Zdravje
22283 ogledov

"Zaradi delte okužbe porasle za 590 odstotkov, pripravljamo se na četrti val"

Komentarjev 43
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mph 16:15 28.junij 2021.

    Edina rešitev bi bila visoka precepljenost, ampak to je nedosegljiv s tako nesposobno vlado in takšno populacijo antivaxxerskih bolnikov, kot jih je v tej majhni državi. Mimogrede, Zemlja ni pološčata.

  • roscha 16:25 28.junij 2021.

    Komentarji za kozlat. Vlada ima vezo n NEcepljenjem... Vlada se ne pripravlja na 4 val .. Lani ni bilo cepiv osli eni, letos se nam valja 0,5 mio doz cepiva, a bedaki raziskujejo če je zemlja okrogla ter jebejo cepljene ...prikaži veče v glavo. MARŠ! Cepi se ali pacrkni briga me, pusti mene kot cepljenega na miru pezde en.

    • mph 16:53 28.junij 2021.

      Hmm, ker sem že omenil ravno Zemljo, ti pa na to temo, me zanima, če se nanaša name. V tem primeru temeljito dvomim, da si razumel, ker si povzel moje ugotovitve.

    • djdj 19:17 28.junij 2021.

      Dokaz o stranskih učinkih cepiva. Tudi roscha postane cepec!

    • igorgeus 21:13 28.junij 2021.

      kako tocno te cepljenje resi pred covidom?

    • mph 21:34 28.junij 2021.

      @igorgeus, tako kot sama bolezn, samo, da na bistveno bolj varen način. Tem zadevicam se reče veš protitelesa, ki nastanejo tako po preboleli bolezni ali pa zaradi cepljenja.

    • dusan72 03:38 29.junij 2021.

      Včasih so nas cepili z oslabljenim virusom, da je telo samo razvilo protitelesa. To danes niso "cepiva" ampak genska manipulacija DNK. Poznam ljudi, ki so cepljenje normalno prenesli, poznam pa tudi take, ki so jamrali, da ni vse OK. V ...prikaži več družini smo imeli tudi smrtni primer in dokler o vse skupaj nepreerjeno in "v zraku" se ne bom cepil !!! Grem na hitri test za 15€ pred dopustom, ponovim vajo ko se vračam in to je to.

    • igorgeus 22:56 29.junij 2021.

      ves mph, receno je bilo, da je VERJETNO, da bo cepljeni zbolel za milejso verzijo. tega nihce ne garantira.

  • srecnii 23:49 28.junij 2021.

    huje kot klobi, treba jih ven zdret

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.