Slovenija /slovenija/crna-kronika
45 ogledov

Zaradi kritike vožnje Hrvata pokasiral udarce

Komentarjev 36
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Johan Spohan 08:14 10.februar 2014.

    Bebec

  • Johan Spohan 08:15 10.februar 2014.

    bebec

  • MK 11:32 07.februar 2014.

    nimaš kej dirkat. ata mu je prav povedal.tej puljčani se vedejo, kot da je cel svet njihov. tista hrvatija so pa itak sami brezposelni dirkači.drugič pa dinamit v avto pa dirkaj na luno

  • kurt 12:26 07.februar 2014.

    Prav mu je, kaj pa rine na Hrvaško, pa še pametuje povrhu. Še bolj bi ga moral, da bi se mu Hrvaška vtisnila v spomin do konca njegovih dni.

  • ameriskibuldog 22:04 07.februar 2014.

    poucen si zelo o hrvatu BRIGAL BI SE ZA SEBE PA BI BILO OK POZNAMO TAKE KI SE NA CESTI NASTAVLJAJO IN OVIRAJO NAKONCU PROVOCIRAJO IN DOBIJO V TVOJEM PRIMERU TE NI DOVOLJ STRESU MORAL BI TE BOLJ DA ...prikaži več BOS DRUGIC VEDU DA NE OTRESAJ SVOJGA GOBCA IN NA KONCU SE SKRIVAT ZA POLICAJI IN KAR JE SE NAJHUJ GA TOZIT A SAM SI DREK ZACEL MESAT RES TIPICNO SLOVENSKO

  • ameriskibuldog 22:25 07.februar 2014.

    PREMALO JE DOBU DA BO VEDU ZA DRUGIC DA NAJ SE ZA SEBE BRIGA

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 13:30 07.februar 2014.

    Mislim da če te nekdo ogroža z drzno vzvišeno vožnjo imaš vso pravico da mu poveš da se ti to ne zdi prav. Na drugi strani pa vsak prepir, ki se rešuje z nasiljem kaže na nezrelost osebe. Odrasel zrel ...prikaži več človek ve da je jeza brezpredmetna in priklene človeka na nizkotno nekulturno in predvsem divjo živalsko raven. Ti lahko nekoga ubiješ pa to še ne pomen da bodo tisti njegovi očitki zginli. Pomen samo da je že mogel imeti nekaj prav da te je sploh razjezilo. Ker če bi vedel da nima prav bi ga pustil pri miru in bi si pač mislil svoje. V glavnem fantje nasilje ni rešitev. Kar pa ne pomen da če te kdo fizično napade da se ne braniš. Fizično se braniš pri fizičnem napadu, verbalno pa pri verbalnem.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 13:33 07.februar 2014.

    Aja no sj k bo enkrat sreča divjaku pošla ane pa te bo recimo zbil ti bom tud jz reku. Kaj ga sekiraš, zase se brigi. Me prov zanima kako boš reagiral pol.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 15:09 07.februar 2014.

    Potem pač niso pravna država če imajo neka tajna pravila. V pravni državi imaš pravila zapisana v zakonu. Naj potem vsaj uradno bodo anarhija pa jih bom razumel. Ne pa da se skrivajo kot da nekaj so če to niso. ...prikaži več Naj si zakone take spišejo kot imajo norme in pravila. Ali pa naj se civilizirajo pa mal bolj spoštiljivo obnašajo do tistih ki si želijo da cesta ne bi bila loterija norcev. Razumem da če greš v tujo državo da se držiš njihovih pravil in navad samo morajo biti potem tud zakoni skladni s temu. Ne pa da te en klofne zato ker si želiš spoštovat njihove zakone in želiš da tudi oni spoštujejo svoje zakone.

  • das 19:18 07.februar 2014.

