Slovenija /slovenija/komentarji-in-kolumne
4044 ogledov

Zataknite si nekam Črni petek. Jaz bi vsaj enkrat rad bil kralj!

Komentarjev 33
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Danijel Zorko 23:38 29.november 2016.

    - prvič: kdor ti je to delal ni mojster- drugič: če ne veš kam takšne stvari iskati, povprašaš, če ne drugega strica googla- tretjič: najlažje je soditi o stvareh o katerih nimaš pojma, kar si sam potrdil in ...prikaži več dokazal- četrtič: preklet internet, kakšno nesnago lahko vsak vnese na splet in popljuva druge ljudi brez kazni ali vsaj sramu- in petič: (da boš razumel) WTF is wrong with you?

  • Sanja Vojnik 10:35 02.december 2016.

    No stvar je taka kupec bo v trgovini kralj takrat ko se bo do prodajalca obnašal kot do človeka , vsi ljudje pa se v trgovini obnašajo kot da vejo več kot prodajalec , med drugim bo tudi kupec kralj ...prikaži večj takrat ko bo prodajalec prodajalec , in ne oseba katera ima malo več odgovornosti kot je pa samo prodaja strankam , vsi kateri ste mnenja da prodajalec samo čaka da pridete v trgovino da vas bo postregel se zelo motite. Prav rada bi videla vsakega ki se pritožuje čez prodajalce\s\sda pride v trgovino da oddela en njihov delovni dan , mislim da se potem ne bi nihče pritoževal in pljuval čez prodajalce . In še nekaj prodajalec je med drugim tudi psiholog glede na to s kakšnimi ljudmi ima opravka , skoraj vsak ki pride v trgovino misli da je prodajalec tam zato da se lahko iz njega budalo dela , da ga lahko zmerja in da mora prodajalec biti tiho ker se bo on pritožil pri nadrejenih in bo prodajalec brez službe , takšno je razmišljanje vseh , dejte se malo zamislit no , tudi prodajalci so

  • Avatar praufo
    praufo 14:46 25.november 2016.

    čestitke avtorju in žurnalu, ki je objavil zelo dober članek realnega življenja, ... meni je povsem razumljivo tole in ko berem se vidim v tej realnosti in ta je ... mojster najraje pošlje gazdo po material, ker bi moral preveč ...prikaži več zaračunat, če bi ponudil komplet storitev, čeprav ravno on ve kje se kaj ta pravega dobi, ... no izginili so nekateri poklici oz. kader ki sploh ne obstaja, trgovec ne obstaja, ker vsakdo lahko prodaja vse karkoli, ampak žal iz tega članka vidimo, da ni ravno tako, ampak v sloveniji je tako, trgovine niso trgovine, ampak skladišča s policami, in blagajnami, o vsebini pa nihče nič ne ve ... vse to je posledica globalizacije in če še to ni dovolj poskrbi vlada s svojo birokracijo in visokimi davki, da se ja nikogar več ne splača zaposlit, še najmanj pa strokovnjaka ... rešitev je sami poskrbet zase, veliko brat, študirat in se izobraževat, vse to so nam skozi šolstvo vzeli, zato da bi postali del črede ki je nazorna v filmčku

  • wolfyy 21:36 27.november 2016.

    zdej pa ali sem sam prezahteven ali pa vsi ostali ste zadovoljni s tem kar imamo od trgovcev. Saj vem da ne more vsak vedet vsega, ampak če bi jaz nekaj prodajal bi se o stvari pozanimal. So redke izjeme ...prikaži več ampak večinoma katastrofa. V merkurju sem že 3x vprašal po določeni stvari in so rekli da tega ne prodajajo, potem sem pa slučajno zagledal zadevo, ki jo iščem na polici. če že ne veš povej da nimaš pojma, če bi sam preživel 8 ur dnevno na oddelku bi poznal vsak cm oddelka na pamet.

  • Gigiiinjo 22:40 27.november 2016.

    ni variante da bi. a ti se sploh zavedaš koliko izdelkov se menja že med časom? in preprosto ne moreš za vsako stvar vedet vse pizdarija.a si ti eden izmed tistih ki pride v predvsem živilsko trgovino kjer imajo ...prikaži več nekaj čisto malega avtooddelka in se dere na prodajalca kak pri pizdi ne ve kateri akumulator gre v njegovega peđoja ki je malo novejši ampak modela pa res nebi vedo? al pa da te je preveč sram vprašat prodajalca v živilski trgovini katere brisalce rabiš za avto pa rajši babo pošlješ nah se pa naknadno prideš dret kak to da neve?

