Slovenija
36874 ogledov

Zaposleni iz nočne more

Komentarjev 70
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Majazmaja 07:42 29.september 2023.

    Sem generacija x (čisto na koncu) in moje izkušnje z generacijo z so: izjemno kreativni, polni novih idej, delovni, fleksibilni, zabavni.

    • h4ck3r 08:41 29.september 2023.

      Hahahah...em generacija pred X...moje izkušnje, razen svetlih izjem so...razvajeni, nesposobni, zahtevni, prvo vprašanje je ali je to plačilo končno ali pa se še da kaj izpogajati, celo sami zapustijo razgovor, itd. Sam močno upam spet na kakšno krizo, saj če ...prikaži več se te generacije ne nauči osnovnih vrednot, potem smo res v k....

    • Gigiiinjo 09:08 29.september 2023.

      in kaj za vraga je narobe s tem? A si nebi ti želel imeti istih pogojev? Da bi lahko odšel iz razgovora ker je na drugi strani bedak prve klase kateri misli da je boga za jajca primo ker vodi ...prikaži več razgovore? Vi ste tiste generacije katere ste po vašem zjebali mlade (vzgoja itd.) Pa sploh niso zjebane, hvalabogu imajo/imamo več izbire.

    • h4ck3r 09:42 29.september 2023.

      G...zaenkrat še, samo upate lahko, da naslednje finančne krize ne bo...ker če pride, ostanejo zaposleni samo tisti z veliko sreče ali pa delovnimi navadami. In po pravici...ne ne bi si želel imeti istih pogojev ne, sam hodim v službo z ...prikaži več veseljem, če nekdo potrebuje mojo pomoč mu jo ponudim ne glede na to da sem končal že svoj dan in mi tudi ni problem oddelati na ta račun kakšne dodatne neplačane ure. To pomeni timsko delo...na žalost se strinjam v tem z opisom generacije samovščečen in sebičen.

    • Gigiiinjo 11:26 29.september 2023.

      zajebi to logiko. TI si samo številka za delodajalca in nič drugega. In ja, ravno tole je problem. Da je nekomu ok delati in delati + delodajalcu, sam pa ni plačan. To je izkoriščanje. In to ni primer dobre prakse, ...prikaži več, še manj pa da bi se delodajalec in ti s tem hvalil. ampak vsakemu svoje. Kriza je že pa še bo. Ljudi ki bi delali pa vedno manj :)

    • h4ck3r 11:49 29.september 2023.

      No tale zadnji stavek si pa zadel...in vedno manj jih bo dokler ne bo naslednja generacija sprevidela kako zelo zaj... so vse pri generaciji X in Z. ;-) Sam pa priznam da sem številka, mogoče se bo konec moje kariere ...prikaži več nekdo kdaj še spomnil kakšnega dela moje kode ali pa tudi ne...kdo bi se obremenjeval s tem. Sam se zelo dobro plačan in uživam v tem kar delam, delodajalec trenutno ceni moj doprinos, dopusta pa imam tudi dovolj, tako da mi je vseeno ali me kliče 15897429 ali pa po imenu. ;-)

    • fenix09 11:52 29.september 2023.

      citiram: "so: izjemno kreativni, polni novih idej, delovni, fleksibilni, zabavni." Lepo vas prosim. Niti približno, da bi bili polno idej, delovni in fleksibilni. Nesposobna generacija. Mogoče so dobri samo za neproduktivne družbislovne vede. V naravoslovno-tehničnih smereh pa so nesposobni. Zgubljena generacija.

    • Gigiiinjo 12:15 29.september 2023.

      zanimivo. Zboljena generacija vzgojena s strani ''super'' generacije... Nekaj ne štima v tej kalkulaciji

    • timja 16:26 29.september 2023.

      h4 in feniks, v vsaki generaciji je mešanica, tako da na kakšne naletiš in tudi pri njih so zelo odgovorni in delovni osebki verjemita ali pa stopita malo na ulico...., tudi na v redu avstrijce sem že naletel v svojem ...prikaži več življenju, čeprav je to redkost

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.