    Ker sem jaz ta Slovenec bi vam rad omenil samo par stvari.1. Da nisem reagiral pri prehitevanju tega norca tako kot sem bi bil sigurno v zidu ene hiše ob cesti ampak niti to ni problem koliko je to ...prikaži večo da je zraven mene sedel moj sin,ki je mladoletnik. 2. Ko sem se zaustavil sem ga vprašal, če je normalen in on me je takoj udaril zatem sem ga jaz prijel za vrat, naslonil na njegov avtomobil in v tem momentu je moj sin izstopil iz avtomobila in začel kričati naj nehava. 3.Na mojo srečo se je ispostavilo, da je boljše, da ga nisem udaril. Uglavnem, da ni bilo sina v avtomobilu mu verjetno nebi prigovoril in isto tako,da sin ni izstopil iz avtomobila bilo bi svašta. To vam garantiram. 4. Kar nikjer nepiše fant je vozil brez vozniškega dovoljenja,ki mu je že drugič odvzeta.5. Prav tako je povzročil hujšo prometno nesrečo v Kopru nekje leta 2006-2007 pri prvem semaforju,ko se pripelješ iz Šmarij(danes krožni tok). Vsako ima pravico do svojega mišljen

  • zlatane 23:14 07.februar 2014.

    meni so hrvati že hoteli storit zločin nad mojo družino in imam o njih in njihovemu kriminalu svoje mnenje, k sreči moja žena ni naivna in ni vstopila v luxuzni mercedes dvosed, sicer se vrnila ne bi živa. zato jaz ...prikaži več zagovarjam, da se sami doli pobrigamo za sebe, tvoj komentar pa je ena sama primitivnost, zagovarjanje nasilja. tudi meni včasih popustijo na cesti živci in komu spustim dolgo sireno, le če sem življenjsko ogrožen. sem naj jaz in ta iz članka pridna fanteka, drugi pa nas bojo namerno izrinili s ceste v kaki betonski zid. upam da za svoje komentarje še dobiš kaki minus

  • texpower007 11:20 07.februar 2014.

    sej prov.. kaj mu ma za dirigirat kako bo vozil po cesti? Kdo oz. kaj je ta slovencek? Poklic policijo pa prijav ce ti kej ni prov, ne pa sam vzemat zakona v svoje roke... upam da bodo Hrvata spustili ...prikaži več brez posledic, slovenček pa da bo okreval še nekaj časa

  • marko.rus 11:45 07.februar 2014.

    ti si pa uvožen od spodaj ali kako? pojdi južneje če ti kaj ne paše...

  • texpower007 11:47 07.februar 2014.

    in čim greš nekomu nekaj pametovat, pričakuj da lahko tudi po nosu dobiš! (ne glede na ta primer, velja na splošno)

  • milek 13:30 07.februar 2014.

    Žabarji niso problematični, najhujši so Šmarčani in Šentjurčani. Vsako nedelo pr maš, potem pa pametujejo in moralizirajo.

  • zlatane 20:25 07.februar 2014.

    das! dobro, da si razjasnil, ker to, da novinarji objavljajo podatke in ne napišejo niti 10% vsega, kar je dejansko bilo, če bi imel dobre veze, bi novinarje tožil. jaz priznam, da mu ne bi ničesar rekel, pa vendarle je ...prikaži več bila tvoja reakcija pravilna. ta norec brez dovoljenja sploh ne bi smel voziti, za kar bi morala poskrbeti policija, pa ni. da pa te je udaril, dobro, da si se zadržal, ker glede na okoliščine, jaz se ne bi, potem pa bi jaz bil zločinec in ne on, za hrvate seveda, ker je bilo v hrvaški. marsikdo mi ne verjame, tudi jaz sem imel redke zaplete na dopustih in večinoma dobre iskušnje. za tisto slabo, pa mi ljudje rečejo, da sem moral nekaj storiti, da sem bil v zapletih. povsod so izmečki in tudi hrvaška ni izjema. in tisti, ki pravite, da si na hrvaški sami zakuhamo probleme, vgriznite se v jezik. v izoli recimo, sem imel tudi slabe iskušnje, ko sem s harmoniko nastopal, v strunjanu pa ne....pol pa so žrtve krive???!!!...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.