Slovenija
20 ogledov

Žerjav ne gre v koalicijo z Jankovićem

Komentarjev 76
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Franc Bukovec 12:21 12.december 2011.

    Glej "đurnalćek" - če bi bil Janković pošten čovjek, vreden zaupanja, svetovljan, politik in še kaj, potem nobeni od strank ne bi bilo težko iti v koalicijo z njim. Verjamem da si noben od nas, razen nekaterih ki ne vidite ...prikaži več dlje od sosedovega plota, predstavlja, kako bo Janković nastopal v evropskem parlamentu in držal govor EU politikom o uspehih naše države. Človek jedva govori slovensko, mislim še mi ga težko razumemo, kaj bo šele v Bruslju. Janković je na ravni politika iz časov Yuge, ko so ljudje obljubljali "bolja vremena" in pisali na papir. Človek ni na nivoju, da bo vodil državni zbor. Lahko je on dober kot tak, vendar ne bo uspel kot politik, ker je to njemu špansko selo. Nije žvaka za seljaka kot je Đanko. Osebno vidim na premierskem položaju drugega, Janković pa naj, če ima dobre ideje, igra v ozadju in naj se ne kaže preveč po EU, ker nas bodo naložili na kak tanker in odpeljali vse skupaj obirat banane. Tko bo.

  • Žurnalček 13:00 12.december 2011.

    Za tvoj NIK, bi zadostovale že samo prve tri črke!

  • dolfe54 14:10 12.december 2011.

    Daj ne serji preveč gnoj zanikrni...če že tukaj lapaš vsaj ne žali ....jaz sem te namerno ker si drugega ne zaslužiš.....

  • mirko 16:55 12.december 2011.

    Zadeva ni tako enobarvna, kot ti razmišljaš. Če bi tvoja teorija popolnoma držala, potem so po tvojem nemci zelo neumni, ker zahtevajo večjo socializacijo turkov, ki imajo nemško državljanstvo. Povem ti samo en tipičen primer svojih izkušenj in jo ...prikaži več komentiraj, ampak ne oporekaj, da ni res.Pridem do zdravnika z visokošolsko izobrazbo zaposlen v sloveniji v bolnišnici. Za informacijo, ta zdravnik že dela dvajset let v tej bolnišnici. Na moje presenečenje z mano komunicira v čisti srbohrvaščini. Pa to sploh ni osamljen primer ne pri meni in sem prepričan, da tudi pri mnogih drugih državljanov ne.

  • jureh 23:29 12.december 2011.

    s kartoni in NE z kartoni!Za To pride vejicaza številko pride pika, če želiš povedati števno pred petimi dneviSaj popčasi se izboljšuješ. Si si našel lektorja pred objavo komentarjev? Pohvalno!

  • Žurnalček 01:03 13.december 2011.

    Ti res misliš , da ne obvlada računalnika? Potem tudi nič nisi razumel od povedanega jj na predzadnjem pred. srečanju . Obvlada , samo kopiranja in ostalih stvari mu ni treba , ker je njegova ura predraga in ima za ...prikaži veča to tajnice ki imajo 10€ na uro. ZJ nisamo vodil Mercator, ampak ga je naredil takšnega kot je danes. Razumeš naredil in ga ni podjetja , ki se je tako razvilo v SLO. ZJ je v LJ naredil toliko , kot niso naredile Županje , ki so bile iz moje stranke v vseh mandatih skupaj. In to brez ukradenih 60m€. ZJ si je v LJ postavil

  • Žurnalček 01:22 14.december 2011.

    Praviš da je imel srečo. No pa jo secirajmo. V Mercatorju jo je imel , to si ugotovil že sam. V Mercatorju je imel še eno srečo- Namreč za miljon je kupil deklnic tega na srečo narejenega uspeha Mercatorja, Sam ...prikaži več razlaga kaj to pomeni. V isti situaciji je dir. Merkurja vse zgubil in postal berač. Potem je imel blazno srečo, ker ga je zamenjal JJ. Ja če ga ne bi , LJ ne bi postala tako lepa.Največjo srečo je imel pa ko je na volitvah za župana zmagal za las z 72% podporo Ljubljančanov,. Pol je imel pa spet srečo , ko je tuidi njegova lista zmagala z absolutno večino in mu SDS ne more metati polen pod noge.Potem se je lotil projektov velikih za 10 Mercatorjev In glej ga vraga na Ljubljanici postavil 5 novih mostov, 6 se končuje .Tu je treba dodati , da bi tudi jaz rekel da je imel zegen , če bi naredil enega ampak oprosti on jih je postavil 6. No potem se je lotil preobrazbe LJ , vse od kock do fasad, do garaže in vse se je srečno končalo. Med tem se je tam nekaj gradilo v Stož

  • Žurnalček 02:18 14.december 2011.

    Poglej tabelo spodaj , pa padi nezavest. U depresiji pa nisi samo ti ampak 32% SLO!

  • skat 11:51 12.december 2011.

    Voditelje izbirajo člani stranke, ne pa ankete. V koalicijo pa greš s tistim, ki te spoštuje in upošteva. V nasprotnem primeru hitro sledi kazen.

