Šport
15 ogledov

"Zaradi občine Maribor propadel projekt"

Komentarjev 32
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Kika 14:03 16.februar 2012.

    Ne vem, koliko ima Tone s tem, se mi zdi, da je Kangler čisto v svojem stilu visokopotezno besedičil, obljubljal in podpisov. Se mi zdi, da si zamešal hruške in jabolka, saj Tonči nikoli ni bil odgovoren za pridobivanje denarja, ...prikaži več samo najeli so za organizacijo.

  • 1111 16:25 16.februar 2012.

    Roman...jutri grem k spovedi in bom tebe omenu, mogoče mi še kdo kaj oprostil...mogoče me bodo vprašali...kaj si ti dobrega napisal in naredu...samo da vem!

  • graff 17:58 16.februar 2012.

    Kangelr je igral umazano a že tolikokrat ponovljeno zgodbo. Mi, toti iz Maribora kandidiramo, hodimo na sprejeme in požrtije, raja, južneje od Trojan, pa plača stroške z zapitkom vred. Konec je tega Kangler in toti, ki ste se norčevali iz ...prikaži več celotne Slovenije, ko smo drugje ukinjali paradne konje slovenskega gospodarstva ( SMELT, ISKRA, RAŠICA, METALKA, LITOSTROJ, VERIGA, TEKSTILINDUS, VEZENINE, ROG itn) in vam za rešitev TAM-a iz davkoplačevalskih sredstev namenili denar za sanacijo, ga je vaš stečajni upravitelj raje posojal znancem in še komu. Mar mislite, da je dve tretjiji Slovencev bebcev, da ne bodo spregledali vašega 50 letnega nategovanja????

  • zic 18:04 16.februar 2012.

    seveda, da je čez noč obrnil ploščo, saj prej ,dokler ni nastopil svojega novega poslalnstva, ni mogel vedeti o državnem primankljaju.....logično kot pasulj!!!! Tile razni župančki (ki so si nagrebli denarja, kar že ptiči čivkajo) sploh ne živijo v realnem ...prikaži večm svetu. Dragi Kangler ljudje nimajo za preživetje, vi bi se pa vladnim denarjem potem po prsih tolkel, kaj je naredila za Maribor...daj svoj prigrebeni denar in zaradi mene organiziraj olimpijado!!!!

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 10:16 17.februar 2012.

    Vogrinec želi državno penzijo,kar pomeni:Ali je bil tako nesposoben in ni nakradel za časa smučarije zadosti,ali pa nas ima za debilčke in misli,da mu vsi Slovenci želimo,da si pridobi pokojnino na račun davkoplačevalcev.Sram naj ga bo,da si sploh upa ...prikaži več vložit zahtevo za pridobitev!!!

  • Naglas 14:03 16.februar 2012.

    Končno je nekoga srečala pamet! Ta univerzijada bi bilo le metanje denarja skozi okno. Univerzijada je tretjerazredni dogodek ... in to je znano vsem. Kako bo sedaj Kangler do denarja prišel ... mislim za privat zadeve?

  • 1111 14:06 16.februar 2012.

    maš prav...nikoli ni bil za pridobivanje, znal pa je pospravit v svoj žep, za nič narejeno!

  • zic 14:27 16.februar 2012.

    končno ena pametna in lepo naj vrnejo organizatorji 6, 5 mio evrov Vladi nazaj!!!! lepo so verjetno sfrčkal denar in lepo naj naredijo poročilo kam je šel denar....končno smo se začeli zavedati, da je potrebno varčevati!!!!!!!

  • zic 14:32 16.februar 2012.

    no dragi 1111, malo si korajžen, pod krinko...ne moreš za stvari trditi za katere nisi prepričan...me zanima če bi upal enako basati z celim imenom in priimkom...grdo je v tej sloveniji nekaj na prazno obsojati!

  • skat 14:42 16.februar 2012.

    Edino pravilno. Za polovico zmanjšat sredstva za kulturo, šport, vojsko in še nekaterim, ki jih nujno ne potrebujemo.Povečat pa sredstva za gospodarstvo in dvigniti zaposlovanje. Urediti šolstvo, rednim študentom dati dostojne štipendije in ukiniti študentsko delo. In ...prikaži več pa seveda ukiniti vsa sredstva cerkvi in ostalim verskim organizacijam. Naj živijo v revščini, kakor je veleval Jezus.

  • Gigii 17:25 16.februar 2012.

    samo nekaj. če bi se odločili to narediti v LJ bi tudi to naredili. ampak ker je v mariboru je država rekla ne.

  • Katja Lovšar 17:45 16.februar 2012.

    Bravo skat!!!!

  • izvedenec 18:06 16.februar 2012.

    hvala bogu, da Univerzijada odpade, gre za športno polomijo, ostalo pa bi na desetine mio € nepredvidenih izdatkov,

  • 1111 19:22 16.februar 2012.

    ...nikjer nisem napisal, da se strinjam z univerzijado v MB, ampak me zanima, koliko denarja, bo bebec Kahel porabu za obiske, držal, ki jihg je napovedal...

  • Darko 19:31 16.februar 2012.

    Kakšen bebec Kahl imaveze s tvojimi razmišljanji, res si čuden patron

  • Darko 19:33 16.februar 2012.

    1111 / danes, 16:25ti si smešen

  • KOJAK 19:35 16.februar 2012.

    Mogoče je prav, da napišem da si Vogrinec želi državno pokojnino v višini 1.350 €!

  • mirko 20:00 16.februar 2012.

    Sem prav tako Mariborčan in sem neizmerno vesel, da je nekdo v vladi reker bobu bob. Športni funkcionarji in še marsikomu pa že tulijo, ker jim od tega ne bo kanilo nič v žepe.

  • URIAH HEEP 21:02 16.februar 2012.

    Saj najlažje je imet tako funkcijo.Jaz rihtam ostalo, plačajo pa naj drugi.

  • rambi 22:38 16.februar 2012.

    bravo. skakali so od veselja ,ko smo dobili to univerzijado. sedaj pa bi jaz dal državi večjo kazen kot stane cela univerzijada

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.