Slovenija
49 ogledov

Zahteva za referendum gre v ustavno presojo

Komentarjev 70
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • pravaresnica123 18:05 02.november 2012.

    Luč je pa upihnila diktatorska vlada. Ampak nič bat, ko drugo leto pade Merklca, bodo tudi ti potepuhi dobili po riti in zbežali z nakradenim. Upam, da jim bo opozicija čimbolj onemogočila (za njih) legalno krajo. So pa res pravi ...prikaži več možganski maloposestniki, da se spravijo upokojencem krast.

  • izRODEk 18:17 02.november 2012.

    Ukradli so sindikalne glasove. 394! V državi vladajo izredne razmere!

  • tralala 18:23 02.november 2012.

    NE LAŽEM + NE DEMAGOGIJI + NE ZAVAJANJU LJUDSTVA + NE KRAJI = NE JANŠIZMU!

  • Igor Golob 18:36 02.november 2012.

    http://www.reporter.si/slovenija/ponaredili-podpis-melite-%C5%BEupevc/12330

  • mph 21:34 02.november 2012.

    Ravno pravi gologlavi jastreb, mrhovinar, se ima kaj za oglašat. Če bi bil načelen, bi smrad že sam odstopil glede na nizko podporo javnosti. Ta je nižja, kot pa je on postavil "moralni limit" Pahorju. Vse, ma prav čisto vse ...prikaži več je bolje kot janšizem. Kot sem že tu pa tam prebral, ta bi šele naredil kariero v tretjem rajhu.

  • mirko 21:43 02.november 2012.

    Idiot, mi, še posebaj pa vi, levaki potrebujete veliko več kot Hitlerja, da bi začeli pošteno delat in se ne potikat po raznih pisarnah javne uprave v brezdelju in prejemat lepo plačo !!!

  • Darko 07:59 03.november 2012.

    od kdaj pa vlada to dela, bizgec, ti si eden tistih, ki vladi očita vse tudi to da so poplave

  • feferon 11:30 03.november 2012.

    Vse nagnat, tako kot so naredili že Islandci. Obvezno preverjanje sorodstvenih vez pred zaposlitvijo v uradih.

  • hkhm 21:41 03.november 2012.

    JJ - NIKOLI VEČ!

  • nejansizmu 08:28 02.november 2012.

    sicer pa ni razloga za zavrnitev zahtevka za sklic referenduma. Še o pravici v tem, izjemno pomembnem primeru, kot ga navaja preVirant: Pravica po svoji naravi in pomenu besede pravica je ali pa pravice ni.NE janšizmu!

  • Kranjica 11:40 02.november 2012.

    Zanima me, kolikokrat ste lahko namesto lastnega podpisa predložili bodisi banki za kredit, bodisi za kakršnokoli drugo pogodbo ali uradni dokument, scan ali fotokopijo. Pa še to mi povejte, koliko državljanov ve, kaj je to slaba banka ali državni holding? ...prikaži več? 1% ali morda več? Pomeni, da se bo odločalo o mačku v žaklju in po nepotrebnem zapravilo 8 mio€. Res pametno, ni kaj!

  • KLOBO 11:41 02.november 2012.

    he, he...... telebani !! Vaš čas je mimo in tudi noč čarovnic je za vami !!

  • sweetdogs 11:43 02.november 2012.

    Po tvoji logiki lahko potem predlagatelj, ki enkrat zbere 5000 podpisov za razpis referenduma, te samo kopira in vlaga. Če se prej delalo narobe, to še ne pomeni, da je prav. hehe še partijski pravnik Ude ti je to povedal, ...prikaži več tako da v jok pa na drevo... vidim, da se ti svet vrti samo še okoli Janeza. hhh

  • siesta 12:16 02.november 2012.

