Avto
322 ogledov

Že letos bodo vozniki pihali v alkoholne ključavnice

Komentarjev 24
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • asmas 19:29 05.februar 2016.

    kajpa če ta pijani "povratnik"nima svojega volzila oz je vozilo v lasti njegove žene????kaj misliš da bodo kar montirali v vsak avto..nebluza na kvadrat.divjake in naduteže naj naša policija pospravi iz prometa pa alko ne bo noben problem

  • asmas 19:39 05.februar 2016.

    čisto enostavno se da onemogočiti telefoniranje med vožnjo.V voznikov vzglavnik se montira motilnik signala s dometom 40cm.Takoj ko bi voznik aparat približal glavi bi izgubil signal,sovoznik in ostali bi bili izven dometa motilnika.glede SMS-a se pa enostavno instalira v tel ...prikaži več opcijo,da se lahko na telefon tipka le če je pri miru in se ne premika.Ta opcija bi prišla prav tudi drugje,kajti opažam,da marsikdo med hojo po pločniku piše sms in se ne zmeni za okolico,ter se obrne le takrt ko se zaleti v cestno svetilko.neka kitajka je nedavno utonila ravno zaradi tega,ker je pisala smsin padla v reko

  • asmas 12:50 05.februar 2016.

    nisem rpoti tem ključavnicam.Skrbi pa me eno.Kaj pa tisti vozniki,ki ne morejo "pihati".Moj brat je imel raka na grlu in so mu ga odstranili ter namestili "kanilo"skozi katerega diha(cevka).Poznamo FOGLA -nekdanjega pevca.kako naj on "pihne".Drugače se pa ta sistem z ...prikaži več lahkoto obide.Če se ga bom napil bom prosil mimoidočega naj pihne v napravo jaz pa sem bom lepo odpeljal.noben problem.Pošlihtat je treba v glavah pa alko ne bo vzrok nesreč.Mislim,da bi več storili,če bi se "lotili"nadutih divjakov,kajti zaradi predrzne vožnje umre daleč največ ljudi.Samo spomnimo se nesreče na primorki.Tisti Vrhničan je pridivjal direkt pod šlepar zabil se je do zadnjih sedežev.Če bi peljal 100 kolikor je na tem odseku omejitev bi bil še danes živ.Da ne bo pomote ne zagovarjam alkohola med vožnjo.

  • asmas 13:21 05.februar 2016.

    če bi prebral še kak drug medij bi ugotovil,da imajo v planu "OBVEZNO" v vseh avtomobilih!!!!!!!!!!moj (pokojni) brat sicer ni pil alkohola ne prej ne potem ,poznam pa par ljudi,ki kljub temu še pijejo in celo kadijo

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.