Slovenija
8140 ogledov

Zveza borcev z odvetniki nad Jožeta Dežmana

Komentarjev 101
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar vec
    vec 00:26 28.avgust 2018.

    praufo @praufo, optika je "kvazi" brez omejitev glede hitrosti, ampak kot sem opazil, le ČE ponudnik je lastnik VODA, če ni in ga mora najeti, ta hitrost pade v domeno ADSL2 linije z nekaj dodatka ali kabelske kao malo več, ...prikaži več Ko pa sem govoril z Telekomom so mi rekli, PRI nas preko našega voda omejitve praktično NI, je le ako bote vi to sposobni plačat. Dočim se vsi ostali zgovarjajo na neko tehnično oviro, ki naj nebi dopuščala preko 150mbitov down in 4 mbit Upload, kar je dejansko goljufija, če

  • Avatar praufo
    praufo 14:21 27.avgust 2018.

    koliko je star najmlajši član zveze borcev-norcev, ki prejema borčevsko penzijo? ve kdo?

  • Avatar praufo
    praufo 13:39 27.avgust 2018.

    njgov stric je bil narodni heroj, po vojni se je okoli sprehajal s pištolo na pasu kot kakšen šerif, ... ne vem zakaj bi si gospod dežman lagal in si mogoče kaj izmislil, zakaj pa so potem dokumenti, ... žal ...prikaži več je udba pozabila ali pa ni mislila, da bo kdaj umrla, v svojem zanosu pač pustila marsikaj ... žal niso vsega uničili, smola pa taka

    • leonardo 13:46 27.avgust 2018.

      Ja Prauh njegovega strica se njegovi svojci v Lescah ne sramujejo, tega potuhnjenca pa!

    • henrik09 16:13 27.avgust 2018.

      Ja smola ker v teh dokumentih je Gospod Dežman lepo opisan kot ne ravno sovražnik UDBE so ga pa kot alkoholika pač malo držali postrani saj so vedeli da je - kar je.

    • Avatar praufo
      praufo 17:31 27.avgust 2018.

      se pravi alkoholik je izobčenec družbe in nihče več ga ne jemlje resno

    • tralala 20:17 27.avgust 2018.

      Alkoholik ali ne - laže, ponareja in zavaja ljudi. In to take uboge na umu, kot si sam.

    • Avatar praufo
      praufo 11:02 28.avgust 2018.

      ponareja? se pravi dokumenti so ponarejeni, ali jih je sam ponaredil? odlično!

  • Avatar praufo
    praufo 13:45 27.avgust 2018.

    naj se zgodi sodba v imenu ljudstva (pri nas ni ljudska) in potem višje sodišče, pa še ustavno ... in na koncu bo vse spet padlo v vodo, ker levičarski komunajzerji niso sposobni nobene zadeve speljat do konca, čeprav imajo ...prikaži več sodstvo v svojih rokah ... g. dežman bo pa tožil državo in še kakšne osebe posamično ... vse bo plačal proračun slovenistana

    • henrik09 16:10 27.avgust 2018.

      Gospoda Dežmana pozivam , da toži mene , potomca Krščanskih partzizanov s Primorske in mi dokaže pred sodiščem, da so bili Komunistični morilci , bo Gospod Dežman imel Jajca brez podpore kolaboracije izdajalcev nekoč in danes

    • Avatar praufo
      praufo 17:33 27.avgust 2018.

      henrik, ti sam veš koliko so jih pospravil tvoji kamaradi oz predniki, če pa že omenjaš krščanstvo, pa itak veš, da sodba pride po smrti, za vsakogar

    • Avatar Mark035
      Mark035 20:11 27.avgust 2018.

      Me prav zanima, če pedofilski župniki verjamejo v "pekel"? Verjetno ne, ker drugače ne bi delali takih grozot, kot je posiljevanje otrok.

    • Avatar praufo
      praufo 11:08 28.avgust 2018.

      tudi župniki so samo ljudje tako kot vsi mi (recimo) in na vsakogar preži satan, imamo pa svobodno voljo, lahko služimo Gospodu ali pa se poceni prodamo satanu, ki nas ne bo nikoli nagradil, ampak se nam vedno smejal in ...prikaži več na koncu še pahnil v pogubo

  • Zan Marega 14:05 27.avgust 2018.

    tole zvezo norcev borcev je treba razfukat do fundamenta in jim popolnoma preprečit dostop do proračunskega denarja

  • Avatar praufo
    praufo 13:32 27.avgust 2018.

    pa sej to ne morš verjet, komunajzerski slovenistan

  • perhan63 10:31 27.avgust 2018.

    ma dej pober matilda tega turnška

    • umetnik123 10:43 27.avgust 2018.

      Tudi tebi bi lahko pomagala in te rešila vseh muk !!!

    • perhan63 11:29 27.avgust 2018.

      umetnik123...zapri se v rdečo luknjo

    • tralala 12:18 27.avgust 2018.

      Zelo krščansko od tebe, ni kaj, perhan. Tipična krščanarska dvoličnost.

    • perhan63 15:17 27.avgust 2018.

      tralala ..ne nakladi..nikoli nisem bil krščanski..sem ateist in tole tvoje komentiranje je tipično komunjarsko udbaško početje

    • tralala 20:19 27.avgust 2018.

      phahaha, zlajnani, zakompleksani in nizkoizobraženi janšisti. Neprecenljivo :)

    • perhan63 20:50 27.avgust 2018.

      tralala kučanov ritoliz

  • Zan Marega 13:30 27.avgust 2018.

    smrt komunizmu svoboda narodu

  • asmas1965 10:46 27.avgust 2018.

    vidim da vas resnica boli.Če ste tako prepričani da Dežman laže potem naj ga "vaši botri"tožijo pred evropskim sodiščem.Tam bo treba resnico dokazati tako Dežmanu kot turnšku in njegovi klapi.Kakšni borci neki Tit Turnšek je rojen 1938 torej je bil ...prikaži več verjetno nosilec spomenice...ob koncu vojne je bil star 8 LET.Dva moja strica letnik 1918 in 1920 sta bila nosilca spomenice.moja stara mama letnik 1900 je bila partizanska bolničarka.DA ne bo pomote da zagovarjam "ta bele"Zagovarjam resnico

    • tralala 12:19 27.avgust 2018.

      ti zagovarjaš bele in puklasto plešasto trakuljo. Zelo prozorno od tebe.

    • Avatar praufo
      praufo 13:58 27.avgust 2018.

      v partizanih so imeli tudi cicibane, tale turnšek je ravno začel okol se jagat ko je že postal partizanček ... sicer je pa on še relativno star borec, mnogo je borcev, ki so se rodili po vojni, ampak ker so ...prikaži več "naši" in so za revolucijo!, jih ravno tako smatrajo za borce

    • asmas1965 14:46 27.avgust 2018.

      tralala kaj nisi prebral vsega?Oba moja strica in stara mama so bili med prvimi v partizanih.In se niso borili za povojne poboje temveč za osvoboditev izpod fašizma.Nekateri pa so vojno izkoristili za komunistično revolucijo.In prav ti in njihovi otroci (turnšek ...prikaži več in ostala svojat) hočejo sedaj spremijati zgodovino in skriti svoje zločine s katero so prevzeli oblast.Kot sem napisal.Moja stara mama mi je ekla da bo prej ali slej prišla resnicana dan in da bo to nekoga zelo bolelo.Turnška že peče.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.