Zdravje /zdravje/otrok
20732 ogledov

Zapis mamice o stanju na pediatriji: "Tako so mesece"

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Fredi34 12:47 26.oktober 2022.

    Draga mamica. Po prebranem smo malo šokirani nad vašim prispevkom. Sami smo preživeli 50 dni na oddelku kardiologije, mogoče celo v enaki sobi in postelji. Žena je spala 50 dni na tej zložljivi postelji. In pri vsem nam je bila ...prikaži več najmanjša skrb, kakšna je ta zložljiva postelja, kako dolgo se lahko tušira in podobne neumnosti. Kar je v tistih dneh veljalo je otrokovo zdravje. Bodite srečni da ste lahko bili zraven otroka. Do nedavnega niti to ni bilo mogoče. Bolnica ni hotel, še manj 5 zvezdnični.

  • Fredi34 12:54 26.oktober 2022.

    Upam da je z vašim otrokom sedaj vse v redu. To je sedaj važno in čisto nič drugega. Postelja gor ali dol, mi lahko izrečemo same pohvale pediatrični bolnici. Lahko pa se preselite v Maribor, Ptuj ali Celje. Mogoče boste ...prikaži več takrat spremenili mnenje, tako glede komoditete, kot strokovnosti osebja. Tudi jaz kot oče sem izjemoma lahko prišel samo med vikendi na obisk. Po predhodnem testiranju seveda. Vesel sem bil vsake sekunde ki sem lahko preživel z otrokom in se nisem oziral na nič razen na otroka.

  • Fredi34 12:56 26.oktober 2022.

    Na koncu pa lep pozdrav, vsa čast in zahvala vsem sestram, doktorjem, ter profesorju iz sosednega oddelka imunologije. Imen namenoma ne bom izpostavljal.

    • evelux 13:52 26.oktober 2022.

      U madonca sam sebi daješ pluse pa ti si car..........

    • Ender3 17:30 26.oktober 2022.

      evelux👎 ne gre brez komentiranja komentarjev, aktivizem res nima meja, ne glede na vsebino posta..

  • Ender3 17:42 26.oktober 2022.

    Takšna kritika je, tudi razumljivo, posledica čustvene stiske, ki stvar še bolj dramatizira in poveličuju. Javnost ni ravno pravi naslov, da se jim take prispevke medijsko posreduje. Za to so institucije in organi, ki takšne slabe izkušnje posameznikov obravnavajo in ...prikaži več objektivno ocenijo in rešujejo. Ker bi sicer to, nekateri celo razumeli, da rabimo novo preplačano pediatrično ustanovo, kot je obstoječa...

  • Malena 18:30 26.oktober 2022.

    Hvala in kapo dol vsem zdravnikom in sestram na pediatriji. Premalo se zavedamo kakšne top strokovnjake imamo. Tudi sama sem tam preživela kar nekaj časa, z zavedanjem seveda, da sem v bolnici ne ne v hotelu. V neonatologiji so za ...prikaži več mojega dojenčka dve noči skrbele sestre, ker sem bila sama po CR. Z moje strani same pohvale in večna hvaležnost.

  • Nymphetamine 17:58 26.oktober 2022.

    Tako je ze od vedno ni to nic novega.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.