  • Marko Blaznik 12:39 01.december 2016.

    Ja nekateri pač ne vedo kaj prodajajo - tako mečejo slabo luč na celo trgovino, lahko pa je tudi kupec tisti ki - če ne ve kaj išče - ne zna vprašati. Ker trgovci verjetno ne poznajo vseh nazivov hišnih ...prikaži več mojstrov za vsako stvar. Je pa res da nekateri mislijo da so že s svojo prisotnostjo na delovnem mestu zaslužili svojo plačo. No ni čisto res ampak ja - pustimo to. Imam pa sam tudi izkušnjo ko sem kupil kopalniško omarico z umivalnikom - kaseneje se je izkazalo da je proizvajalec omaric menjal svojega dobavitelja umivalnikov in zato ni to sedlo kot bi moralo. Ampak ja - ko sem reklamiral stvar da je dobesedno cca 2cm reže med umivalnikom in omarico je sicer prodajalec tam rekel da se mu zdi to čudno ampak da mora poklicati nadrejenega. Nadrejeni je "strokovno ocenil" da je to normalno. In me želel odsloviti. Ko smo po mojem nestrinjanju šli pogledat vzorčni izdelek v salon opreme smo ugotovili da tista reža tam ne sme biti. Se pravi - morali so sprejeti mojo reklamacijo. Odgovor na kda

  • Vesna Dolšak 23:12 25.november 2017.

    V Obiju v Mariboru ti za vrnjeno blago vedno vrnejo denar. Nobenih dobropisov in podobnih flanc ni. V Merkur pa ni dobro it, ker je v večini teh trgovin kup nezainteresiranih prodajalcev, ki nimajo pojma, zakaj so tam.

  • Marko Blaznik 12:41 01.december 2016.

    kdaj bo rešeno - najkasneje 14 dni. Po 14 dneh kličem, mi obljubijo da preverijo in vrnejo klic. Ker čez en teden tega klica ni bilo se oglasim v trgovini. Ko so postavljeni ob mojo nejevoljo priznajo da sploh še ...prikaži več niso kontaktirali njihovega dobavitelja. Ker se eden izmed trgovcev spomni da možno da imajo celo skladišče neustreznih kosov začnejo odpirat naključno iste artikle. Ugotovijo da imajo SRANJE! - po treh tednih. Potem le urgirajo pri svojih nabavnikih da imajo par regalov neustrezne robe. Ampak jaz sem še vedno brez umivalnika in ustrezne omarice - stvar se s klicarjenjem in mojimi obiski konča po treh mesecih ko eden izmed trgovcev - po mojim zadnji na oddelku vpraša - če mi lahko ponudi zelo podobno omarico. Ker je bila razlika minimalna in meni nepomembna sem vzel drug model. Po treh mesecih... Ampak me je izučilo - k njim samo še po kakšen vijak - če slučajno ni druge trgovine bluzu...

  • Harrison 07:47 09.december 2016.

    Delo z ljudmi je najtežje. To že ptiči čivkajo. Če nisi za prodajalca, ne vem kaj še delaš tam. Veliko je še poklicev, kjer ne potrebuješ ne vem kakšne prijaznosti, da si zaslužiš plačo. Če pa misliš, da se ti ...prikaži več bo kupec klanjal, ti pa zato, ker te zjutraj ni tvoj potolažil, mu sikaš nazaj in stresaš svojo nejevoljo, se krepko motiš. Zato ti predlagam, zamenjaj, ker to delo je stresno, resno!

  • seenamojca 16:48 25.november 2016.

    Nočem delat preveč reklame, ampak po moje je ena redkih trgovin, kjer bi ti samo znosili skupaj seznam stvari z listka, Termotehnika na Viču.

  • Gigiiinjo 18:02 27.november 2016.

    temu novinarju se na daleč vidi da še v trgovini ni delal. če bi delal bi potem vedel da je kupec kralj. daleč od tega. DALEEEEČ OD TEGA

  • Gigiiinjo 18:02 27.november 2016.

    da pa si taki hepan da neveš da obstajajo trgovine za to pa tudi bravo, tapravi ded

  • bmz 18:05 27.november 2016.

    Verjetno se ne upa sprostiti doma, pa se poizkuša v trgovskih centrih.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.