18 ogledov

Agüero zabil 23 sekund po vstopu v igro

Manchester City Liverpool Agüero Lovren Mignolet EPA
Derbi drugega kola Premier lige med Manchester Cityjem in Liverpoolom je, poleg dvakratnega strelca Stevana Jovetića, zaznamoval tudi Sergio Agüero.

V ponedeljek zvečer je Manchester City doma premagal Liverpool (3:1). Najboljši posameznik srečanja je bil Črnogorec Stevan Jovetić, ki se je dvakrat vpisal med strelce in sinje-modrim zagotovil prednost dveh golov (2:0).

Sredi drugega polčasa je na zelenico prišel tudi Sergio Agüero in že v svoji prvi akciji odločil tekmo. Ob globinski podaji je pobegnil Dejanu Lovrenu in matiral slabo postavljenega Simona Mignoleta. Od vstopa na igrišče do žoge v mreži je minilo le 23 sekund. Argentinec je tudi v prvem kolu v igro prišel s klopi in po le štirih minutah igranja zapečatil zmago aktualnih prvakov.