Slovenija
780 ogledov

"Zažig prinaša upanje za prihodnost Slovenije"

Komentarjev 96
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • francek 09:06 28.februar 2014.

    Malo si pomešal tovariši iz f21 (lds,sd...) so dobivali tovarišijske nepovratne kredite in s tem zapufali narod, ker narod je dal denar bankam, poleg tega so pa še firme spravili na kolena, ja to so naredili tovariši menedžerji leta.

  • tangua 09:11 28.februar 2014.

    Ti MK si najbrž potomec tistih iz Urha in ti diši kri. Poiskusi dobiti službo pri deratizaciji in tam izpolnjuj svoje primitivne nagone.

  • puys 09:12 28.februar 2014.

    RKC in komunisti so enako zlo, vsak v svoji veri, koristi družbe od njih pa nobene. Nazadnjaki.

  • c1305166 09:21 28.februar 2014.

    Se strinjam! Če župnik ni zažgal zastave, potem Žurnal zavaja.

  • c1305166 09:24 28.februar 2014.

    Tale ogenj na zastavi zgleda bolj kot rezultat fotošopa. Lahko pa da se motim. Je pa župnik dejanje zažiga zastave pozdravljal,kar pa tudi ni v čast župniku.

  • lanina 09:59 28.februar 2014.

    Ne zagovarjam nobenih strani,ampak če že pišeš se prvo prepričaj da ne sodi vse v en košš!!!

  • lanina 10:02 28.februar 2014.

    Kaj si pa ti,si upaš komentirat za sebe????

  • Mzee Mika 11:01 28.februar 2014.

    Partizani niso bili zavedni domoljubi, ampak morilska banda, ki so jo vodili ruski teroristi. Navadni banditi!

  • transdimensional 14:09 28.februar 2014.

    če nekdo napiše da je zažig KATEREKOLI zastave korak naprej je to meni najmanj neokusno in žaljivo, sploh pa za duhovnika. Kar se mene tiče bi lahko priložil sliko sončka iz telebajskov.

  • rogg 14:29 28.februar 2014.

    Tele od teleta.

  • rogg 14:31 28.februar 2014.

    No, tale janez se tudi obnaša kot telebajsek, vsaj na Twiterju in fejsbuku

  • rogg 14:32 28.februar 2014.

    Bomo videli kaj mu poreče njegov šef, škof.

  • Dona 15:32 28.februar 2014.

    To je samo moderna umetnost, tako kot zažiganje križa v Piranu, katerega so že dvakrat.

  • SlovenkaSsrcem 17:10 28.februar 2014.

    pa kaj je z vami in duhovniki? VSAK naj izrazi svoje mnenje. če postaneš duhovnik ne dobiš nevidne preveze čez usta, če kdo še ne ve! zastava pa nikamor ne paše. lahko si že vsak naredi zastavo, da gor en ...prikaži več svoj znak, pa reče da je kaznivo dejanje, če jo zažgeš.

  • SlovenkaSsrcem 17:17 28.februar 2014.

    ja, upam si komentirat da poznam en kup duhovnikov. od tega take, ki so bolj priljudni in take, ki ga včasih mal pihnejo. in še vedno so duhovniki in njihova prvotna naloga je, da skrbijo za ljudi in se posvetijo ...prikaži več Bogu. dokler delajo to, se nimaš kej oglašat!pa še to..janez turinek je naredil ogromno dobrega. ko se boš seznanil z njegovim življenjem, se pa spet oglasi.

  • SlovenkaSsrcem 17:21 28.februar 2014.

    imaš prav. vsak ki misli drugače kot ti, je pač tele. ane? povej mi kdo je bil tele 70 let nazaj ko so pripadniki rdeče zvezde naročali in izvajali množične poboje.

  • SlovenkaSsrcem 17:59 28.februar 2014.

    podpišem!

  • mph 18:49 28.februar 2014.

    He, he, ... tokrat pa moram biti hudičev advokat in ugotoviti, da je pravzaprav zanimiva ta tvoja primerjava. :-) Moram pa vseeno dodati, da tiste bede od "performansa" nisem nikakor podpiral, ne kot atesti ne kot državljan Slo.

  • dentex 19:43 28.februar 2014.

    Kot prvo so bli moji starši partizani, kar pa ne spremeni mojega mnenja, ki je moje osebno mnenje! In če se ne znaš normalno pogovarjat bod tiho in pust moje starše pri miru! Ker lahko ti tud js je"d"em mater, ...prikaži več če ti tak nivo odgovarja, ok? Uradna zgodovina, ki jo omenjaš je napisana tako kot Severno Korejska. Upam da zastopš ka ti čem povedat! So reševali zavezniške pilote ja, in bili so dobri ljudje, samo vodstvo je imelo drugačen namen za katerega se partizanom še sanjalo ni... To je žalostno...

  • korisnik_5299 20:41 28.februar 2014.

    S takimi potezami zanika vse, kar uči Jezusov nauk, na katerega se sklicuje! Prava krščanska cerkev bi gaa izgnala!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.