Avto
319 ogledov

Že letos bodo vozniki pihali v alkoholne ključavnice

Komentarjev 24
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • sprehajalec 17:17 05.februar 2016.

    Koliko pa je teh služb, da so uspele najti takšno briljantno rešitev? Vžig na brezalkoholni dah je star 40 let. Kaj pa je tukaj novega Violeta oziroma strokovne službe pogruntala? Sedeš v avto pa pihneš, da lahko prižgeš, ali ...prikaži več ostaneš pred avtom, pa še zmrzneš na koncu. Kaj je bolje?Res smo bedaki, da tole gledamo.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 13:42 05.februar 2016.

    Nemestitev aparatur bo plačal pijani povratnik.

  • se_eden 15:09 05.februar 2016.

    kako ste vsi pametni. ona nima nič pri tem. vse pripravijo strokovne službe. ona je samo PR...

  • vzev 13:00 05.februar 2016.

    Če je človek tako bolan je tudi težko, da bo še pil alkohol, tako da za takšnega ta ključavnica sploh ni problem.

  • BorutK 13:02 05.februar 2016.

    Haha, ti to resno? Za povratnike veš je to..., če bo fogl pijan za volanom, pol pa kurac

  • Lavdan 13:03 05.februar 2016.

    Spet jim je nekdo nekaj prodal. Če je Bulčeva za to v Bruslju bi bilo ceneje za nas če bi doma štrikala.

  • peromornar 13:26 05.februar 2016.

    Kako se bo pihalo - gor ali dol. Bolj zanimivo vprašanje - a bo namestitev teh aparatur plačala Bulčeva ali mi potrošniki, a? Odgovor je že znan, he, he!

  • asmas 13:27 05.februar 2016.

    ona nima pojma kaj je promet.Pogovarjal sem se s človekom,ki je zelo visoko v stroki kar se tiče prometa in mi je dejal,da bo ta ženska naredila več škode kot pa koristi.Ona je dobra samo za "šamanstvo" samo problem je ...prikaži več v tem ker tega njenega šamanskega znanja ni mogoče uporabiti v prometu.Srinjam se da bi bila ta "ključavnica"obvezna za poklicne voznike predvsem tovornjakarje.Saj ne da so udeleženi v nesreči ,večkrat jo s svojo vožnjo povzročijo.ZAdnjič bi me na kozini eden skoraj stisnil ob ograjo na moji levi.zapeljal je pred mano brez da bi pogledal če lahko.Imajo polno vzvratnih ogledal tako da nimajo mrtvega kota...

  • Avatar Leon
    Leon 13:29 05.februar 2016.

    Neumnost ne pozna meja ! Najraje ima bedake in naivneže ! Njim lahko vse prodaš od patrije do balončkov ! Vlada ,ki ni sposobna ustaviti SMS-sanja in telefoniranja med vožnjo ,ki so največji povzročitelji nesreč (nihče si ne upa kljubovat ...prikaži večt telefonskemu lobiju) nima pravice odločat v imenu večine Slovencev .

  • Franc Skube 16:26 05.februar 2016.

    ali bo tudi naša vlada odpustila voznike in bo gospoda sama vozila saj za fešte zapravlja davkoplačevalski denar

  • šport.ribič 18:15 05.februar 2016.

    Po moje je to spet briljantna ideja našega Petra jebivetra.Njemu take ideje niso problem,večji problem je v tem,da do danes mu ni nič uspelo speljat kar si je izmislil!

  • asmas 19:44 05.februar 2016.

    misliš "šamanila"

  • asmas 19:42 05.februar 2016.

    res je že davno je Renault vgradil na volanski obroč podoben sistem.celo Zidar je imel tak avto,no kmalu ga je prodal...

  • asmas 19:43 05.februar 2016.

    katerega ministra so dobili pijanega pri velenju???saj sebi v skledo pljuvajo

  • asmas 20:17 05.februar 2016.

    ima pa slabe stokovnjake

  • asmas 20:17 05.februar 2016.

    potem ima slabe strokovnjake ob sebi

  • westal 05:26 06.februar 2016.

    Pred več kot 30 leti so imela službena vozila vgrajeno napravo ki ni dovolila vžiga avta v katerega je vstopil negdo ki ga je malo popil. Hec je bil ko voznik ni vedel za to in je poklical servis da ...prikaži več avto noče vžgati. Serviser je avto prezračil in avto je vžgal na službeno pot pa je odšla druga ekipa.Tole zdajšnjo napravo se bo pa dao prelisičiti tako da bo vanjo pihnil nekdo ki je trezen.

  • westal 05:30 06.februar 2016.

    Vprašanje če zna?

  • AndrejCi 15:05 10.februar 2016.

    Kaj pa če ti pihne kolega, ki ni pil??? Uvesti zakon z 0 promila v izdihanem zraku! Obvezno!!!!

  • sprehajalec 14:09 05.februar 2016.

    Res smo bedaki in konji. Pa Violetinih 5 minut slave. Še airbag za bicikle naj predlaga, da bo varnost na nivoju. Demagogi na kubik.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.