Slovenija /slovenija/komentarji-in-kolumne
624 ogledov

Zato so vas tako poceni prodali

Komentarjev 26
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Jose Bulgaras 07:05 01.februar 2017.

    jaz bom pridobil še več kot 3 eure saj bom v celoti odpovedal internet tv. ostajam samo na internetu 100/10 hvala za sodelovanje.

  • softundsicher 07:42 01.februar 2017.

    Problem je v tem, da je naročnina na trojček/dvojček pogosto cenejša oz. enaka, kot naročnina na internet... Predvidevam, da je tudi to del taktike operaterjev.

  • Omega_v6 16:39 31.januar 2017.

    Po vaše so najbolj gledana televizija?? Če je to res bi lahko enostavno pakete PRO plusa dali v en poseben paket tako kot je voYo in ga tržili kar bi bilo tudi najbolj pošteno!! Šele takrat bi videli koliko naročnikov ...prikaži večv bi imeli?? Šele takrat bi videli koliko ljudi gleda to "usrano vino" in resničnostne šove!!Po mojem mnenju gre za koruptiven dogovor v katerem bomo kratko potegnili vsi naročniki!! Žal mi je edino ljudi kateri ne morejo zaradi počasnosti interneta dobiti katerega od paketov ti ljudje so bili prisiljeni gledati te programe saj izbire ni bilo nobene!! Lahko so izbirali med nacionalko in pro plusom!!

  • jozicamurn 18:14 31.januar 2017.

    Ponavljam, pro plus = liberalne gnide in pro-hillary soroševci ter nato asslicker-ji. Jih ne rabimo! Hvala. Če bi bili objektivni in ne toliko proti Trump-u in proti Rusiji s svojo rusofobijo, bi jih mogoče še kdaj pa kdaj gledali. Sami ...prikaži več sebe bodo uničili z neobjektivnostjo in lgbt umazano propagando kot so to delali do sedaj. Ko bi videli, da noben ne bi naročil njihovega paketa, bi se pa za glavo držali kako je to možno, tako so nam ga pa vsilili po sistemu hočeš-nočeš moraš gledati neoliberalce in njihovo mentalno bolezen.

  • fritolin 22:33 31.januar 2017.

    Ne g. Zalaznik, se nekdo je pridobil....Vi osebno in Zurnal :)Spremljam to temo od zacetka in kot sem ze veckrat napisal mi gredo na zivce popovci, se bolj pa operaterji....Zelo hitro ste pokapirali da morate v naslov ...prikaži večv clanka napisati POPTV in zraven nekaj nabijalskega...Lahko vnetljivo mnozico ste premeteno aktivirali z zelo poceni triki in seveda so vam nasedli.Grem stavit da ste glavna zvezda v firmi, celo sliko ste si priborili.Cestitam.....

  • Tomaž Pavlovčič 19:02 31.januar 2017.

    Strinjam se, če bi večina gledalcev odpovedala TV naročnino (vsaj za mesec ali dva), bi jim to dalo precej misliti. Sam sem jo že pred nekaj leti, ker enostavno ni bilo kaj gledati( Home alone in Policijska akademija - nikoli ...prikaži več več). A po drugi strani, nikjer nisem zasledil, da kogarkoli moti RTV naročnina, ki jo moramo kazensko plačevati, a ne bi bilo krasno, da jo znižajo za 10€.

  • michonz 15:14 31.januar 2017.

    Bo kar držalo, ni nobena teorija zarote ampak zgolj pohlep po denarju. Mojega denarja ne bodo več videli, odpovem tv še pred podražitvijo in si kupim sobno anteno.

  • Papaja Popi 15:44 31.januar 2017.

    Zakaj nihče ne naredi raziskave, za koliko se je gledanost Pro plusa zmanjšala, oziroma, za koliko se je povečala gledanost drugim kanalom ? ? ?

  • izRODEk 15:51 31.januar 2017.

    PRO PLUS je novodobni fašizem! Dajte si dopovedati, da NE POTREBUJETE ameriške propagande! Ta mesec bi se morali vsi odpovedati paketom, pa bi videli, kako hitro bi operaterji našli paket brez nacifašističnega anal kanala in 35 kur!

  • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 16:36 31.januar 2017.

    in nič ti ne bo manjkalo

  • tiger.macek 16:38 31.januar 2017.

    Odpovedal paket na T-2, kjer sem bil od samega začetka. Sedaj imam tam samo še internet in ko bom našel cenejšega, grem tja.

  • Ferluci 16:42 31.januar 2017.

    prej komunizem .. vsi enaki

  • Omega_v6 16:44 31.januar 2017.

    Jaz tudi preveril sem na Amisu brez kazni lahko odidem predčasno bom pač vzel dvojček pri nekem drugem ponudniku strešne antena pa že tako imam!!

  • dimnikar 18:09 31.januar 2017.

    Lepo prosim, razložite mi to vašo logiko, da ameriška tv propagira komunizem. Resnično me zanima, kako ste prišli do tega zaključka!

  • kmetek 19:48 31.januar 2017.

    državo boli kurac za narod.

  • boogin1 21:04 31.januar 2017.

    https://www.pravapeticija.com/proti_izsiljevanju_pro_plusa__pop_tv_in_a_kanal

  • Jose Bulgaras 07:07 01.februar 2017.

    haha zanimivo da na 24 kur ni zaslediti niti enega članka o podražitvah lol

  • korisnik_362 08:01 01.februar 2017.

    fritolin, sliko avtorja vedno objavimo ob komentarju. Vsi članki, ki sem jih napisal o tej temi, so se izkazali za povsem točne, da bosta Pop TV in Kanal A plačjiva, smo napovedali že pred več kot enim letom, zato ...prikaži več res ne vem, kaj imate v mislih, ko pišete, da nam je množica nasedla.

  • samo.jst 08:08 01.februar 2017.

    Ah, isti princip kot pri trošarinah na cigarete in alkohol... povsem vseeno mi je. Ne razumem zakaj bi čakal 19-o za preveriti novice ali 19:45 za vremensko napoved... oz. petek 20:30 za nek pra-star film in bi ga potem razvlečenega ...prikaži več z reklamami gledal do 23ih ali več. TV je bil nekoč potreba, danes je le še razvada.

  • Ludvik Miholic 16:59 01.februar 2017.

    janez niste nikoli objavili kaj je policija iskala v popovi hisi govori se da bi v tej hisi imeli amerikanci nekako spijonazo za balkan tudi pop tv ni o tem sporocal

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.