  • Tupamaros 12:31 12.december 2011.

    Nobena stranka, ki je za samostojno in svobodno Slovenijo ter pravno državo ne bo v koaliciji pod vodstvom Jankovića. Resnica je, da smo članica EU in ne balkanoidne- srboslavije

  • Tupamaros 12:38 12.december 2011.

    Izgleda, da mešetarček iz Murgel nima več moći in zaupanja. Nekaj še brca, vendar uboga ga le njegov maziljenček "štacunar". V "senci" kot vedno vseh 21 let kvazi samostojne in svobodne Slovenije. Pri nas je sedaj tako, bilo kuda Srbin svuda.

  • Žurnalček 12:49 12.december 2011.

    Prečitaj napisano in to komentiraj. Ne trosi Mayerjevih neumnosti. Vem da bi rad videl na premierskem položaju Mayerja oz. mitraljesca, oz. obramboslovca,oz. destruktivca po polklicu , vendar iz te mokce ne bo kruhca. V Bruslju je pa tolko prevajalcev , ...prikaži več da si ti sploh predstavljaš ne. In še to g. Zabukovec........

  • Franc Bukovec 15:17 12.december 2011.

    glej Kojak - forum na Žurnalu res ni mesto, kjer bi človek pazil kako piše in ali uporablja vse vejice in podobno. Drugo pa, Janković je katastrofa za predsednika vlade. Iskreno ne bi rad videl na premierskem položaju ne Jankovića ...prikaži več ne Janše. Prvi je tehnološko in umsko zaspal za 20 let, drugi pa misli, da je poanta tega sveta in da mu je vse podrejeno. Raje vidim tehnično vlado, nastavljeno iz Bruslja kot vse to kar se nam dogaja. Imejte Jankota v Ljubljani za župana, ampak jaz ga nisem volil in tudi močno navijam, da mu ne uspe na premierskem položaju. Politika ni štant z ponaredki ali pa nek Mercator, kjer prideš na obisk in se hihitaš. Drugače pa se ni za bat - bo EU poskrbela, da bo odletel (če sploh bo predsednik vlade). Gremo stavit. To kar je bilo pod Pahorjem "blokiranega" iz EU, ko smo se dajali z Hrvaško, ni bilo še nič. Vse vam bo kmalu jasno, ko bodo kak mesec ali dva spremljali tole čobansko prepucavanje in sestavljanje neke hecne vlade, ko bodo padle bonitetne ocene in ko

  • xy 17:03 12.december 2011.

    Si spet dežuren D:N:, si premalo zaslužil v času raz-preprodaje. Dej povej nam koliko je ura dežurstva v centrali SDS?

  • xy 17:06 12.december 2011.

    Si spet dežuren D:N:, si premalo zaslužil v času raz-preprodaje. Dej povej nam koliko je ura dežurstva v centrali SDS? Volitve so bile zaključene že prejšnjo nedeljo ob 20.00 uri, zato lahko nehaš dežurat, verjetno si zmatran ko si v ...prikaži več soboto na volilni molk pošiljal SMS z vsebino, kako je treba voliti Janeza Ivana Janšo. ;)

  • denzel 20:02 12.december 2011.

    Nevrjetno je , da ljudi ki so se kleli v Jankovića ko je bil župan Ljubljane. Čez noč pa je enemy of the state ker so ga volilci izvolili za mandatarja.To kar Janša počne je seveda odlično in full dobro ...prikaži več za Slovenijo.Ljudi imajo poln kufer človeka , ki je že 20 let na politični sceni pa ničesar konkretnega ni naredila. Žalostno je , da so to opazili samo ljudi v trenirkah . Resnica je , da so ljudi izvolili manjše zlo. Jankovič je lahko hvaležen samo Janši za mandat.

  • Žurnalček 23:21 12.december 2011.

    Naša SD je demokratična stranka in vsako soliranje ali pa nepotrebno razkazovanje mišic je lahko vzrok , da se zberemo z kartoni , ki so rdeči in zeleni in jih dvignemo po svoji vesti, za razliko od drugih demokratskih strank. ...prikaži več To da se mu maje stolček zaradi zgoraj opisanega , sem jaz povedal že pred 5 dnevi.

  • Žurnalček 10:49 13.december 2011.

    Maš srečo, ker tudi jaz nisem slišal nikoli za tvojo. Občina Gornji Petišovci, ki ni ta kjer ti živiš in sem kakor ti naredil v tabeli type napako. medtem ko je v članku pod tem pravilno navedena.Če bi bile samo ...prikaži več tipkovne napake tiste , ki vas v Prekmurju tepejo , bi bilo vse O.K.Na živce mi pa gre , ko nekateri komentirate stvari v rubrikah , kjer vaši komentarji nimajo veze z vezo. Daj prečitaj še enkrat naslov in potem svoj komentar. V tem članku sekljamo ali pa hvalimo FARSO in nobenega drugega.

  • gec 11:39 12.december 2011.

    nogo bozo,ti se lahko pridružiš makedoncu tijanovu ,ker sta oba primitivca prvaka na svojem področju...

  • Nogo Bozo 09:37 12.december 2011.

    Opanković, pejd doma na stanovajn u paprikalend...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.