakonom določeno ...prikaži več plačevanje nečesa kar sploh ne potrebujemo!!

  • Avatar trot
    trot 09:40 19.marec 2019.

    RTV -leglo vsega od do .... za bruhat da slišim rtv ......

  • Avatar Tone Murgelj
    bumbar11 14:35 18.marec 2019.

    Smejeva bi morala mastno plačati vsakemu, ki prenaša njene govorne napake in pametovanje. RTV SLO naj se pa resno zamisli, koga vabi v oddaje. Novakova za moderatorko vsekakor ni primerna!!!!

  • Avatar jezeran
    jezeran 06:47 19.marec 2019.

    Hja, kaj vse ne naredijo, da jih kao ne pozabimo. Ženske, ki izgleda ne morejo več drugje nič zaslužit, se prisesajo na RTV. Vse po vezah

  • Nerv 07:17 19.marec 2019.

    Bolj bedne oddaje pa še ne. Z "voditeljicami" ste pa brcnili v temo

  • kocevarjeva 02:18 13.april 2019.

    spoštovani, Prebiram komentarje, kar stisne me pri srcu. Slovenci smo res žleht narod, ali pa so blogi zbirališče vseh teh. Oddajo gledam vsakič med telovadbo, ker ta možnost obstaja. Če pogovorne oddaje, ki so nam na voljo primerjam, je ta ...prikaži več po moji oceni ena boljših, za tiste, ki nismo pristranski, ki želimo slišati mnenje bolj posvetnih od povprečnih Slovencev. Vse najboljše želim oddaji in še čim več izvirnih komentarjev. Srečno Zadnja Beseda, naj bo izrečena iz ženskih ust.

  • alojz73 18:57 18.marec 2019.

    Raje gledam te ženske kot Požarja Pezdirja in še enega voditelja ki vsi skupaj zreli za obisk pri logopedu(riba ra ca rak)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.