Slovenija
81 ogledov

Zaradi zasede Koprivnikarju bodo iz službe vrgli sedem policistov, tudi šefa sindikata

Komentarjev 69
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • sasquatch 09:22 09.marec 2016.

    seveda to počnejo pogosto, ampak vic je v tem, da zate in zame to ne velja, ker nisva pri koritu. Konec koncev je to bolj "zgled" ostalim za vnaprej, kaj se jim lahko zgodi, če dregnejo previsoko.

  • francek 10:51 09.marec 2016.

    Policaji to že dolgo počno, v gostilno nastavijo špiclja, ki opazuje kaj kdo pije, potem pa javi patroli in lov se začne. Izgleda, da pa bo po novem lov odprt le še za male ribe.

  • JT_Thomas 12:48 09.marec 2016.

    Point je tudi v tem, da g. minister nima kaj za pit in napihat (v mejah normale sicer, ampak služben avto 0.0 - razen, če pravilnik za uporabo službenih avtomobilov pri javnih uslužbencih pač ni takšen, kot v večini gospodarstva) ...prikaži več in vozit avto, ki sem mu ga tudi jaz kupil. Velja tudi za primer, če bi se policisti karkoli zmenili. NIMAŠ KAJ PIT IN VOZIT!

  • JT_Thomas 13:03 09.marec 2016.

    ... imam služben avto in sem zaposlen v gospodarstvu. Nam služben pravilnik NE DOVOLJUJE napihati več od 0.0 pri vožnji s službenim avtom - za katerega prav tako plačujem boniteto. Seveda je res, kar ste rekli, ampak v tem primeru ...prikaži več je verjetno pravilnik, kako naj službene avtomobile uporabljajo uslužbenci javnega sektorja verjetno zelo ohlapen, da dovoljuje takšno možnost. Prav zanimivo bi tudi bilo, kakšna je posledica, da se tak človek zaleti in napiha v mejah normale. Bi zavarovalnica krila škodni primer ali ne?

  • patrijarh 14:12 09.marec 2016.

    Kadar sem sam uporabljal službeno vozilo,sem bil podučen,da pri kontroli prometa velja meja alkohola v krvi 0,0.Verjetno pa je za rdečo elito kak drug zakon.

  • sprehajalec 14:38 09.marec 2016.

    Kakšna nova farsa te Vlade z Vodjem na čelu. Sedaj se vidi stopnja njihove profesionalnosti. Vidi se, da niso nič drugega, kot sivo povprečje. Namesto da bi minister odreagiral s pohvalo policistom, se jim sedaj maščuje in kaže svojo moč. ...prikaži več Policaj ima pravico ustaviti VSAKEGA na cesti. Čeferin si že mane roke. Če ne, se bo pa zadeva zuključila v Bruslju, kjer se blamaže te države in režima kar vrstijo.

  • glicinija 08:40 09.marec 2016.

    če bi se dogovarjal o sledenju npr Gorenaku, sledi značka za hrabrost.

  • Avatar Leon
    Leon 08:42 09.marec 2016.

    Bojim se,da bo sedaj na vrsti tožarjenje in pravdanja svetovno znana v Jebovlju.

  • nergač 08:55 09.marec 2016.

    na koncu ne bo relevantnih dokazov za obtožbo in treba jih bo vzet nazaj in še plače za vsa leta, ko so bili doma....take rituale se ponavadi gredo v Banana Sloveniji in tokrat ne bo nič drugače...

  • nergač 08:55 09.marec 2016.

    na koncu ne bo relevantnih dokazov za obtožbo in treba jih bo vzet nazaj in še plače za vsa leta, ko so bili doma....take rituale se ponavadi gredo v Banana Sloveniji in tokrat ne bo nič drugače...

  • Avatar olor
    olor 09:05 09.marec 2016.

    Na moje prejšnjo službo pred leti, sem imel podoben primer o dogovarjanju Zasavskih policijstov, le dokazati nisem mogel. Pokvarjeni policisti so povsod, žal.

  • Plavi-mil 09:08 09.marec 2016.

    Kolikor poznam Slovensko zakonodajo, SINDIKALISTA ne moreš kar odpustiti, padle bodo tožbe , dobili bodo odškodnino in še nazaj jih bodo morali vzeti.

  • Hi5 09:12 09.marec 2016.

    Krivdni postopek ne pozna termina sindikalist. Če bi šlo za nesposobnost, potem ima neko zaščito. Pri krivdni odpovedi, kar to v tem primeru je, pa kolikor vem, zaščita ne velja.

  • sasquatch 09:24 09.marec 2016.

    za navadne smrtnike to ne velja

  • Hi5 09:28 09.marec 2016.

    Sploh ni štos v koga so dregnili. Policisti si ne smejo dovolit kaj takega. Ni primerno pa ne glede za koga to gre.

  • brencl47 09:31 09.marec 2016.

    Nakladaš bedastoče - službeni avtomobil gor ali dol - če ga ima dodeljenega tudi za privatno uporabo, zanj v tem primeru veljajo zakonska določila kot za vse državljane. Torej si lahko 00 naslikaš na čelo!

  • glicinija 09:34 09.marec 2016.

    pri nas v službi velja: službeni avto - 0,00 alkohola. Pika!

  • JT_Thomas 09:42 09.marec 2016.

    Alkoholiziran v avtu, ki sem ga med drugim plačal tudi JAZ. To se mi zdi pa osebno še večja svinjarija.

  • Janez_53 09:43 09.marec 2016.

    Slabo poznaš zakonodajo! Tudi sindikalista lahko zaradi krivdnih razlogov odpustijo!

  • Hi5 09:15 09.marec 2016.

    Tako bi rekel. Vsekakor pravilna odločitev, da so podelili odpovedi. In vsekakor bi takih odpovedi moralo biti več, saj policisti to počno zelo pogosto. Upam samo, da so preučili vse pogoje za odpovedi in da bodo zdržale tudi na ...prikaži več sodišču, ko jih bodo te pametnjakoviči tožili ali vlagali ugovore. V nasprotnem bo spet sledilo to, da jim bo država Slovenija plačevala odškodnino pa še drugi vrli policisti bodo dobili signal, da lahko počnejo takšne bedarije, kot so se jih šli pri ministru Koprivnikarju.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.