Slovenija
65 ogledov

Zato bodo za "špeckahle" plačali 124 tisoč evrov

Komentarjev 49
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar mike1968
    mike1968 08:55 07.januar 2016.

    SRAM VAS JE LAHKO.....Sem za pošteno plačane davke, samo ne na tak način....http://www.publishwall.si/Mike.1968./post/158293/bogate-nagrade-za-spijoniranje

  • Avatar mike1968
    mike1968 09:00 07.januar 2016.

    Kaj ko bi se enkrat država vprašala zakaj siva ekonomija in našla rešitev za ta problem?Zmanjšajte stroške dela, ker delavec delodajalca preveč stane in se mu ga ne spača redno zaposlit...To so kratkotrajne rešitve, ki pa ...prikaži več ne bodo imele dolgotrajnega učinka, le narod bodo sprle med sabo.....

  • Ferluci 12:45 07.januar 2016.

    Spet ga serjejo o tej sivi ekonomiji. Če ti računa ne da, ti ga pač ne da. Te blagajne nimajo veze s sivo ekonomijo. Tudi včeraj nisem prejel računa - pa čeprav je šlo le za eno kavo! Pred novim ...prikaži večim letom sem v bifeju v Bauhausu po plačilu zahteval račun - nič! Ko sem čez nekaj časa od natakarice ponovno zahteval račun, se mi je gladko zlagala: "sem vam že dala! ". Včasih človek nima besed.

  • Avatar čavez
    čavez 07:52 07.januar 2016.

    Odraz Slovenske kulture in mentalitete drugega tudi nihče ni pričakoval, za cent bi še svojo lastno mater prodali.

  • Ferluci 08:12 07.januar 2016.

    To nima veze z blagajnami.

  • gabruza 08:17 07.januar 2016.

    plačaj davke pa tiho bodi.

  • hpet 09:28 07.januar 2016.

    Se strinjam, ampak očitno žal drugače nismo sposobni poštenosti kot s šibo.

  • hpet 09:33 07.januar 2016.

    Vsak dan imam opravka 50+ strankami in verjemi mi, da siva in črna ekonomija ni samo zaradi stroškov dela. Ti so res preveliki ker je naša država požrešna (dejansko mi, vi, oni, ki pač delajo v JS, se množijo in ...prikaži več hočejo svoj plačilni razred ne glede na vse), ampak pri večini kar jaz opažam gre za to da "zakaj ne bi če se pa da".

  • hpet 09:38 07.januar 2016.

    Zato, ker bi ti lahko dal kdo "fejk" račun... kaj pa ti veš ali so tiste kode na računu prave. Tako pa vsak ki si pač želi tiste nagrade pošlje noter račun, ki ga furs še mimogrede preveri ali je ...prikaži več res bil oddan. S tem so na poceni način dobili X dodatnih inšpektorjev.

  • stilist 09:38 07.januar 2016.

    Preverba je zaradi kontrole uspešnosti sistema in odpravljanje morebitnih napak. Morda tudi za odkrivanje kakšnih hekerskih metod.

  • kapibara 10:07 07.januar 2016.

    Sem na istem, samo da jest "ne težim" za račun ampak sva zmenjena brez računa in zato malo jeftinije..

  • hpet 10:25 07.januar 2016.

    Enostavno ne razumem zakaj tak "odpor". A slučajno delate na sivo/črno pa se zdaj bojite, da vas bo stranka vprašala po računu?

  • Five 10:42 07.januar 2016.

    Hej, stilist. Povej še, kako bi ti naučil poštenosti naše politike in birokrate?

  • stilist 10:50 07.januar 2016.

    Glede na komentarje tukaj, brez prisile ne bo šlo.

  • stilist 10:52 07.januar 2016.

    Kot kaže, je nekdo stopil mački na rep.

  • horda 11:03 07.januar 2016.

    Če bomo davke plačevali vsi, jih bomo plačevali manj. Zakaj bi plačevali več zaradi tistih, ki davke utajujejo?" Zanimiva izjava, problem je edino v tem, da ji nihče ne verjame.

  • principiumnovum 11:35 07.januar 2016.

    Glede na naslov tega članka sklepam, da je v sloveniji pa res čisto vsak debil lahko novinar.

  • principiumnovum 11:43 07.januar 2016.

    Fronc, ne nakladaj. FURS te je končno zadel tja, kjer te najbolj boli. Po neplačanih davkih.

  • tecumseh_1975 11:52 07.januar 2016.

    glavno da ti veš. Ne nesi ti pa toliko da bi vedel da je to totalen nesmisel. Kdor želi utajevat davke, jih je zdaj in jih bo v enaki meri tudi naprej. Ti si pa očitno še en Slovencelj, ki ...prikaži več ima glavo zato da mu ušesa gor stojijo.

  • dimnikar 08:07 07.januar 2016.

    Ko vas jebe fušarje, mislitie da nategujete "skorumpirano državo", škodite pa samo poštenim. Prav vam je, zelo uživam v vsem tem, upam da vas čimveč propade in naredite prostor za poštene podjetnike, kjer bodo lahko konkurenčni brez da se sekirajo ...prikaži več zaradi smrdljivih goljufov, ki jih ne briga za nikogar razen za lastno rit.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.