Slovenija
42634 ogledov

Pivčeva povsem pogorela, a vrača udarec: "To bi se z mojim umikom prikrilo"

Komentarjev 41
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 07:34 27.september 2020.

    Društvo upokojencev DeSUS pošilja bivši predsednici za odhod slovensko domačo vižo: Še kiklco prodala bom za stolček ministrice jo dala bom ,ne grem ,ne grem od tod ..........

  • lalida 23:24 26.september 2020.

    Zakaj moramo še vedno gledat njen ogaben ostuden kradljiv fris. dejte jo že na pokopališče pa bo!

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 22:37 26.september 2020.

    Levaki ni vam uspelo!! Res ste uničili DESUS niste pa uspeli zrušiti vlade!! Zanima me kdo bo sedaj na vrsti?? Res ste sramota de3mokratične države,ko mislite,da ste edino vi sposobni za vodenje države!!

    • vzev 07:06 27.september 2020.

      Nisem levak, zato tole ravno ni namenjeno meni. Res niso edino levaki sposobni voditi državo. No vsekakor niso. Toda tudi tale vlada jo ni. Ker države se nebi smelo voditi z lažmi, zavajanji, grožnjami... Ker to je še edino kar ...prikaži več je trenutno ta vlada pokazala.

    • vzev 07:07 27.september 2020.

      Je pa res, da je tole ena najbolj nesposobnih vlad, ki smo jo kdaj imeli. Ker ni sposobna uvesti enega ukrepa ali zakona, da bi ga ljudje razumeli iz prve. Celo tako nesposobna je, da še sama ni vedela kakšne ...prikaži več ukrepe uvaja. Saj se vsi npr. spomnimo njihovih smešnic z upokojenci in trgovino.

    • Avatar omega_v6
      omega_v6 08:56 27.september 2020.

      Ja pri Šarcu in še prej pri Cerarju pa so reforme kar po tekočem traku letele!! Pa zakonov koliko hočeš celo taki pri katerih levakom odpišejo kredite in davke male ljudi pa mečejo iz stanovanj!!

  • glivet 08:38 27.september 2020.

    A ta Česnova Sneguljčica sedaj misli, da je že glavna kriminalistka in brez nje ne more biti preiskav? Seveda je spregledala, da bo predmet preiskav tudi ona! .....in naj si najde psihiatra, ki ji bo dopovedal, da je ravno zaradi ...prikaži več stvari, ki jih zdaj očita drugim nezaželjena v DESUS-u! Primitivizem!

  • Avatar praufo
    praufo 14:10 27.september 2020.

    moje mnenje je , da bi bilo logično, če leti ona, mora tudi gantar, ker ta kur*ev desus stalno nekaj izsiljuje, za upokojence ne naredijo nič, pač pa samo iščejo neke privilegije ... ta stranka bi že zdavnaj morala iz ...prikaži več parlamenta pokat, ne vem kdo jih voli ... gospa pivec naj si pa najde boljšo stranko, če želi ostati v politiki, ker je sposobna, pametna in dobro dela

  • Naklonsky 09:08 27.september 2020.

    Škoda, ena boljših ministric na svojem področju, ki smo jo kadarkoli imeli. Sindrom Ruplove metle.

    • Snežinko 10:34 27.september 2020.

      Ja, v smislu kraje državnega denarja in uporabe privilegijev. Kaj pa je naredila, da je po tvoje tako "dobra"?

  • posos47971 20:44 26.september 2020.

    Vsako uro plačam več kot 90 dolarjev na daljavo z dvema otrokoma doma.Nikoli nisem mislil,da bi to imel možnost,vendar moj najbližji spremljevalec s tem pridobi več kot 18 tisoč mesecev na mesec in me je prepričala, da poskusim........ quality9.best

  • Tupamaros 21:32 26.september 2020.

    Brez argumenta proti njenemu strokovnemu delu bi jo radi zamenjali. Zamenjali ker okostenelim starim prdcem ne ustreza.Jalova stranka proti sami sebi.

  • Avatar praufo
    praufo 17:42 26.september 2020.

    nekdo tukaj gor je dobro napisal, treba se je znebit tretjerazrednih ... samo za primer, recimo za Zokija se je vedlo kaj je počel , koliko pokradel in še koliko bo, ampak njega pridejo celo prosit, naj kandidira v vrhu ...prikaži več politike ... vi tukaj pišete o neki marmeladi, medtem ko nekateri zajemajo z veliko šaflo ... po tej logiki je ona ni dovolj velika riba, preskromna je in zato jo folk ne mara, rad ima pa velike barabe, seveda to so slovenčki

  • Avatar praufo
    praufo 14:11 26.september 2020.

    če je bilo tako glasovanje, potem ne drži, da je povsem pogorole, kaj pa unih 12 vzdržanih, pa ostalih 9 ... ima že politični kapital in če se ji bo dalo vztrajat v politiki, potem še ni vse izgubljeno ... ...prikaži več medijski aparat jo je dovolj časa namakal zaradi tistih nekaj 100€, nič pa niso povedali, kaj je pozitivnega naredila ... če bi bila res tako pokvarjena in nesposobna, je ne bi nikoli izvolili ... zakaj so jo pa izvolili ti stari prdci?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.