Gorenjska
252 ogledov

Triglav na prvi tekmi poražen

NK Triglav Kranj NK Triglav Kranj je tokrat izgubil.
Ta konec tedna so potekale tekme 1. kroga 2. SNL, NK Triglav Kranj je v gosteh odigral proti Vinatestu Bilje, rezultat je bil 2 : 0 v prid domačinov.

Triglav se je tokrat moral znajti brez svojega najboljšega strelca, Tina Matića, ki je nedavno zamenjal klub (NK Celje). Kranjski nogometaši so tako ostali brez zadetka, za NK Vinatest Bilje je v 72. minuti zadel Dawoud Dominik Jalinous, 5 minut kasneje je zadetek prispeval še Darius Daniel Jalinous.

Tako so Triglavani ostali brez točke, naslednjo priložnost bodo imeli v 2. krogu 2. SNL, ko se bodo v petek, 5. avgusta, na domačih tleh pomerili z NK Primorje.