Slovenija
26 ogledov

Zakaj Jankovič ne mobilizira kot Kangler

Komentarjev 56
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • LJ24 14:37 11.december 2012.

    Poznam nekaj ljudi, ki mu ližejo tazadnjo, pravijo pa sledeče: pa kaj pol, če krade, saj nekaj pa tudi naredi.Torej takšnim ovcam je vseeno, kdo bo tisti, ki jim bo kradel iz žepa. Takšne ovce bodo podprle vsakogar samo, ...prikaži več če bo kakšen medij poročal pozitivno o njemu ali pa mu dal možnost, da takšna baraba izreka samohvalo.Pravim pa sledeče: ljudje samo ste si krivi, saj ste takšne ljudi vendar volili, Sedaj se pa kar lepo v kot skrit in trpeti, ko vas krade (saj ste vedeli, da to počne)!

  • alfredo 15:09 11.december 2012.

    Italijani nazaj na Obalo, slovenci nazaj v ljubljano!

  • mph 18:18 11.december 2012.

    E, klobo, janšitis je resnično huda bolezen brez upanja na ozdravitev. Tisti, ki uničuje Slovenijo je čistokrven Slovenec (no, domobranec, ampak tehnično Slovenec) in to počne že 20 let. Pa še ustrezno ime ima (pravo mislim, ne alias Majer :-)). ...prikaži več Mimogrede, moji so verjetno vsaj enih 5 do 6 generacij vsi Slovenci, pa ne, da sem zaradi tega lahko kaj izrecno ponosen. Slovenci pa res nimamo ravno nekih pregovornih lastnosti, na katere bi lahko bili ponosni, prej smo si jih skozi zgodovino nabrali več kot dovolj negativnih.

  • Žurnalček 18:27 11.december 2012.

    Točno , da ZJ nina vrsti in je observacija MIHELJAKA pravilna. MAKAROVIČ pojdi lizat jajca JANŠI in se ne smeši z svojimi napovedmi. Na vrsti je MB Mestni svet, 22 elektorjev , ki je kretena izvolilo v DS, POPOVIČ , ...prikaži več ki je z svojo lopovsko bndo Časarjem in Prijateljem ,vsakemu delničarju LUKE iz žepa ukradel denar, na vrsti je DRŽAVNI SVET , ker sta njuna člana postala tudi prej omenjeni PODGANI , In na vrsti so poslanci in stranke , ki so sfukal DRŽAVO ! Majčeno vulgarno , vendar veliko boljše kot 44 MILJARD € DOLGA !!!!

  • Žurnalček 19:01 11.december 2012.

    Sarajevo april 1992. Jeba vas pištoljčine , svi sa pištoljima , niko zolje nema. Pa šta očeš , dao mi nano pare za oružje , a ti bi , da me ubije , da sam mu doneo vodovodnu cjev kući, ...prikaži več da se me odrekne, jelda to bi hteo ! Ne pozabite na tale resnični vic !

  • vico 19:31 11.december 2012.

    ja vi ste pa res kr neki kako lah sploh oz zakaj je bilo u Ljubljani manj protestnikov kot u mb.ja kle je tut neki naredu zupan za ljubljancane in ljubljancanke...sej pa tut proti kangleru niste naredil bog ...prikaži več ve kaj sej zdej bo pa grel stol u svetu pa cakal koverte...

  • Žurnalček 23:32 11.december 2012.

    Cenim samo tisto kar je narejeno , ne pa kar je obljubljeno in pojedeno !

  • Žurnalček 23:43 11.december 2012.

    Dej mi naštej v skupščini med poslanci, v DS, naštej vse ministre in zraven napiši, kje so rojeni in od kje so pritepeni ! Ti pojma nimaš , blage veze o vezi .Pa sej LJ želimo , da se pol ...prikaži večl ministerstev pobere v Maribor, kajti tu se od njih običajev, več ne da živeti !

  • Žurnalček 10:31 12.december 2012.

    Ne bo Ljubljana plačevala , da si bo lahko SLS izmislila 230 županov Slovenije !LJ ima 800€ pufa, medtem , ko imajo pa Občine "vasi" po 1510€ in teh je 8 pred LJ. Poglej tabelo zadolženosti SLO občin, poglej ...prikaži več čigavi so Župani , potem pa JODLAJ !

  • mayer 14:05 11.december 2012.

    In zakaj bi Ljubljančani menjali daleč najboljšega župana, kar so jih do sedaj imeli?? Itak ne bodo menjal konja za osla.

  • vanč 13:53 11.december 2012.

    Rojak rojaku nebo sklede mazal.

  • samo.jst 14:54 11.december 2012.

    ...ker se ni direktno ljudem toliko zameril kot Kangler... naj tudi on postavi 30 radarjev po Lj oz. naj naredi plačljiva vsa parkirišča po celi Lj znotraj obvoznice, pa bo množica zavzela mestni trg... do takrat ljudje tolerirajo, ker se ...prikaži več jih ne tiče "direktno"

  • zdrej 14:58 11.december 2012.

    Zato, ker ko bo odšel bo mesto zopet zastalo. Pa ne zaradi nesposobnosti naslednjega župana ampak zaradi določenih zaletavih investicij in s tem posledično dolgov. Mesta ne moreš popraviti v dveh mandatih, kaj šele v enem, še posebej, če si ...prikaži veči preko glave zadolžen.

  • bobr 14:58 11.december 2012.

    resnica je v komentarju: zakaj bi ljubljančani menjali župana, ki je kljub vsemu daleč najboljši kar jih je LJ imela?

  • mph 14:58 11.december 2012.

    Obstaja še 3. možnost, da večina meni, da ni nobenih razlogov oz. so zadovoljni s svojim županom. Seveda, seveda, ... za janšiste bogokletna izjava, pa vendar.

  • mph 14:59 11.december 2012.

    Ker si že tako moder, predvidevam, da imaš kakšno konkretno ime za idealnega župana, ki ne bo kradel in bo vsaj toliko učinkovit?

  • leonardo 15:50 11.december 2012.

    Ja, Makarović, to so tvoje mokre sanje. Na vrsti je prej vse kaj drugega, kar pa tebi prav nič ni všeč, ker si iz drugega tabora. Ampak tvoja reklama ne bo imela pravega učinka.

  • mokmelk 16:21 11.december 2012.

    Samo to, da si ti dobil 2 glasova + , pove veliko o pretežnem stanju duha. Pa ti dam jaz 1 -, meni pa jih lahko nabijete kolikor hočete.

  • Fulmmer 16:24 11.december 2012.

    Kaj to pomeni? Da so bili prejšnji župani še večji lopovi???

  • macko 14:21 11.december 2012.

    populacija ki ga je izvolila ( zemoti ) so v lj v večini, najbrž ga ne bodo ravno oni odstavljal, a ? intelektualci in žalujoči ostali, pa se tako poberejo iz ljubljane, kadar se le da, torej kdo še ostane ...prikaži več ? mogoče bi pa "modri" miheljak povedal, kdo je na vrsti, če že trdi, da janukovič ni ?spet polaganje besed beboslovencelnom v usta, kaj ?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.