Slovenija
316 ogledov

Zaračunali pet evrov, ker je nekaj dni zamudil s plačilom

Komentarjev 51
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar praufo
    praufo 18:05 28.marec 2016.

    ... takega, ki ima vse zastonj in položnic ne pošilja

  • Ludvik Miholic 18:08 28.marec 2016.

    Vesna- lazes kolikokrat sem ze posvaril telemack da prepozno posilja racune pa so se mi opravicili da bodo moje mnenje opestavali a vseeno je vse postarem nic nepomaga treba menjat opereterja in ti gospa Vesna ce si tam zaposlena potem nelazi javno

  • eosss 20:43 28.marec 2016.

    A misliš da pri katerem drugem ponudniku jim je pa z rožicami postlano... še nedolgo nazaj sem imel v firmi dva serviserja Telekoma, skoraj sta se mi razjokala tam, pogoji dela obupni, mobing je stalnica, plače zanič, delajo cele dneve... ...prikaži več vsepovsod je enako...

  • Ludvik Miholic 18:00 28.marec 2016.

    SEM SI ZE IZBRAL

  • jankop 12:14 28.marec 2016.

    TELEMAH nehajte lagat tudi meni kot fizičnemu uporabniku ste zaračunali stroške opomina.Sedaj ali ne znate kaj se dogaja v vaši hiši ali pa negdo postransko masno služi.

  • Phonak 13:25 28.marec 2016.

    hahah dj ti nehej, največ za najmanjšo ceno dobiš :) vsi ostali so dosti dražji in slašbe kvalitete :) in to leti na vse storitve :) sicer pa je z rokom plačila 1tedn po prejemu računa tak da nehaj... pa ...prikaži več probej izklopit caps lock, se isto vidi ni potrebe po velkih črkah

  • Vesna Dolšak 14:06 28.marec 2016.

    Jaz še nkoli nisem dobila računa od Telemacha le 2 dni prej, pač pa najmanj teden dni prej oz.10 dni prej, preden ga je treba plačat.

  • Vesna Dolšak 14:10 28.marec 2016.

    Telemach je bil do pred nedavnim dokaj solidna dirma, se je dalo z njimi, zadnje čase pa so postali iz dneva v dan bolj čudni. Odkar so si nakopali še bivpi Tuš mobil, je skoraj nemogoče dobiti koga na telefon, ...prikaži več skoz so neke motnje ... na elektronsko sporočilo so mi odgovorili po 7 dneh, včasih so odgovorili že drugi dan. V glavnem gre na slabše, namesto na boljše. Ker je konkurenca kar huda, bi jaz na njihovem mestu premislila in ukrepala. Navsezadnje so oni naš servis, za kar dobijo plačano in ne obratno.

  • Papaja Popi 14:18 28.marec 2016.

    Podjetje Telemach je čudovito kapitalistično podjetje, ki se zaveda , da za tako majhen strošek nihče ne bo tožil in tudi pritožijo se zelo malokrat.Večina samo zamahne z roko, namesto, da bi se pritožil.Ampak iz majhnega zraste veliko.<br ...prikaži več />Če bi vsakdo, ki so ga tako opeharili, napisal pritožbo inšpekciji, bi pomagalo, tako pa ne.Ko vidiš anomalijo na računu, se je treba takoj pritožiti pisno in osebno na podjetju, poslovalnici ter tam znoreti, ker samo na ta način kaj dosežeš.

  • kontrahan 14:21 28.marec 2016.

    Je pa stvar tudi v dogovoru. Lepa beseda, lepo mesto najde. Sem bil dva meseca brez plače, poklical na Telemach, razložil situacijo in dva meseca dobil račun pa nobenega opomina in obresti. Po dveh mesecij poravnal za nazaj in tekoči ...prikaži več mesec. Ali sem imel srečo in naletel na prava ušesa, to ne vem. So pa takrat pri meni dobili zaupanje.

  • Papaja Popi 14:21 28.marec 2016.

    Telekom je bil dušica na tem področju.Če si imel plačilo , na primer , interneta, 18 v mesecu in je ta dan padel v soboto ali nedeljo so internet takoj odklopili, čeprav si imel trajnik in se je vedelo, ...prikaži več da boš plačal. To je trajalo dve leti, do izteka pogodbe, potem smo prešli k drugemu ponudniku.

  • Papaja Popi 14:23 28.marec 2016.

    In ti pametnjakovič misliš, da zato, ker so najcenejši, moraš kar potrpeti.Zato pa je tako sranje, ker so ljudje takšni , kot ti.

  • korisnik_362 14:48 28.marec 2016.

    Kot je navedeno v članku, gre za poslovnega uporabnika in ne fizično osebo.

  • korisnik_362 14:50 28.marec 2016.

    Da so zamudne obresti obračunane na istem računu kot strošek upravljanja s terjatvami, so povedali na Telemachu, ne pa bralec.

  • Dare Dado 14:50 28.marec 2016.

    pejd stran od teh lopovskih oderuhov, saj so še drugi ponudniki, jebeš te gnile lopove

  • Fucky 15:07 28.marec 2016.

    Telemach je banda oderuška, pokvarjena!!! Najprej te namamijo, da podpišeš pogodbo, potem te odirajo po dolgem in počez. Vedite, da je to tek na kratke proge. Vsem nam bo enkrat potekla pogodba!!!!

  • Avatar praufo
    praufo 15:52 28.marec 2016.

    Ne vem zakaj je to odiranje, če je treba plačat položnico v roku. S tem ko si podpisal pogodbo, si tudi podpisal in se najbrž strinjaš s tem, da je storitev treba plačat. Al je to problem ?

  • prrotti 16:19 28.marec 2016.

    To sploh ni res, preberi si zakon in člen v uradnem listu, to je naredila prva Janševa vlada,

  • prrotti 16:20 28.marec 2016.

    sploh ni nima veze ali je to fizična ali pravna oseba,

  • Johan Spohan 12:37 28.marec 2016.

    Ponudnikov storitev je dovolj, zamenjaj ponudnika in ne skleni vezave. Če si naiven skleneš vezavo in misliš da boš kaj opreme dobil zastonj ali ugodno si se uštel. Vse plačaš in tudi kar misliš da je ugodno preplačaš.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.