Slovenija
25 ogledov

Zamrznitev pomeni odstop

Komentarjev 47
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • vico 17:58 12.januar 2013.

    operi svojo krivdo in postani premie.mi smo s tabo

  • klincek 18:31 12.januar 2013.

    domu ga pel pa u vitrino postav

  • MeršolLingvist 19:10 12.januar 2013.

    ha, ha, ha kr nekaj. In čez nekaj mesecev bo spet predsednik. Odstopiti mora predvsem kot župan!

  • Avatar vili100
    vili100 20:41 12.januar 2013.

    Ti pa si kulturen kakšne nekolturne izraze uporabljaš ,a si jezen sam na sebe.

  • Scott 03:48 13.januar 2013.

    vilfan mora tako govoriti zaradi zazidljive parcele,ki jo je župan zrihtal njegovi hčeri poročeni z makedonskim košarkarjem Ilievskim!

  • Franc Zorko 06:02 13.januar 2013.

    Sram me je, ko jih gledam.

  • privat 08:39 13.januar 2013.

    narod je naredil korak k demokratičnimi protesti in podzavestni odziv je pač politikov tak...to je le dugi korak!! Rezultat so spremembe in tega se politiki zavedajo!

  • dragec 13:42 13.januar 2013.

    res, kaj, če bi tega zokija dali zamrzniti???

  • puelasedulaest 23:35 13.januar 2013.

    To pa si prav pogruntala, morda bodo tudi protestniki in koalicija, saj med njimi niso sami bedaki!!! To je bistvo vsega!!!

  • puelasedulaest 23:36 13.januar 2013.

    Ja, 100%!!!!!!!

  • puelasedulaest 23:39 13.januar 2013.

    Ja, ampak je mestna občina velik vir denarja za Jankovića in njegove prijatelje!! Bodo protestniki tudi to pogruntali ali pa jim naj Klemenčič osebno prebere Jankovićeve koruptivne mahinacije!!!

  • puelasedulaest 23:42 13.januar 2013.

    Ja, v PS se gredo tisto igrico, sad ga zmrznemo, sad ga odmrznemo in se tako delajo norca iz protestnikov!! Kako dolgo še?????

  • nostradamus 09:22 12.januar 2013.

    kaksen sef taksni so tudi ostali clani pozitivne slovenije le kje so sedaj vsi pomembnezi ki so jankovica na kolenih prosili da vstopi v politiko da ne bo pomote pri jj je povsem enako

  • mirko 12:14 12.januar 2013.

    Jankoviću ni potrebno da odstopi z funkcije predsednika stranke, saj to ni državna ali javna funkcija. Nikakor pa ne more več biti župan Ljubljane. Popolnoma isto velja za Janšo, ne more in ne sme več biti predsednik vlade, lahko pa ...prikaži več ostane lider stranke.ssZa Jankovića sem prepričan, da če bi mu g. Kučan rekel naj odstopi kot župan, bi to tudi naredil. Vendar dvomim v Kučanovo razsodnost, saj je skoraj ravno tako maščevalen kot je Janša. To pomeni da bomo ta čustva sovražnosti politikov med sabo, drago plačali vsi državljani v obliki vedno slabšega življenskega standarda.

  • mirko 19:59 12.januar 2013.

    Točno tako. Sploh nobeden državljan in nobena komisija ne zahteva, da bi moral odstopit kot predsednik svoje stranke, to je za državljane irelevantno. Predsednik stranke sploh ni javna (v širšem pomenu) ali državna funkcija, saj tam zastopa in deluje ...prikaži več kot predstavnik določene skupine ljudi ki imajo slične politične interese. ODSTOPIT MORA Z MESTA ŽUPANSKE FUNKCIJE.

  • mph 00:28 13.januar 2013.

    Mah, bi rekel, da je odgovoril na provkacije v stilu provokatorjev. Za to pa ste janšisti rojeni.

  • korisnik_5299 13:46 12.januar 2013.

    O odstopu ni dvoma! Odstopiti bi moral že takrat, ko je šlo za utemeljen sum in je bila podana ovadba! Pravzaprav ne Janković ne Janša s takimi sumi sploh ne bi smela kandidirati! Nobena stranka, ki se zavzema za Slovenijo ...prikaži večo vrednot, v svojih vrstah nebi smela imeti tako obremenjenih ljudi, kaj šele, da gre za predsednike strank!

  • sweetdogs 14:42 12.januar 2013.

    Sploh nisem vedel, da je Golob podpredsednik PS. Čeprav mi gre ob Jankoviću, Bratuškovi, Moderndorferju itd. na bruhanje, bi pa Golob znal kaj naredit v tej državi... verjetno spet nekaj za sebe in njegov krog ampak tudi nekaj za državo.

  • Avatar roksa
    roksa 15:27 12.januar 2013.

    Zoki s tem nisi nič naredo!!!Poberi se iz politike in županskega stola!!!

  • allstarr111 17:12 12.januar 2013.

    Ne Kraljica ampak LISICA :) Pa sm mislu da sem že vse videl, ojej sem mislil da je znamenito "opravičil sem se" samo Golobičeva zmožnost, pa vidim da se da tudi zamrzniti in še kaj. V pon. grem direkt na ...prikaži več na MOL vprašat če lahko zamrznem plačilo prispevkov pri izdaji gradbenega ? ?ssNč bom dal zamrznit ker mogoče bo potem ko bo Župan nekdo drug zna bit ceneje ?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.