    Kakšne neumne,da se je zaradi napovedi referenduma dvignila cena zadolčževanja...Pa ne mi reč't da je narod sposoben take buče pogoltnit?...Napovedi referendumov so bile že parkrat(ste pozabili policijski sindikat),pa se cena zadolževanja zaradi tega ni nič kaj dvignila,se je pa cena ...prikaži več dvignila vsakič,ko je premier bučke sadil in nezrele pošiljal v medije,zadnja bučka je bila hvaljenje,kako se zanimajo tuji vlagatelji za naše obveznice,kar za vlagatelje pomeni,da ta država nima koncepta,kako iz krize,ampak samo gleda,kako se bo čim ceneje zadolževala.Zato tudi višja cena zadolževanja,ne zaradi napovedanih referendumov,ampak zaradi NESPOSOBNE VLADE...dojam'te že enkrat,ne vodijo nas iz blata,ampak v blato....

  • wolfyy 12:17 02.november 2012.

    "Ta Janković in PS bi kar po domače....a ne gre .Saj nismo na Balkanu temveč v EU,k sreči."glede nato da imamo na vrhu neizvoljenega predsednika vlade, bi rekel da smo na balkanu in ne v EU. ker v ...prikaži več EU naj bi vladala demokracija, torej GLAS LJUDSTVA, ne pa glas Virantov...

  • mirko 13:18 02.november 2012.

    Kaj se pizdiš ? Če bo do referenduma prišlo, bo itak izglasovana zaupnica zakonom. Ti se pa potem brcaj v svojo bučo, da se ti bo kaj posvetilo. Prepričan sem, da se lepo živiš na račun davkoplačevalcev. Začni pošteno delat ...prikaži večat in živet od tega dela, mrha lenuharska rdečeritna.

  • siesta 14:50 02.november 2012.

    Seveda,ampak pogodba je vedno obojestranska.Ko je pogodbe konec,jo je konec.Ni pravne podlage,da ti operater še naprej upošteva to pogodbo,razen,če jo avtomatsko ne podaljša.Torej uporablja tvoje prvotno strinjanje in podpis.In iz tega naslova imaš spet obveznosti do njega - poravnavanje tekočih ...prikaži več računov.Po tvoji razlagi,bi lahko mirne duše metal položnice v koš,ker so se mi obveznosti s končanjem pogodbe končale.

  • mirko 21:39 02.november 2012.

    Neumni in pokvarjeni levaki kaj res mislite, da bi narod na referendumu glasoval proti tema dvema zakonoma ? To je zakon s katerim se misli razgalit ljudi, ki so povezani z deljenjem tajkunskih kreditov. Drugi zakon o državnem holdingu je ...prikaži večje namenjen temu, da se uvede neposreden nadzor nad vodenjem državnih podjetij. Danes se to vodenje počne na čuden način in nobeden ne odgovarja za nič. Po vrhu vsega, ga pa lastnik zelo težko odpusti iz krivdnih razlogov, saj lahko gre državo tožit, sodišče je pa itak pod levo domeno.

  • mph 01:31 03.november 2012.

    E, ja, še en stereotip, ki ga je ustvaril Janša. Sem prepričan, da povprečen javni uslužbenec dela minimalno tako prizadevno kot pa ti tukaj nakladaš. In jih poznam dovolj tudi privat, ki pa se imajo res lagodno. Večina profi pljuvačev ...prikaži več čez prejšnji sistem se je dobro podkrepila ravno takrat, da nimajo zdaj nobenih težav. Vsekakor sem levičar, kar zadeva način razmišljanja. S tem seveda, da je en kup oportunistov, ki se imajo za levičarje, dejansko pa so ultradesničarji.Edina šansa za to državo je pravzaprav kdorkoli drug. Mislim, da bi bila še Ljudmila vsaj bistveno manj maščevalna in razdiralna. Kdor pač ne mara levice ima tudi na desni nekaj možnosti. Je pa jih seveda temeljito uničil s svojim spletkarjenjem ravno JJ. Sicer se lahko vprašate zakaj cela desnica životari ob JJ.

  • vico 09:26 03.november 2012.

    veteran ti pa si res en veteran...gnoj s katerim treba pokidat te

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.